Şimdi Ara

Range Rover Sport PHEV Satışta

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
418
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Borusan Otomotiv, yüksek performans ve ekonomiyi bir araya getiren Range Rover Sport Plug-In Hybrid (PHEV)’i meraklılarıyla buluşturuyor.

Güçlü ve çevik yapısıyla 45 derece eğimli arazileri dahi rahatlıkla tırmanabilen Range Rover Sport PHEV, 2.0 lt PHEV 404 BG hibrit ve 2.0 lt 300 BG benzinli motor seçenekleri ile Borusan Otomotiv Yetkili Satıcılarında satışa sunuluyor.

Yüksek beygir gücünü, üstün yol tutuşu ve ekonomik tüketim değerleriyle birleştiren Range Rover Sport PHEV, Çin’deki efsanevi Cennet Kapısı’nın (Heaven’s Gate) 999 basamaklı merdivenini tırmanan ilk otomobil olma özelliğine de sahip. ...

https://www.motobilim.com/2019/03/range-rover-sport-phev-turkiyede-satsa.html

• Malum video sitesinde videosu mevcut. Muhteşem bir araç. Haftalardır sıkılmadan ekran yansıtma ile TV. de izliyoruz. Yok böyle bir şey. Aracın, ayrıca Suudi Arabistan çöllerinde, ve Heidi'nin memleketinde çekilmiş videoları da mevcut. Herkese, araştırmalarını ve mutlaka izlemelerini tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mazi09 -- 1 Nisan 2019; 21:56:0 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu araç hakkında detaylı bilgisi veya tecrübesi olan var mıdır? Soracağım bir kaç şey var
  • mazi09 M kullanıcısına yanıt
    Video linkini bana ozelden atabilir misin hocam?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BigMuffin

Video linkini bana ozelden atabilir misin hocam?
    3 Videoyu da yolladım hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mazi09 -- 17 Mayıs 2019; 22:22:58 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.