Şimdi Ara

RC Helikopter Basit Kamera

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
1.253
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    hediye olarak rc helikopter geldi bana 4 kanallı 1 haftadır felan kullanıyorum öğrendik sayılır ben bu helikoptere küçük bir kamera takıp havadan video çekimi yapmak istiyorum daha sonra kayıttan izleyeceğim bunun için uygun fiyatlı bir kamera bulabilirmiyim acaba?

• Marka model nedir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cihat_,

Marka model nedir?

vallahi tam markasını bilmiyorum 4 kanallı 40cm civarında bir helikopter
  • Benmde 23cm civarinda bana da onerirseniniz sevinirim 4,5 kanalli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seckinsahin -- 22 Ocak 2014; 20:43:25 >
  • 40 cm helikopter kaldırabileceği 40-50gr bir yüktür ondan sonrası helikopterein dengesini bozar

@seckinsahin

hocam ona hiç takılmaz, ayrıca elinizdeki büyük ihtimal wl 911 dir. Şunuda düzelteyim 4,5 kanal olmaz ayrıcam 4 kanaldan sonrası 6'dır iyi günler
  • Dostum cihaz bu

http://urun.gittigidiyor.com/oyuncak/vardem-4-5-kanal-6022-kumandali-gyro-helikopter-101298144

çok yeniyim sizlerden öğreneceğim bunları

bilgilerinizi paylaşırsanız çok sevinirim

şu geldi aklıma

http://urun.gittigidiyor.com/fotograf-kamera/anahtarlik-gizli-kamera-hd-720-66793068

kamerayı sokup heliye bağlayayım dedim ama çok kotu çözünürlük

• quote:

Orijinalden alıntı: seckinsahin

Dostum cihaz bu

http://urun.gittigidiyor.com/oyuncak/vardem-4-5-kanal-6022-kumandali-gyro-helikopter-101298144

çok yeniyim sizlerden öğreneceğim bunları

bilgilerinizi paylaşırsanız çok sevinirim

şu geldi aklıma

http://urun.gittigidiyor.com/fotograf-kamera/anahtarlik-gizli-kamera-hd-720-66793068

kamerayı sokup heliye bağlayayım dedim ama çok kotu çözünürlük

malesef olmaz kardeşim kaldırsa bile denge problmi olur eğer bu işi ilerletmek istiyosan istediğini sorabilirsin :)

• bu arada o kameranın sökülmüş hali 8 gr mış. yinede kaldıramaz mı? ben size ilanda ki gibi kafa karıştırmayan kendi çekimlerimi de yollayayım. cihazın fotoları
     RC Helikopter Basit Kamera RC Helikopter Basit Kamera RC Helikopter Basit Kamera RC Helikopter Basit Kamera

• quote:

bu arada o kameranın sökülmüş hali 8 gr mış. yinede kaldıramaz mı? ben size ilanda ki gibi kafa karıştırmayan kendi çekimlerimi de yollayayım. cihazın fotoları
     RC Helikopter Basit Kamera RC Helikopter Basit Kamera RC Helikopter Basit Kamera RC Helikopter Basit Kamera

bilmiyorum kaldırsa bile dengeli koymak lazım heli kaç gr?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• olsun olsun 50gr o civarda birşeydir. ana aksanı dışında her yeri plastik. ama çok tatlı ya :D:D

birşey soracağım

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-hobi-oyuncak-rc-model-2-4ghz-4ch-mini-parrot-ar-drone-vs-v929-v939-v949-helikopter-148280830/detay

bu cihaz iyi midir? 300 tl bir sonraki aşamada verebilirim galiba en azından 3 taksit falan yaparım veya hd çekim yapabileceğim o fiyatlarda başka bir cihaz önerebilir misiniz?

Ve siz ne iş yapıyorsunuz üstadım

• seckinsahin kullanıcısına yanıt
    Ona o kadar verilmez birde yurtdışından alalım daha ucuza 1 ayda geliyor, yaptığım işe gelirsek bir pc teknik servisinde çalışıyorum ayrıca üniv. hazırlanıyorum

• quote:

Ona o kadar verilmez birde yurtdışından alalım daha ucuza 1 ayda geliyor, yaptığım işe gelirsek bir pc teknik servisinde çalışıyorum ayrıca üniv. hazırlanıyorum

anladım. Allah zihin açıklığı versin mi denir ne denir :D

yurtdışından ebay falan mı?

aklıma aliexpress te geliyor ama bir ayakkabı siparişi verdim 3 numara büyük yolladılar şimdi bunu isteriz ateri yollarlar
  • quote:

quote:

anladım. Allah zihin açıklığı versin mi denir ne denir :D

yurtdışından ebay falan mı?

aklıma aliexpress te geliyor ama bir ayakkabı siparişi verdim 3 numara büyük yolladılar şimdi bunu isteriz ateri yollarlar

saol hocam

banggood, ebay, aliexpress ama öncelik ebay tercihim daha güvenilir.
  • senin alışverişin oldu mu ordan bu tarz ürü veya farklı bir ürün
  • quote:

senin alışverişin oldu mu ordan bu tarz ürü veya farklı bir ürün

ooo 30u geçmiştir
  • heee pc parçası getirtiyorsun herhalde. tamamdır. ben ordan da bakayım. da uygun bir model bulmam lazım onu da neye göre kararlıycam bilmiyorum
  • quote:

heee pc parçası getirtiyorsun herhalde. tamamdır. ben ordan da bakayım. da uygun bir model bulmam lazım onu da neye göre kararlıycam bilmiyorum

yok pc parçası değil kendi özelime ait şey sattir heli parçaları vs.
  • HIMMM ANLADIM BU CİHAZDA ORDAN MI? EBAY DA ALIŞVERİŞ SINIRI VAR DİYE BİŞE DUYDUM AMA NET DEĞİLİM YA
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.