Şimdi Ara

[OCERA] Rangers of Oceanus | World of Warships Topluluğu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
825
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Zamanında bu klanı hevesten açmıştım. Bomboş duruyor neredeyse. Girmek için bir şart aramıyoruz. Dileyen herkes davet yollayabilir.

World of Warships Nedir?
    Wargaming tarafından piyasaya sürülmüştür. Büyük deniz savaşlarını birebir yaşama imkanı sunulmuştur. Oyunda 2. Dünya Savaşı'nın tarafları ve ikonik gemileri yer almaktadır.

Ülkeler;
    Amerika: Oyunda dört gemi türünde de temsil edilen ana donanmalardan biridir. Tüm Amerikan gemilerinin ortak özelliği çok yönlülüktür. Bu ülkenin gemileri güvenilir zırhları ve hızlı atış kabiliyetleri ile uçak saldırılarına karşı durabilirler. Koruma ve saldırı donanımı arasındaki denge savaşın gelişimi sırasındaki değişikliklere kolayca uyum sağlamalarına imkân verir.
    Oyundaki ünlü gemiler: Iowa, Midway, Des Moines, Cleveland, Benson, Gearing

Almanya: Alman gemilerinin ana özellikleri zırhları ve deliş etkinlikleridir. Alman zırhlıları zorunlu noktalara hızla giderken ateşe dayanabilmekte üstündür. Kruvazörler ve muhipler zırh delici mermileri ve dikkate değer torpido donanımları ile meşhurdur. Alman gemileri saldırgan ve cevval oynamayı tercih edenler içindir.
    Oyundaki ünlü gemiler: Bismarck, Tirpitz, Nürnberg, Admiral Hipper, Gneisenau, Leberecht Maass

İngiltere: Hafif İngiliz kruvazörleri, kruvazörlerin ve muhriplerin niteliklerini bünyelerinde barındıran sıra dışı gemilerdir. Basit düellolar yerine askeri taktikler için daha iyidirler. Bu gemiler çok yüksek ateş hızına, uzun menzilli torpidolara sahiptir ve becerikli ellerde savaşın sonuna kadar görünmeden kalabilirler.
    Oyundaki ünlü gemiler: Leander, Fiji, Edinburgh, Belfast

Fransa: Fransız donanma güçleri alışılmadık ana batarya topları düzeneğine sahip Dunkerque zırhlısı ve muhriplere yetişmede yardımcı olan, tam donanımlı yıldırım hızındaki bir kruvazör hattı tarafından temsil ediliyor.
    Oyundaki ünlü gemiler: Dunkerque

Japonya: Japon filosu ABD donanmasının tam tersidir. Bu orijinal gemiler kalın zırh yerine hızlarına ve güçlü toplarına güvenirler. Muhripler ve kruvazörler güçlü uzun menzilli torpidoları tercih edenler için en iyi seçimlerdir. Zırhlılar rakiplerini ana bataryaları ve atış menzilleri ile uzakta tutarlar. Uçak gemileri hava gruplarının sayıları ve saldırı güçleri ile bilinirler.
    Oyundaki ünlü gemiler: Yamato, Fuso, Shokaku, Nagato, Akizuki, Myoko

Pan Asya (Çin vb.): Dev Japon donanmasının yanı sıra Doğu’dan iki muhriple daha karşılaşabilirsiniz: Anshan ve Lo Yang. İlki Sovyet, ikincisi Amerikan kaynaklıdır. II. Dünya Savaşı'ndan sonra Çinli komutanların emrine geçtiler. Şimdi World of Warships’te Asya Bölgesinin sancak gemileri oldular.
    Oyundaki ünlü gemiler: Anshan ve Lo Yang

Polonya: Şimdilik Polonya donanmasının tek temsilcisi ünlü muhrip Blyskawica'dır. Bu gemi çok amaçlıdır, Amerikan ve Sovyet muhriplerinin en iyi niteliklerini birleştirir: Çok sayıda hızlı ateş eden top ve yüksek hız. Ayrıca etkili torpido donanımına sahiptir.
    Oyundaki ünlü gemiler: Blyskawica

Milletler Topluluğu: Deniz savaşlarına sadece büyük donanmalara sahip ülkeler katılmadı. Örneğin Avustralya, Kanada ve Yeni Zelanda, Milletler Topluluğu donanmasını oluşturuyordu. Oyunda, bu filo Avustralya kruvazörü Perth ile temsil ediliyor. En öngörülemez gemilerden biridir.
    Oyundaki ünlü gemiler: Perth

Polonya, İtalya ve Pan Asya ağacı şu an sadece Premium gemilerle temsil ediliyor. Tam bir ağaç olduklarını söyleyemeyiz. Milletler Topluluğu gemileri olarak ise sadece Avustralya'nın Perth kruvazörü bulunuyor.

