Şimdi Ara

RAİNBOW SİX SİEGE PS4 TAKIM KURULUYOR..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
1.404
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ARKADAŞLARLA PS4 ÇOĞU ONLİNE OYUNU OYNUYORUZ FAKAT BAZI OYUNLARDA EKSİKLİKLER YASIYORUZ SİZLERİNDE BİLDİGİ GİBİ RAİNBOW BETA'DAN SONRA SATIŞA SUNULDU 1.5 HAFTADIR OYNANILIYOR BİZ ŞUAN RAİNBOW'DA 2 KİŞİYİZ TAKIM OLMAK İSTEYEN KİŞİLER

KATILMAK İSTEYEN KİŞİLER AŞAĞIDAKİ ID EKLEYEBİLİR..

PSN NİCK: ZeusOPR

Beni ekleyebilir

Adım: Mustafa yaş 25

Oynadığımız Online oyunlara bekliyorum ..
    SADECE 20 YAŞ VE ÜZERİ ARKADAŞLARIN GELMESİNİ RİCA EDİYORUM.

RAİNBOW AKTİF OLARAK OYNUYORUZ.

ONLİNE OLARAK ŞUAN BU OYUNLAR MEVCUTTUR.

CO-OP VEYA ONLİNE
    LAST OF US
    GTA V
    WATCH DOGS
    DRAGON AGE : INQUISITION
    NEED FOR SPEED RIVALS
    MORTAL KOMBAT X
    THE ELDER SCROLLS
    FİFA 2016
    BATTLEFİELD 4
    DYİNGLİGHT
    DESTİNY
    THE CREW
    CALL OF DUTY BLACK OPS 3
    RAINBOW SİX SİEGE

İYİ FORUMLAR..

• Merhaba hocam fps pek oynamisligim yok. Sadece call of aw oynadim online da pek zevk almadim. Ucmak falan sarmadi beni pek. Sizce rainbow siege guzel mi zevkli mi onlineda cevrimici cok oyuncu varmi? Bu oyun online ustune kurulu bi oyun az oyuncu varsa sorun olur. Vurma hissi nasil farcry 4 te cok aptalcaydi vurma hissi. Ubisoft tun oyunu ya kafam karisik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: onurungor

Merhaba hocam fps pek oynamisligim yok. Sadece call of aw oynadim online da pek zevk almadim. Ucmak falan sarmadi beni pek. Sizce rainbow siege guzel mi zevkli mi onlineda cevrimici cok oyuncu varmi? Bu oyun online ustune kurulu bi oyun az oyuncu varsa sorun olur. Vurma hissi nasil farcry 4 te cok aptalcaydi vurma hissi. Ubisoft tun oyunu ya kafam karisik.

Şöyle anlatıyım Counter Strike geliştirilmiş hali yani herzaman online oyun ve çatışma cidden çok başarılı yanlız en önemli unsur Takım oyunu takımda tek bir yanlışa herkes feda olur.. dikkat etmek gerek , tavsiye ederim grafikler oldukça başarılı bir oyun..
  • quote:

Orijinalden alıntı: zeusopr

quote:

Orijinalden alıntı: onurungor

Merhaba hocam fps pek oynamisligim yok. Sadece call of aw oynadim online da pek zevk almadim. Ucmak falan sarmadi beni pek. Sizce rainbow siege guzel mi zevkli mi onlineda cevrimici cok oyuncu varmi? Bu oyun online ustune kurulu bi oyun az oyuncu varsa sorun olur. Vurma hissi nasil farcry 4 te cok aptalcaydi vurma hissi. Ubisoft tun oyunu ya kafam karisik.

Şöyle anlatıyım Counter Strike geliştirilmiş hali yani herzaman online oyun ve çatışma cidden çok başarılı yanlız en önemli unsur Takım oyunu takımda tek bir yanlışa herkes feda olur.. dikkat etmek gerek , tavsiye ederim grafikler oldukça başarılı bir oyun..

