Şimdi Ara

Ranked girişte DC

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
368
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam. Beyler birşey sormak istiyorum bugün ranked oyun attım bir kaç tane ama 2 kere champ seçme ekranında session clossed yedim. Elo düşüyormu acaba?

• Evet, ne yazık ki birde profilinde görebilirsin:P
  • 1 düşüş = 10 elo, GG.
  • ulaaaaaa bende diyorum benim elo lar nere gidiyor diye :S ben oyun oncesinde fransızca konuşsalar lavuklar ezit yapıyordum yada istedigim championu biri alsa hemen exit yapıyordum sanıyordum cezası sadce 5 dk beklemek bu yazıyı okudukdan sonrada test ettim 10 elo harbiden gidiyormuş bende diyorum okdar win alıyorum neden 1200 u hiç geçemiyorum diye peş peşe çıktıgım oluyordu hiç dikkatimi çekmemişti neyse allahtan bu ay sonu sanırım yeni sezon geliyor sıfırlanıcak diye duymuştum elo lar öyle olurda bi sonrası sezon aynı hataya düşmeyiz :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: jasc1453

ulaaaaaa bende diyorum benim elo lar nere gidiyor diye :S ben oyun oncesinde fransızca konuşsalar lavuklar ezit yapıyordum yada istedigim championu biri alsa hemen exit yapıyordum sanıyordum cezası sadce 5 dk beklemek bu yazıyı okudukdan sonrada test ettim 10 elo harbiden gidiyormuş bende diyorum okdar win alıyorum neden 1200 u hiç geçemiyorum diye peş peşe çıktıgım oluyordu hiç dikkatimi çekmemişti neyse allahtan bu ay sonu sanırım yeni sezon geliyor sıfırlanıcak diye duymuştum elo lar öyle olurda bi sonrası sezon aynı hataya düşmeyiz :D

Ne yazık ki sıfırlanma gibi bir durum olmayacak :/
  • nasıl yan yeni sezon gelmicekmi ? 3 sezon yokmu?
  • quote:

nasıl yan yeni sezon gelmicekmi ? 3 sezon yokmu?

Bildiğim kadarıyla 2. Sezon hala başlamadı. 2. Sezon başlayınca ELO resetlenicekmi bilmiyorum ama 2. Sezon en az 1 yıl sürer.
  • nasıl başlamadı ya ben gelecektenmi yazıyorum :D uzun zamndır var sezon iki hatta bi kaç aydan beri var ved e2 sezona geçince elo lar sıfırlanmıştı..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jasc1453 -- 22 Kasım 2011; 3:49:50 >
  • quote:

nasıl başlamadı ya ben gelecektenmi yazıyorum :D uzun zamndır var sezon iki hatta bi kaç aydan beri var ved e2 sezona geçince elo lar sıfırlanmıştı..

Foruma bakıyorsan bedava şampiyonlarda normalde Season 1 Week xx yazardı şimdi Preseason yazıyor.

Preseason = Sezon öncesi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.