Şimdi Ara

Raw dosya sistemi ntfs ye nasıl çevrilir?(Yarına pc nin hazır olması lazım :.( )

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
4.524
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 12 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 2
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 47 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Mr.Crab (1 mesaj) as_hasan (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> Raw dosya sistemi ntfs ye nasıl çevrilir?(Yarına pc nin hazır olması lazım :.( )
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    266 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Slm arkadaşlar diski 2 ye bölerekten c ve d şeklinde ayarladım ve windowsu c ye kurdum window yüklendikten sonra d yi de biçimlendirmek istediğimde biçimlendirilemiyor.

Windows 98 olsa dosda yapardım ancak xp de güvenli kipe aldım windows üzerinden dosu çalıştırıp format d: yazdığımda şöyle bi sorun veriyor:

Dosya sistem türü RAW.
    Bu birimin üzerinde kullanmak istediğiniz dosya sistemini belirtmek için /FS anahtarını kullanın. DİYOR

Valla bıktım format atmaktan format atmadan bunu bir çözümü var mı arkadaşlar çok makbule geçecek...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi as_hasan -- 3 Ağustos 2008; 1:51:04 >

|
    |
    |
    |
Reklamlar
Masal Oku
Bebek Oyunları
kripto para haberleri
En ucuz kedi maması fiyatları
Ekonomi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,203
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.