Gemi Türleri;
    Muhrip(Destroyer): Donanmanın hafif kuvvetleri. Cesur sortilerin, kurnaz manevraların, uçak gemileri ve zırhlıları avlamanın ustaları. Hızlarına, manevra yeteneklerine ve gizliliklerine güvenirler.
    Kruvazör(Cruiser): Farklı taktikler uygulayabilen çok amaçlı gemiler. Nihai düellocu, muhrip batırıcı, düşman uçaklarına karşı bir kalkan. Savunmada olsun, saldırıda olsun, yerleri doldurulamaz.
    Zırhlı(Battleship): Filonun temel ateş gücü. En kalın zırha ve güçlü silahlara sahip gemiler. İnanılmaz miktarda hasara dayanabilirler ve rakiplerinin işini birkaç isabetli salvoda bitirebilirler.
    Uçak Gemisi(Air Craft): Donanmanın uzun menzilli gücü. Keşif uçuşlarının ve vurucu hava saldırılarının uzmanları. Ana silahları güverte tabanlı uçaklardır. Özel bir oyun tarzına ve stratejik işleve sahiptirler.

Oyun içi kullanıcı adınızı ve gemi seviyenizi söyleyin, listeye ekleyeyim.
    [OCERA] FİLOSU
    1-Ambarad [K.Adı: Ambarad - Seviye VIII]
    2-Kasparovabi [K.Adı: kaspar0vabi - Seviye VI]
    3-DaYWaLkeR - [K.Adı: DaY_WaLkeRTR - Seviye VIII
    3-oddoTR [K.Adı: oddoTR - Seviye III]
    4-Gray Hat Ghost [K.Adı: Corpax579 - Seviye IV]
    5-Çakar Çakmaz Çakan Çakmak [K.Adı: kucuk_barbaros]
    6-Sosisli Süt [K.Adı: sosislisut]
    7-Technical.assistance [K.Adı: KingGhosTShip]
    8-napolyon94 [K.Adı: lalelikeyla - Seviye VII]

DISCORD KANALIMIZ İÇİN TIKLAYIN

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ambarad -- 25 Haziran 2020; 1:30:16 >

• Aynen şöyle bir kaç kişi çıksa da beraber girsek çok daha eğlenceli ve karlı geçer
  • oddoTR seviye 10 şuan için :)
  • Hatta şöyle söyleyeyim hazırda bir teamspeak adres var Ts3.moonstruckgaming.com oyun içi şifreyi yazarım oradan sohbet şeklinde yardımlaşabiliriz ve ayrıca FİLO ismi olarak daha güzel bir isim bulma taraftarıyım. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: oddoTR

Hatta şöyle söyleyeyim hazırda bir teamspeak adres var Ts3.moonstruckgaming.com oyun içi şifreyi yazarım oradan sohbet şeklinde yardımlaşabiliriz ve ayrıca FİLO ismi olarak daha güzel bir isim bulma taraftarıyım. :)

Tabiki hocam öylesine yazdım zaten ismimizi şu an için. Önerilere açığız :)

Düzetme: Bu arada seviye olarak gemi seviyesinden bahsettim hocam. Profil değil. Sanırım III. seviyedesiniz gemilerde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ambarad -- 4 Haziran 2017; 21:17:33 >
  • Ambarad kullanıcısına yanıt
    Evet hocam III. seviye alman kruvazörü
  • Başka oynayan arkadaşlar yok mu? Hadi ama, bu kadar az olmamalıyız
  • Alımlar devam ediyor.
  • Başarılar hocam, oyun forumunda görüştüm sizi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Çakar Çakmaz Çakan Çakmak

Başarılar hocam, oyun forumunda görüştüm sizi

Teşekkürler hocam. Oyun forumundan ziyade buraya daha çok önem veriyorum tabii. Oynuyorsanız beklerim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ambarad

quote:

Teşekkürler hocam. Oyun forumundan ziyade buraya daha çok önem veriyorum tabii. Oynuyorsanız beklerim :)

Klanım var hocam sağ olun. Tek oynuyorum genellikle
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Ambarad

quote:

Klanım var hocam sağ olun. Tek oynuyorum genellikle

Aslında mesele klan değil. Arada toplaşıp beraber oynamak. Adını öylesine koydum. Bende klandayım. Kolay gelsin diyeyim o zaman iyi oyunlar hocam

• Ben de oynuyorum hocam , kullanıcı adım Corpax579.

1 Adet 4.seviye Japon Zırhlım

1 Adet 4.seviye Alman Muhrip gemim

1 Adet de 4.seviye Amerikan kruvazörüm var.

Bu arada makale güzel olmuş eline sağlık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben klan kurdunuz sanmıştım ama öyle değilmiş. Yaz beni de hocam.
    kucuk_barbaros

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Çakar Çakmaz Çakan Çakmak -- 27 Haziran 2017; 0:51:4 >
  • sosislisut

ekleyebilirsiniz. daha seviye 2yim ama çok sevdim
  • Selamlar arkadaşlar. Kusura bakmayın konuyla ilgilenemedim. Oyuna da girmiyorum bu aralar. Ekledim hepinizi.
  • Oyuna başlamayı düşünüyorum.Grinding olayı nasıldır acaba?
  • konuyu gördüm bir üyelikte ben açtım
    KingGhosTShip oyundaki ismim
    kayıt pls
  • yaz benide

@lalelikeyla

Tier 7 Ranger CV
    Tier 6 Nurnberg
    Tier 5 New York BB
    Tier 5 ABD destroyeri
    bir dünya daha düşük gemi
  • Arkadaşlar oyun Steam'e gelmiş bulunuyor. Bende bayağıdır oynamadığım için konuya da bakmadım. Denemek isteyenler Steam'den indirebilir. Halihazırda oynayanlar, isterse oyunu Steam'e geçirebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ambarad -- 16 Kasım 2017; 19:4:7 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.