Şimdi Ara

Rapid Spaceback 1.4 TDI DSG - 1.2 TSI DSG Yardım... (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
3.525
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Babamda 1.2 atmosferik manuel vitesi var ondan bile memnunuz hiç de fena bi araba dğl

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: koyay

1.4 tdi panoramik tavan emotion paket, style, far-yagmur sensoru, ic ambiyans aydinlatma, krom cam citasi, orj kaucuk paspas, bagaj havuzu, motor boya koruma 79 bine 28 kasimda teslim aldim. Otv zammindan hemen once anlasmistik.

Dostum ayni pakette ben 82 ye aldim. Senin aracta anahtarsiz giris yagmur sensoru ve far sensoru varmi ? Ben alirken emotion dynamic style plus olarak almistim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • shockwave23 kullanıcısına yanıt
    Yagmur far sensorü, ic aydinlatma, krom can citasi, siyah yan ayna sis fari spoiler var ekstra. Anahtarsiz calistirma yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi koyay -- 21 Ocak 2017; 22:58:6 >
  • bu fiyatlara astra alınmıyor mu?

rapidi pek beğenmiyorum, fabia daha tatlı. ayrıca eşiniz yeni şoförse sıfır araba alıp stres yapmayın :)

• Kendi cevabınızı kendiniz vermissiniz. Sanki dizel almis gibi dusunup tsi alin aradaki vergi farki yokmus gibi her 6 ayda 1 depoyu beleşten doldurun. Aradaki 12k farki daha katmadim daha hesaplamaya.

• mahlep kullanıcısına yanıt
    i30 da 8.5 civarı yakıyor hocam be ekonomik bir dizel değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dymmt

peugeot 308 blue hdi 120 hp sahibiyim aynı zamanda vw passat cc 1.4 tsi aracımda var

kışın dizelin motoru bir türlü ısınmıyor iş yeri evime 7 km birde ısınmamasından ötürü sesi de cabası özellikle -5 derecenin altında daha belirgin
    peugeor ortalama 7-8 lt civarında geziyor dur kalk trafik cc de ise 9-10 lt aynı güzargah

uzun yolda yakıt farkı yine aynı şekilde aynı sürüş şartlarında benzinli araç 2 lt fazla yakıyor oda maximum
    sizin işinize gelirsek 2014 model 1.6 tdi rapidim vardı sıfır aldım 7 ay sonra sattım

açık ve net o paranın aracı değil kesinlikle sıfır dizel otomatik alabileceğim en ucuz diye almıştım kimseye de tavsiye etmiyorum

ben şahsen dizel aracın artık çokda avantajlı olduğunu düşünmüyorum bundan sonraki araçlarımda benzinli araçları tercih edeceğim

düşük bakım maliyetleri de benzinlinin artısı

2013 temiz bir passat cc bakın aynı paralara bulabilirsiniz cam tavansız olanlarından

Hocam selamlar,
    Rapid'i neden tavsiye etmiyorsunuz? Sebebini de söyler misiniz?

Ben Leon da bakıyorum ama sıfır 1.2 otomatik benzinli piyasa da yok...

• bluehouse B kullanıcısına yanıt
    seyahat ederken aracı dinleyen birisiyim aracı aldık dan sonra 6 bin km iken
    Kastamonu pınarbaşı -Bartın Eflani arasında 30-40 km seyahat ettim ve aracın kapı fitillerinden gacır gucur sesler gelmeye başladı
    daha sonra araştırmam ile bunun kronik bir sorun olduğunu ve araçda sürekli silikon spreyi bulunduran bir grup olduğunu öğrendim
    2000 model mercedes e serisi aracımız vardı onuda araçdan ses geliyor diye sattık ancak 2015 başında sattık 16 yılda onca kmden sonra ses gelmeye başladı
    biliyorum araçlar farklı segment ve farklı markalar ama 6 bin km 2 aylık araçdan rahatsız edici ses gelmesi ve genelde uzun yol seyahatlerimde güven vermemesi sebebi ile sattım
    parasının aracı olmadığını düşünüyorum bayiden özel indirim ile almıştım o tarih de fiyatı yüzünden tercih etmiştim
    leon daha mantıklı bir tercih peugeot 1.2 motorun performası ve yakıt tüketimi son derece iyi ve ynei otomatik şanzımanlar son derece sorunsuz

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.