Alıntıları Göster
    ben takıma girmek isterim 2-3 gün içinde oyunu alıcam arkadaşlık isteği attım bu arada ps4 te fps oynuyorum genelde

• Ben katilmak isterim
    4-5 gundur oynuyorum lvl 23
    Anca yarisini acabildim karakterlerin
    Ranked match icin baglanti felaket guncelleme lazim

Psn : acsar82

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acsar82 -- 30 Aralık 2015; 16:43:32 >
  • acsar82 kullanıcısına yanıt
    hocam ben de yaklaşık 1 haftadır oynuyorum ama multiplayer maç sonrası renown vermiyor sistem. Dolayısı ile levelim takıldı kaldı. Siz nasıl 4-5 günde yaptınız o kadar level i? Situations modunda mı?
  • leonheart07 kullanıcısına yanıt
    once situation oynadim
    Daha sonra terrorist hunt agirlikli
    Galip gelirsen 150-200 arasi renown veriyor
    Multi zevkli ama grup olmadan biraz dan dun gidiyor
    Arada takilip vermediği de oldu
    Şu an lvl 26 oldum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acsar82 -- 30 Aralık 2015; 17:51:59 >
  • Benim level 50 söylemeyi unuttum tüm karakterler ve skinler açık en iyi level ranked oluyor eğer takımda 20 level üstü varsa ranked leveli düşük arkadaşlar girebilir ranked kazanırsan genelde 1000+ kadar veriyor aslında puana bağlı öldürme , görevine vs vs
  • Hocam psn ekliyorum bugun aldim oyunu yarina kadar inmis olur bende bir takim ariyordum beraber oynicak arti listedeki oyun larin bir kacida var guzel bir ekip cikar diye dusunuyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Biggqmerx

Hocam psn ekliyorum bugun aldim oyunu yarina kadar inmis olur bende bir takim ariyordum beraber oynicak arti listedeki oyun larin bir kacida var guzel bir ekip cikar diye dusunuyorum

Tamam hocam beklerim ben 1 - 2 saate eve geçip online olurum
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Biggqmerx

Hocam psn ekliyorum bugun aldim oyunu yarina kadar inmis olur bende bir takim ariyordum beraber oynicak arti listedeki oyun larin bir kacida var guzel bir ekip cikar diye dusunuyorum

Tamam hocam beklerim ben 1 - 2 saate eve geçip online olurum

Alıntıları Göster
    Bu arada listede Mortal Kombat X da varmış. Ciddi rakip arıyorsanız beni ekleyebilirsiniz Rainbow için de isteyen arkadaşlar ekleyebilirler.
    psn: PuzzleLife

• Tabi 😄 ciddi rakip olarak
  • quote:

Tabi 😄 ciddi rakip olarak
    selamlar. beni de yazın :) rainbow, starwars, fifa 16 her türlü kapışılır iddialıyımdır :) rainbowa yeni başladığım için o kadar iddialı değilim :) psn : RelphegoR
  • Beyler herkese merhaba ilk once.yasim 17 beni eklerseniz cok memnun olurum yanliz surekli aktif arkadaslar ariyorum.Gta5 ve rainbow agirlikli olarak gireriz.takim olursak cok ama cok iyi olur beyler mutlaka ekleyin psn:ThugLife00440 iyi forumlar..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ThugLife00440

Beyler herkese merhaba ilk once.yasim 17 beni eklerseniz cok memnun olurum yanliz surekli aktif arkadaslar ariyorum.Gta5 ve rainbow agirlikli olarak gireriz.takim olursak cok ama cok iyi olur beyler mutlaka ekleyin psn:ThugLife00440 iyi forumlar..
    Herkese slm. Rainbow six için ciddi arkadaşlar eklesin lütfen. Yaş 30. devamlı oynayabileceklerin eklemesini isterim. Haftaiçi akşam 19:00'dan sonra - haftasonları cumartesi yada pazar tam gün online oluyorum.
  • niyazianil N kullanıcısına yanıt
    Selam dostum, rainbow six siege Turkiye grubu var psnde oraya katilmani oneririm.
  • Hocam yakın zamanda bu oyunu alacam. Yaşım 19. Fifa 16 yı oynamaktayım bu aralar. Teklifin geçerliyse görüşelim.
  • nick affeay benide yazabilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: affeay

nick affeay benide yazabilirsiniz
    bu oyunu ps4 te ranked veya casual oynamak için ps plus üyeliği gerekiyormu?
  • Benide ekle hocam takima psn:duhan33
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.