Şimdi Ara

range rover evoque gelmiş!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
46
Cevap
0
Favori
4.188
Tıklama
Giriş
    6357 Mesaj
    araç çok çekici , gerçekten güzel duruyor. eur yüksek olması dezavantaj. kasım aralıktaki gibi 2 lira altında olsaydı aslında fiyat çok makul bu tipte tarzı olan bir araç için.
    |
    |
    |
    |
    Borusan dizel arac getirmeyecek gibi bir duyum aldim. Cok sacma ve satislari bence cok etkileyecek... Sahibinden.com daki ilanlar ozel ithalat

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    2015 BMW 320 ied 40th year edition, Macbook Pro Retina 15" 2.2 ghz 2015, Macbook Air 13.3 1.7 ghz 2012, Thunderbolt Cinema Display 27", IPAD Pro 9.7" Silver. IPAD Mini 2 Retina White, Iphone 6 Plus Space Gray, Ipod Nano 6th gen., SONY VAIO F11S, PS3 PAL 60GB, Canon EOS 550D, Kindle 4th, Traxxas Summit TQi, LG OLED 65B7V, Yamaha R-N500, DALI IKON 6, Ismartalarm, Philips Hue, Eve Room, Eve Door, Eve Energy.
  • Yüzbaşı
    696 Mesaj
    İç-dış eksiksiz bir tasarım olmuş gerçekten
    |
    |
    Bir aracın tüm teknik özelliklerini biliyor da "herkes" yerine "herkez" yazıp,eşeklerin sırtına geçirilen eyeri "eğer" ile karıştırıyorsan seninle tartışacak hiçbir şeyim yok benim.Sen ister "beyen" ister beğenme.
  • Yüzbaşı
    548 Mesaj
    Arabanın fiyatı cok uygun 32bin eurodan baslıyor. Ama nasıl bir ülkeysek 32 bin euroluk araba bize 150 bin tl ye satılıyor. Boyle vergilendirme mi olur ya, yazık ülkeme
    |
    |
    Madrid-Roma-AbuDabi-Bangkok-Puket-Moskova-Kiev-Girne-Dubai-Orlando-Üsküp-HongKong-Miami-NewYork-Amsterdam-Singapur-Dubrovnik-Sofya-Podgorica-Beyrut-Bali-Kotor-Saraybosna-Atina-Frankfurt-Doha-Lviv-Belgrad-Zhuhai-Macau-Los Angeles-LasVegas
  • Yarbay
    2903 Mesaj
    Ayın 10 ile 15 arası Türkiye tanıtımı yapılıp Eylül de satmaya başlayacaklar.
    Araç çok güzel olmuş ama.

|
    |

Orijinalden alıntı: gbriel

Borusan dizel arac getirmeyecek gibi bir duyum aldim. Cok sacma ve satislari bence cok etkileyecek... Sahibinden.com daki ilanlar ozel ithalat
    quote:

Orijinalden alıntı: gbriel

ilk partide ithal etmeyecek dersek daha doğru olur. Mümkün olduğu ilk kotada getireceğinden eminim.
    |
    |
    Çok güzel görünüyor.
    |
    |

Orijinalden alıntı: SeKSandDoRT

ne bu ya oyuncak gibi, kia nın jiplerine benziyor, nerde range rover nerede bu ...

+1

ben de hiç beğenmedim.
    |
    |

|
    |
    458 Mesaj
    quote:

ne bu ya oyuncak gibi, kia nın jiplerine benziyor, nerde range rover nerede bu ...
    quote:

Şimdiki range roverlar daha güzel duruyo bana görede
    |
    |
    sevindi42[V-Moda Vibe II + Fiio E5 Alındı],Xed[SANSA Fuze+ Alındı],dESiLVer(3)[Audio Technica CKS90,Ultimate Ears Metrofi 220 ve Köpük Uç Takımı Alındı],EXTREME32[Audio Technica CKS90 Satıldı],elixsir[HTC Desire Satıldı],marine-gear[Creative Ep-630 Alındı],Engin.[Brainwavz M4 Alındı],bf[Airties Modem Satıldı],ibraxi[Fiio E5 Satıldı],darendeli[İbeats Alındı],Blackmar3[Brainwvz M4 Satıldı]
    ,dayyahi[İssey Miyake+Paul Smith Story Parfüm Alındı],cansarcan[Bluray Lost Serisi Satıldı]
    Ve Daha Fazlası...

