Şimdi Ara

RAKS (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
1
Favori
4.785
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • mehmet bey forumu düzenli olarak takip ederseniz çok seviniriz.Size soracak bir yığın sorum var.Bir öneride bulunmak istiyorum.Diğer çıkaracağınız telefonları Linux mobile işletim sistemi kullanırsanız hem yazılım desteği bol olur hemde kullanıcı sıkılmadan telefonu yıllarca kullanabilir.Mesela Örn: Motorola Rokr E2 çok şahane telefon özellikle işletim sistemiyle.
  • arkadaşlar raks 770 çift hatlı telefonum var.bu telefonun kullanma kılavuzu ve driver ini indirebileceğim bir site var mı? ben bulamadım
  • quote:

Orjinalden alıntı: mymobile

quote:

Orjinalden alıntı: kartalyazar

Tam üstüne bastın ayağını kaldır.

Bence yeni model önemli değil. Modeller hiç önemli değil.
    R667 de ki bazı aksamalar düzeltilsin,
    Azıcık reklam yapılsın
    R667 modeli ençok satatnlar listesine girer
    Bu haliyle bile onbinlerce sattığına göre
    Gerçekten Raks ekibi pazarlamayı bilmiyor. Yeni modeli zaten çinliler dakikada belki 10 tane yapıyorlar. Farklı farklı modeller.Ama kimse efsane panasonic vs3 gibi, efsane Sagem myx5 gibi, efsane 5110 gibi satamaz veya sevilemez.
    Ancak sürekli fiyat kırararak veya yanında çanak çömlek vererek satabilirsiniz.
    Oysa temeli sağlamlaştırarak temelin üstüne adım atarsanız daha iyi olur.
    Bu temel R667 dir. Kamera hatasını düzeltttirin, Kulaklığı kaliteleştirin, versiyon farklılıklarını giderin, saklanan gps özelliğini aktif edin. Başta demiştiniz sonra için düşünüyoruz diye.
    Yanında batarya vermeseniz de, yanında mavidiş kulaklık vermesenizde, yanında başka hediyeler vermesenizde bu model tutar arkadaş

r667 de saklı gps özelliği mi var?
    ulen var da neden raklamışlar, bu nasıl mantıktır yaw

• Açıklama için teşekkürler. Ben de merak ediyordum Raks ın cihazları. Yalnız bu alanda "Deneyimli Mühendis" bulamamanız çok doğal. Birileri riski üzerine alacak ve bu alanda genç ve parlak mühendisleri AR-GE sine katacak ki daha sonrasında o deneyimli mühendisleri bulabilsin. Yani deneyim arıyorsunuz da bu deneyim eğer illa bahsettiğiniz alan için bir paralellik istiyorsanız Nokia, SE, Samsung da çalışmış olacak ki bu da doğal olarak yurt dışı bazlı olacak takdir edersiniz ki. Sonra bu insanlar gelip Raks da çalışacak? Sanırım kimse bunun realitede olabileceğine inanmıyordur. Çünkü bu firmalarda çalışacak beyinlere sunulan imkanlar doğal olarak sizin sunabileceğinizden çok daha fazla(Malesef ki). Sırf benim çevremde (Salt GSM sektöründe çalışan) bu tarz isteklerle tutuşan ancak böyle bir oluşum olmadığından GSM sektörünün farklı dallarında çalışan çok parlak mühendis arkadaşlar var. Bu söylediklerim tepkiyle karşılanacak büyük ihtimal ile ama bir İKcı olarak sektörler hakkında biraz bilgim var. Ayrıca şunu ekleyeyim (Raks için konusmuyorum.) AR-GE yapıyorum diye teşvikler indirimler alınıp alınıp durulur senelerce. (Aslında AR-GE yapılmaz bir üretim bandı çizer, CAD ile çat gelir teşvikler indirimler. Uzun uzun anlatabilirim de yeri değil.) Biz alışmışız kendi markamızı üreteceğimize sonuna SA lar ekleyip koçbaşları koyup belli markaların sadece montajını yapmaya... O nedenle RAKS a saygım ziyadesiyle mevcut. Daha iyilerine inşallah.

• yav madem raks çalışanları tarasrım ve yazılımdan ibaret neden şu web sayfanızı yenilemiyorsunuz.
    taaa kaç yıldır aynı grafikler var.birde intermobile yerine raks.com uzantılı olmalı insan ararken intermobile diye aramıyor firma adıyla marka örtüşmeli
  • Yeni modeller ne zaman gelecek, SDHC kart ve TV artık standart olması gerek..

ARTIK RAKS bölümünden yazışın arkadaşlar, RAKS bölümü açılmıştır..

RAKS DH.c Raks bölümü.. RAKS çılara özel..
    http://forum.donanimhaber.com/forumid_536/tt.htm

AYRICA sitenizde neden 3D simülasyon yok, sizin telefonlarınızı satan aşağıdaki sitede RAKS modellerini 3D modellemişler, her yönden bakabiliyorsunuz telefonlara...

http://raksmobile.vt-shop3.de/produkt.php?page=produkte_details&gruppe=1&pid=2&aus=1

"Handys" kısmına tıklayıp, "Raks 550" modelini seçin. 3 boyutlu görün telefonu..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .i. -- 7 Haziran 2008; 19:24:56 >

• aaa evet r550mi ilk defa böyle görüyom 3 boyutlu haa birisi nasıl yapılacağını söylerse 220 'yi de yapabilirim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: olcaytoshow

yav madem raks çalışanları tarasrım ve yazılımdan ibaret neden şu web sayfanızı yenilemiyorsunuz.
    taaa kaç yıldır aynı grafikler var.birde intermobile yerine raks.com uzantılı olmalı insan ararken intermobile diye aramıyor firma adıyla marka örtüşmeli

++++++++++++++++

Benim çok önceleri yakındığım birşeydi bu... insanlar raks ın sitesini bulamıyorlar bile..

• merhaba . daha öncede yazmıştım. raks 770 çift hatlı telefonum var.telefon kendi kendine kapandı ve açılmadı. ne yapmam lazım . bana en yakın servis nerede. karabük te ikamet etmekteyim. teşekkürler
  • Apr Tanıtım ve İletişim Hizmetleri.

Tophanelioğlu cad.no:1
    altunizade\üsküdar\istanbul
    0216 325 81 93
  • Bende hala raks var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: memeti

Bende hala raks var

Yani ??

• quote:

Orijinalden alıntı: rainbow05

quote:

Bende hala raks var

Yani ??

Valla ben kendımı türünün son ornegı sanıyordum meger benden baskada kullanan varmış

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: rainbow05

quote:

Bende hala raks var

Yani ??

Valla ben kendımı türünün son ornegı sanıyordum meger benden baskada kullanan varmış

Bir an belgesel izliyormuş gibi oldum

• Neredeyse telefon piyasasınu ele geçiriyorlarmış

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr Xzibit

Neredeyse telefon piyasasınu ele geçiriyorlarmış

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr Xzibit

Neredeyse telefon piyasasınu ele geçiriyorlarmış

ramak kalmisti..

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.