Şimdi Ara

Rb Leipzig Taraftarları Szoboszlai Leipzigte (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
896
Cevap
0
Favori
21.220
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: spiritswithinn

Nkunku hayırlı olsun, mükemmel transfer. 🔥
    Beni bu sene en cok heyecanlandiran transfer.Ozellikle Nagelsman hocayla nasil bir gelisim gosterecegini cok merak ediyorum.

Sirada Lookman var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Our starting XI to take on @Galatasaray! 📋

28 Mvogo
    4 Orban ©
    7 Sabitzer
    9 Poulsen
    11 Werner
    22 Mukiele
    23 Halstenberg
    27 Laimer
    31 Demme
    36 Candido
    44 Kampl

🔴⚪#DieRotenBullen #SKRBL

Nkunku, yedeklerde.

• Nkunku ve Cunha iyilerdi.ikisinden de bu sene cok seyler bekliyorum.

Candidoyu begenmedim.

• TÜRK TAKİMİ KARSİSİNDA YABANCİLARİ DESTEKLEYEN HAİNLER DE VARMİS

• #RBLeipzig have joined the race for #Monaco's Benjamin Henrichs. Die Roten Bullen have also loaned #Chelsea's defensive talent Ethan Ampadu, who Nagelsmann wants to utilize in midfield (kicker). #CFC

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-51A1FC2AA

#RBLeipzig have joined the race for #Monaco's Benjamin Henrichs. Die Roten Bullen have also loaned #Chelsea's defensive talent Ethan Ampadu, who Nagelsmann wants to utilize in midfield (kicker). #CFC
    Leipzig'in zaten 40m gibi bir bütçesi kalmıştı bence Henrichs e yatırmaları pek mantıklı olmaz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Leipzig'in zaten 40m gibi bir bütçesi kalmıştı bence Henrichs e yatırmaları pek mantıklı olmaz.

Alıntıları Göster
    40 milyon da Lookman ve Nkunku transferlerine gitti.

Belki Augustine satilirsa, o parayla alinabilir.Gelsin isterim, kaliteli topcu.Klostermann ve Halstenbergin yanina bir kaliteli beke daha ihtiyacimiz var.

• quote:

40 milyon da Lookman ve Nkunku transferlerine gitti.

Belki Augustine satilirsa, o parayla alinabilir.Gelsin isterim, kaliteli topcu.Klostermann ve Halstenbergin yanina bir kaliteli beke daha ihtiyacimiz var.

Alıntıları Göster
    Lookman bitti mi hocam

• quote:

Lookman bitti mi hocam

Alıntıları Göster
    Bitmek uzere.

• Ademola Lookman will be presented as an RB Leipzig player tomorrow at 9am, according to Kicker.[GFFN]

• #RBLeipzig have negotiated #Everton down from €25 million to just €18 million up front with an additional €4 million in bonuses. One year ago #EFC turned down a €25 million plus bonuses deal from Leipzig (kicker).

• L👀k who's back! ❤️

@Alookman_ has signed a 5-year contract and is here to stay ✍️🤩

🔴⚪ #DieRotenBullen

💬 Sporting director Markus #Krösche: “We’re very pleased that we’ve finally signed @Alookman_. Ademola convinced us immensely during his time on loan here and will now quickly re-integrate and further enhance our attacking play with his dynamic ability.”

🔴⚪ #DieRotenBullen

• Lookman çok güzel transfer, Leipzig de en az Dortmund kadar başarılı geçiriyor bu transfer sürecini.

• quote:

Lookman çok güzel transfer, Leipzig de en az Dortmund kadar başarılı geçiriyor bu transfer sürecini.
    Gecen yaz, yaptigimiz transferlerden cok az verim aldik.Mukiele, uyum saglayamadi.Sarrachi ve Cunhaysa hazir olmayan topculardi.

Hucumda Forsberg ve Sabitzer gibi topculara cok bagimliydik.Wolf,Lookman ve Nkunku transferleri hucuma kalite ve zenginlik katmalari acisindan onemliydi.ayni zamanda, hazir ve Nagelsman hocayla cok daha iyi olabilecek topcular.Bu sene daha iyi bir Cunha bekliyorum.Gecen sezon onemli gelisim gosterdi.

Bu sene Bundesligada zevkli,guzel bir ilk 4 yarisi izleyecegimizi dusunuyorum.Mochengladbach, Lainer,Thuram ve Emboloyla guclendi.Bayer Leverkusen, Kerem ve Diabyle nokta atisi transferler yapti.Amiriyi de alacaklar.Dortmund, defansi ve hucumu seviye atladi.

• quote:

Gecen yaz, yaptigimiz transferlerden cok az verim aldik.Mukiele, uyum saglayamadi.Sarrachi ve Cunhaysa hazir olmayan topculardi.

Hucumda Forsberg ve Sabitzer gibi topculara cok bagimliydik.Wolf,Lookman ve Nkunku transferleri hucuma kalite ve zenginlik katmalari acisindan onemliydi.ayni zamanda, hazir ve Nagelsman hocayla cok daha iyi olabilecek topcular.Bu sene daha iyi bir Cunha bekliyorum.Gecen sezon onemli gelisim gosterdi.

Bu sene Bundesligada zevkli,guzel bir ilk 4 yarisi izleyecegimizi dusunuyorum.Mochengladbach, Lainer,Thuram ve Emboloyla guclendi.Bayer Leverkusen, Kerem ve Diabyle nokta atisi transferler yapti.Amiriyi de alacaklar.Dortmund, defansi ve hucumu seviye atladi.

Alıntıları Göster
    Aynen öyle, bu sene lig çok zevkli geçecek.

Leipzig Nübel yarışına dahil oldu diyorlar, rasenball a yakışır.

• Lukas #Klostermann: "I'm happy in Leipzig, my contract runs for two more years. That's a long time in professional football. RB is also a big club. One with a big future." [Sportbuzzer] #rbleipzig

• quote:

Aynen öyle, bu sene lig çok zevkli geçecek.

Leipzig Nübel yarışına dahil oldu diyorlar, rasenball a yakışır.

Alıntıları Göster
    Nubel, munihi istiyor.Bize gelse bile munihe ozel fesih maddesiyle gelir.lakin, munih bosman olarak istiyor diyorlar.bence, Neuerle 1-2 sene birlikte oynamali.Neuerle antreman yapmak bile ona cok sey ogretir.

• quote:

Nubel, munihi istiyor.Bize gelse bile munihe ozel fesih maddesiyle gelir.lakin, munih bosman olarak istiyor diyorlar.bence, Neuerle 1-2 sene birlikte oynamali.Neuerle antreman yapmak bile ona cok sey ogretir.

Alıntıları Göster
    Münih'in beleşe topçuların almasından bıktım ben, Münih'e gelmek istiyorsa dediğin gibi Leipzig'e madde koydurup gitmesini tercih ederim, hiç değilse para kazandırır kulübüne.

• #RBLeipzig CEO Mintzlaff on Timo Werner. "We are not in control, we can only make offers and wait. ... We want to generate money should he not renew his contract. There are plenty of clubs interested. International top clubs have approached us." (Sport Bild).

• Breaking | RB Leipzig have rejected a €60m bid from Arsenal for Dayot Upamecano, according to Bild.

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.