Şimdi Ara

RaidFight server ı hakkında bilgisi olan var mı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
610
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar kolay gelsin herkese, LOW rate server arayışındayım, bizim server a birtakım şahsiyetsiz serverlar tarafından DDoS atakları düzenlenmesinden dolayı server değiştirmek durumunda kaldım sanırım, oynadıgım server lineage2TheGame server ıydı..
    necklace hariç full epic jewel , icarus dual, foundation dyna dual, yarım foundation set +6,foundation dyna neck yapmıştım 5 ay içinde, Allah kahretsin ki cumadan beri server ımız offline cok koydu anlatamam..
    hiç beklenilen birşey değildi, sonucta 3 yıllık bir geçmişi olan serverdı.
    bütün emeklerimin boşa gittiğinden çok üzüldüm, koydu yani açıkçası çok emek verdim çünkü.
    az önce,
    http://www.raidfight.eu/ serverını buldum x4 (sanırım kasarken kanser olacagım yine :) )
    bu server hakkında bilgisi olan var mı ?
    dandirik bir serversa hiç başlamayayım, eğer oynamışlıgı olan varsa bir bilgilendirirse çok memnun olurum, forumda arattım ama bulamadım konusu varsa kusura bakmayın ,
    herkese selamlar,
    bu arada yine bladedancer karakter açacagım, oynayan varsa bladedancer şar durumu hakkında da bilgi verebilirlerse memnun olurum,
    bir de subclass, noblesse bilgisi verilmemiş, ona bi el atarsanız memnun olurum, görüşmek üzere tekrar sağolun..

• bak sana bir kaç tane server öneriyim isim yapmış olanlardan... l2 dex bu server Gracia 3 ama indirmeye değer diye düşünüyorum iyi bir server çunku... sonra abyss var oda baya iyi bir server ama itemleri kasan kasmiş ama snn gibi azimli biri kasar diye düşünüyorum tabi bir grubun olmasi gerek. daha var bn bi bakiyim yazarm sana ama raidfight isim yapmış bi server deil hopzonede çok votesi olması onun iyi olduğunu gostermez bazi serverlarda vote reward veriolar.
  • Yaw ufak tefek DDos ataklari için server mi değiştirilir, Bekle elbet çözümünü bulurlar Bak abysste 3senedir atlattik neleriyle, Sen devam et, az ara ver oyuna charin orda duruyor Hem baska server bulsan bile mutlaka geri döneceksindir. Officalde Char verseler abyssten vazgecemem:)
    Abyss Şuan Gracia final Freya testler yapiyor ama Dedigi gibi itemini yapan yapmiş :) +17 db bilem var, 17 18denerken patlatiyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: MORFEUS

Yaw ufak tefek DDos ataklari için server mi değiştirilir, Bekle elbet çözümünü bulurlar Bak abysste 3senedir atlattik neleriyle, Sen devam et, az ara ver oyuna charin orda duruyor Hem baska server bulsan bile mutlaka geri döneceksindir. Officalde Char verseler abyssten vazgecemem:)
    Abyss Şuan Gracia final Freya testler yapiyor ama Dedigi gibi itemini yapan yapmiş :) +17 db bilem var, 17 18denerken patlatiyorlar

DDos ataklarını baya sık yapmaya başladılar baya eski ve sağlam serverlardan TehGamers belki bilirsiniz onun isim değiştirmiş hali yine aynı elemanlar TheGame ismiyle devam ediyorlar buna benzer populer ve oyuncu bolluğu olan serverlara ddos atak yapıyorlarmış bu son günlerde ki atak yapanlarda donetçı serverlar, donetsiz serverları yok etmek istiyorlar büyük ihtimalle server kapanmayacak alternatif çözümler deniyorlarmış data baseyi farklı makineye taşımak gibi çözümler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .Colibri. -- 14 Eylül 2010; 15:13:54 >

• quote:

Orijinalden alıntı: MORFEUS

Yaw ufak tefek DDos ataklari için server mi değiştirilir, Bekle elbet çözümünü bulurlar Bak abysste 3senedir atlattik neleriyle, Sen devam et, az ara ver oyuna charin orda duruyor Hem baska server bulsan bile mutlaka geri döneceksindir. Officalde Char verseler abyssten vazgecemem:)

ya açıkcası ben server ımız geri gelmesini istiyorum, deli gibi item yaptım orada, ayrıyetten, ddos atakları az buz diil server ımı kapalı suanda, host şirketi hizmeti durdurdu o derece.
    bugun duyuru yapmışlar facebook sayfalarından, geri döneceğiz falan filan diye ama
    bakıyoruz. bekliyoruz.. teşekkürler bu arada tavsiyeler için

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.