Şimdi Ara

Random yazı yazmak

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
3.668
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar, dün doğum günü nedeniyle bir mail aldım. Yaklaşık olarak 1 word sayfası. Ben bu yazıdaki cümlelerin karışık olarak yazdığı bir photoshop çalışması yapmak istiyorum.

Şöyle ki, cümleler gelişi güzel olarak dağıtılmış ve yönleri değişik olmalı. görünümlerini kendim değiştirebilirim ancak bu yazıları okunabilir olarak resmin her yanına nasıl dağıtırım onu bilmiyorum. Bu sitilin ismini bilmediğim için herangi bir örnek de bulamadım. bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.

edit: bir kaç örnek buldum arkadaşlar ancak ben kelimeler yerine cümleler kullanıcam

Random yazı yazmak

Random yazı yazmak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -alize- -- 4 Aralık 2013; 11:18:01 >

• eğer photoshop'suz aşağıdaki örnekler işinizi görürse size bir adres veririm, orada üretirsiniz.

Aşağıdaki örnekler sizin mesajınızın içeriğindeki kelimelerden üretilmiştir.

Ancak photoshop kullanmakta ısrar ederseniz bu zahmetlidir. Her kelime için farklı bir layer/katman kullanmak
    ve bunu çoğaltmak, çevirmek/rotate, renklendirmek vs işlemleri yapmak lazım, gerçekten de uğraştırır.
    İşin ucunda 1 sayfalık word dosyası varsa, size önereceğim site çok hızlı çözüm üretir.

Random yazı yazmak

Random yazı yazmak

Random yazı yazmak
  • http://www.wordle.net/create

adresini kullanabilirsiniz...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.