Şimdi Ara

Razer kulak içi kulaklık..... (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
209
Cevap
15
Favori
15.185
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • black_67 kullanıcısına yanıt
    Hocam kulaklık için yorum iyi güzel de peki malzeme kalitesi nasıl acaba? Alıpta 2 gün sonra kopmasın bir de
  • Ses ve malzeme kalitesi 2 aylık kullanımda en az orjinali kadar sağlam en azından orjinalini kullanmsamda bilmesem de dandik bir ürün gelmiyor öyle bir his yok gayet kaliteli

Kulaklığı sırf meraktan alıcam artık o derece. Pişman olursam diye düşünüyorum
  • Deneyenler 1-2 yorum atarsa iyi olur.Aliex'de basslar falan bayagi saglam diyorlar.Ama genede insan dusunuyor.Zaten %99 orjinal değil.

• Renk kısmında ki siyah ve beyaz renklerin farkı nedir arkadaşlar bilen var mı? Siyah olanı seçince 6$ fark oluşuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: brovazZ

Renk kısmında ki siyah ve beyaz renklerin farkı nedir arkadaşlar bilen var mı? Siyah olanı seçince 6$ fark oluşuyor.

Düşük fiyatlı olanı seçince üstteki arkadaşın sattığı gibi kutuyla gelmiyor küçük fermuarlı bir çantayla geliyor kulaklık 6 dolar farkı kutuya veriyorsun her halukarda gelen ürün aynı ambalaj farklı ben kutusuz aldım 6 dolara kutu değilde bir saat alabilirsin :)

Peki paketleme nasıl dostum kutusuzlar için herhangi bir zarar görme olaslığı felan?
  • brovazZ kullanıcısına yanıt
    Çanta içinde ve zarfla geliyor aynı şekilde çok saatte aldım kutusu olmadığı halde sapasağlam geldi bunda cam yok bişey yok kargoda sorun çıkacağını sanmam ama bu işle şans işi kısaca kutulu yada kutusuz kargoda aynı sorun mutlaka çıkar

Teşekkürler son derece yardımcı oldun dostum. Galiba kutusuz olanın siparişini geçicem.
  • Dayanamadım aldım bende.Eğer istediğimiz gibi çıkmaz ise iadeyi basarız.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende sipariş verdim 2 gün önce hayırlısı 1 aya kadar gelir umarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MarcusAntonius

O***n C. forumdan mı

o nasil yorum

• beyler yorumum urunun kalıtesıne gore veya orjınallıgıne gore deıl sadece merak ettıgım bır husus var turkıyede bunun kaç katıymış orjınallerı onu hesaba katmadan 22 dolar küsür yazıyor fıyatta yanı 50 tl küsüre felan denk geliyor bir kulaklığa 50 lira vericek kadar önemli yapan özelliği nedir acaba bu kulaklığın yanlış anlamayın bilgim yok ve merak ettiğim için soruyorum ama şahsen ben şuan bir kulaklığa 50 lira para vermem en fazla ne kadar fazla ses verebilirki 10 liralık bir kulaklıktan ? veya kalite farkından bahsederseniz nasıl bir kalite farkı ?
  • HackerAdam kullanıcısına yanıt
    Aynı durumu ben de kulaklık ve gaming ürünleri için söylüyordum ama kaliteli ürün alınca anlıyorsunuz farkı. Kulaklıklarda yalıtım,ses kalitesi,bass kalitesi ve tizler aşırı derecede fark ediyor. Eskiden kullandığım kulak içi olmayan kulaklığıma çok iyi süper diyordum. Geçen gün buldum ve denedim bu ne böyle rezil ses veriyor diye bir köşeye attım kulaklığı. Daha üst seviyeler hakkında bilgim yok ancak 50 liralık kulaklıklar bile 10 liralık kulaklıklardan kat ve kat üstün ses kalitesi sunuyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HackerAdam

beyler yorumum urunun kalıtesıne gore veya orjınallıgıne gore deıl sadece merak ettıgım bır husus var turkıyede bunun kaç katıymış orjınallerı onu hesaba katmadan 22 dolar küsür yazıyor fıyatta yanı 50 tl küsüre felan denk geliyor bir kulaklığa 50 lira vericek kadar önemli yapan özelliği nedir acaba bu kulaklığın yanlış anlamayın bilgim yok ve merak ettiğim için soruyorum ama şahsen ben şuan bir kulaklığa 50 lira para vermem en fazla ne kadar fazla ses verebilirki 10 liralık bir kulaklıktan ? veya kalite farkından bahsederseniz nasıl bir kalite farkı ?

10 tl ve 50 tl olan kulaklık arasında ciddi fark olduğunu söyleyebilirim anlatamam ancak bu farkı deneyerek rahatça anlayabilirsiniz.

• brovazZ kullanıcısına yanıt
    Bende çok tereddütteydim ama kullanınınca iyiki almışım dedim çnemli değil :)

Hacker adam

Öncelikle 10 tl lik kulaklıktan bu ve benzeri parasının hakkını veren bir kulaklığa geçmen lazımki daha önceden müzik dinlemediğini gürültü dinledeiğini ancak öyle anlarsın

• quote:

Orijinalden alıntı: IDeoxysI

Sadece bu ürünü bulabilir miyiz ?

Razer kulak içi kulaklık.....

mikrofonlu kulaklığın hem mikrofonunu hem kulaklığını kullanmak için değil mi bu?
  • Arkadaşlar, siparişimi iptal etmek istiyorum ama iptal butonu aktif değil. 24 saat geçtikten sonra mı cıkıyor iptal butonu?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.