Şimdi Ara

RADYO FENOMEN'DE ÇALAN PARÇA İSİMLERİ ? (473. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
19.432
Cevap
165
Favori
1.656.802
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 471472473474475
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende anlamadım zaten nasıl bu kadar popüler oldu bu şarkı
  • teşekkürler .Runaway.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fireforge35

teşekkürler .Runaway.

Rica ederim keyifle dinle.
  • http://www22.zippyshare.com/v/55365405/file.html

Bilmediğim bir şarkı daha.
  • sean kingston-Shawtys Like A Melody
  • quote:

Orijinalden alıntı: I need $

sean kingston-Shawtys Like A Melody

Teşekkür ederim.
    Youtube'de arattım adam akıllı video da çıkmadı işin garibi.
  • evet bende zorlandım bulurken klibide yok şarkının.
  • son zamanlarda içinde life life life gecen bı sarkı calıyor bulursanız sevınrım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: aresde456

son zamanlarda içinde life life life gecen bı sarkı calıyor bulursanız sevınrım..

• arkadaslar bi sarkı vardı yeni degil kadın soyluyo turkce soyluyo arkadanda fransızca yada italyanca soyluyo neydi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: JackGhosen

quote:

Orijinalden alıntı: JDaniels

Son şarkı harika

Benim Favorim de Son 2 Şarkı

süper
  • az evvel çaldı malesef kayıt imkanım yine olmadı :) Çok az bir kısmını duydum şu şekildeydi . Elemanlar sözlerini söylüyor sonra bir bayan gelip HOW YOU DUDE HOW YOU DUDE ha haa , ve ince kadın sesi çıkartıyor nakarat kısmında. Bilen var mı?
  • arkadaşlar bu ara bi popüler şarkı var çalan radyoda..sesini 50 cent e benzettiğim içinde got to baby got to baby nakaratları çalan hareketli bir şarkı..sizce ne olabilir??
  • Ya 10 gündür kafama bir şarkı takıldı hep sonunu yakalıyorum 2 gündür arabada.N1 da çalıyor i would diyor bitiyor kafayı yicem Tam telefonu çıkarıp shazamı açarken şarkı bitiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: operator11

az evvel çaldı malesef kayıt imkanım yine olmadı :) Çok az bir kısmını duydum şu şekildeydi . Elemanlar sözlerini söylüyor sonra bir bayan gelip HOW YOU DUDE HOW YOU DUDE ha haa , ve ince kadın sesi çıkartıyor nakarat kısmında. Bilen var mı?

Nicki Minaj - Right Through Me
  • quote:

Orijinalden alıntı: I need $

quote:

Orijinalden alıntı: operator11

az evvel çaldı malesef kayıt imkanım yine olmadı :) Çok az bir kısmını duydum şu şekildeydi . Elemanlar sözlerini söylüyor sonra bir bayan gelip HOW YOU DUDE HOW YOU DUDE ha haa , ve ince kadın sesi çıkartıyor nakarat kısmında. Bilen var mı?

Nicki Minaj - Right Through Me

malesef hocam benim dinlediğim çok çok hareketli birşeydi zaten yanlış bilmiyorsam fenomende iki tane çalıyorlar nakaratından kadının çığlık şeklinde bağıran şarkısından (Amma tanım yaptım bende :) ) İkisinden birini arıyorum.Sözleri anlaşılmayacak kadar hızlı ve bağırdığından bişey anlamıyorum :D
  • Radyoda bir şarkı dinledim.İçinde feeling so far ve feeling so close now to you sözleri geçiyordu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tutku96

Radyoda bir şarkı dinledim.İçinde feeling so far ve feeling so close now to you sözleri geçiyordu.

Dinlediğiniz şarkı tekno tarz mı slow mu bunun hakkında da bilgi verirseniz daha çabuk tahmin edebiliriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tutku96

Radyoda bir şarkı dinledim.İçinde feeling so far ve feeling so close now to you sözleri geçiyordu.

Olabilir mi ?

• Beyler biraz önce çaldı adam söylüyordu şarkıyı nakaratında Commo oo commo oo gibi birşey söylüyordu arasırada kadın katılıyordu şarkıya ...
  • 
Sayfa: önceki 471472473474475
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.