Şimdi Ara

Raikonnen spada hayal kirikligi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
2.417
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu adam harbiden sanssiz en iyi oldugu pistte en dayanikli araba da sikinti cikti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Şanssızlıklar hep bu adamı buluyor. Üzerinde lanet var galiba :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynen valla tamda imza sonrasi iyi olnadi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rai İtalya GP’yi de hayal kırıklığı ile sonlandırdı. 2nc cepteki yerinden kalkana dek 20nc sıraya geriledi. Startta niye bu denli gecikti halen bunu sorguluyorum! Refleks olarak mı gecikti, yoksa sorun mu vardı anlayamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bmp61

Rai İtalya GP’yi de hayal kırıklığı ile sonlandırdı. 2nc cepteki yerinden kalkana dek 20nc sıraya geriledi. Startta niye bu denli gecikti halen bunu sorguluyorum! Refleks olarak mı gecikti, yoksa sorun mu vardı anlayamadım.

Raikonen faniyim ama bu adam tam sansiz... bu yarışta da Klasik kimi hatasi vardı. Raikonen hep bireysel hataların adamı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Konsantrasyon.

quote:

Orijinalden alıntı: Bmp61

Rai İtalya GP’yi de hayal kırıklığı ile sonlandırdı. 2nc cepteki yerinden kalkana dek 20nc sıraya geriledi. Startta niye bu denli gecikti halen bunu sorguluyorum! Refleks olarak mı gecikti, yoksa sorun mu vardı anlayamadım.

Raikonen faniyim ama bu adam tam sansiz... bu yarışta da Klasik kimi hatasi vardı. Raikonen hep bireysel hataların adamı.

Sporun her dalinda sans faktoru var ama raikonnen de bu yok malesef.

• Ben, Raikkonen ile hemen hemen aynı yaştayım, belki o yüzden algıda seçicilik oldu, dikkatimi çekti.
    Raikkonen orta yaş gerçekliğine ilk adımını attı diyebiliriz.

36 yaşındaki Raikkonen ve 18 yaşındaki Verstappen F1'de en yaşlı ve en genç 2 kişi olarak İspanya'da podyuma çıktılar.
    Raikkonen basın röportajında dediki; (video)

"Verstappen iyi bir pilot ve iyi bir takımda. En genç ve en yaşlı buradayız,
    ancak onun babasına karşı da yarışmıştım ben, asıl korkutucu olan bu."

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bmp61 -- 15 Mayıs 2016; 23:22:47 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.