Osteosarkom!
    Biz Hiç Beceremedik Sevmeyi de,Terk Etmeyi de...
  • Yüzbaşı
    458 Mesaj
    araç güzelde, bu jant olayını abarttıkça abarttılar silikonu bol sarışın kadınlar gibi olmuş
    |
    |
    74 Mesaj
    Aracı autoshowda görmüş arkadaşlar detaylı fikirlerini paylaşabilirler mi?Araç güzel gözüküyor fakat sınıfındaki audi Q5 e göre oldukça kısa ve basık fakat genişliği Q5 den daha fazla yani kabinde pek ferahlık sorunu olmaz gibi gözüküyor...Ayrıca donanımlarını veren arkadaşımızdan ricam lüx paketin fiyatı nedir biliyormsunuz
    |
    |
    autoshow da canlı gördüm fakat içine binme şansımız olmadı, hatta belirli bir mesafeden bakabildik bundan dolayı iç mekanın ferahlığı konusunda birşey diyemeyeceğim. Dİğer taraftan sergilenen cihaz beyaz renkli ve zennon farklıydı. mavi ışıklarıyla beyaz renk gerçekten çok agresif bir görüntüsü vardı. ben çok beğenmiştim. Hatta fuarda beğendiğim iki araçtan biriydi. diğeri gtr
    |
    |
    |
    |
    Range Rover Evoque – (Pure): 62.724 Euro
    Range Rover Evoque – (Dynamic): 72.636 Euro
    Range Rover Evoque – (Prestige): 73.580 Euro
    Range Rover Evoque Coupe – (Pure): 65.084 Euro
    Range Rover Evoque Coupe – (Dynamic): 74.996 Euro
    Range Rover Evoque Coupe – (Prestige): 75.940 Euro

kaynak: otomobilnews.com
    |
    |

ww ciler gitsin opsiyonlarıyla beraber 350 bin tlye touareg mudur nedir ondan alsınlar..(bendede golf var ama abartılcak bişi yok )

http://www.youtube.com/watch?v=kqz7umrbt4Y

izlerken mest oldum :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lınc -- 18 Temmuz 2011; 18:58:32 >

Orijinalden alıntı: Lınc

Hastasıyım Bu Arabanın 177 bin tl lik coupe sinden almalı 1 tane garajda saklamak için

ww ciler gitsin opsiyonlarıyla beraber 350 bin tlye touareg mudur nedir ondan alsınlar..(bendede golf var ama abartılcak bişi yok )

quote:

Orijinalden alıntı: mixtiesto

Hastasıyım Bu Arabanın 177 bin tl lik coupe sinden almalı 1 tane garajda saklamak için

Bugün VW bayiisinde yeni Touareg denedim. Tüm opsiyon fiyatlarını da aldım. Sizin dediğiniz 350.000Tl fiyata bir değil iki Touareg alınır. 3.0TDI'ın fiyatı 76.900 euro'dan başlıyor. İyi donanımlı bir Touareg 98.000 euro civarına geliyor. En pahalı Touareg bile 250.000tl civarındaki Hybrid versiyonu.

Evet Evoque çok başarılı çok estetik bir araç ancak Touareg baz versiyonlarındaki 15.000 euro farkı hakediyor. Hem yakıt ekonomisi, hem performans, hem hacim, hem de arazi kabiliyeti olarak Evoque'dan daha başarılı.

350.000TL'lik Touareg'in hangisi olduğunu merak ediyorum.
    Saygılarımla.
    |
    |

• Binbaşı
    1642 Mesaj
    |
    |

|
    |
üniversite
SEO
kolayoto.com
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,484
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.