Şimdi Ara

RADYO FENOMEN'DE ÇALAN PARÇA İSİMLERİ ? (465. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19.432
Cevap
165
Favori
1.656.894
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 463464465466467
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben de bir parça arıyorum ama bu sefer kaydetmeye fırsatım olmadı, çok kısa çaldı parça.

Erkek söylüyor ve sık sık one more time diyor. Ama bunu cümle içinde geçiyor diye düşünmeyin. Mesela müzik giriyor sadece one more time diyor. Umarım derdimi az buçuk anlatabildim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: JackGhosen

quote:

Orijinalden alıntı: muratonline

quote:

@muratonline

Yemişim Radio Mydonose'u

Ben Varım Burda, Benden Sana Gelsin

Vaav sıkı çalışmışsın :D

Ayıp Ettin, Herşey Sizin İçin

Özelliklede ''darkboyy'' İçin Adam Fena Darlandı

Kusura bakma daralttığım için ama yüzsüzlük yapabilirim JackGhosen
  • quote:

Orijinalden alıntı: LadyMacbeth35

quote:

Orijinalden alıntı: Slithreen

quote:

Orijinalden alıntı: yoktur

quote:

Orijinalden alıntı: Slithreen

quote:

Orijinalden alıntı: LadyMacbeth35

quote:

Orijinalden alıntı: Chicharito

arkadaşlar bugun saat 15:14 civarı bir parça çaldı hatta bu parçadan sonra LMFAO I' sexy and know it çaldı

şarkının tam sonuna denk geldim bir bayan söylüyordu ve hareketli bir parçaydı anladığım kadarıyla uppin your harty right your raise tarzı birşeyler diyordu bulana şimdiden teşekkürlerimi sunuyoru

Tahmin ettiğiniz kelimelerle birebir değil fakat aklıma direkt Like A G6 geldi. (:

malesef o şarkıyı biliyorum o değil

Bayanın sesi Katy Perry Ve Kesha arasında birşeydi Uppin yada Up in your heart tarzı birşey diyordu

o gün o saatte fenomeni dinleyen mutlaka vardır ya

http://www.youtube.com/watch?v=09s81hb-6UI&ob=av2n

?

malesef bu değil bayanın sesi dediğim gibi katty perry kesha hatta hafif fergie'yide andırıyordu

Katy Perry, Kesha , Fergie .. Üçünün seside birbirlerinden farklı.Şarkının içerisinde başka kelime hatırlıyorsanız,bulmamız daha kolay olabilir.

http://www.youtube.com/watch?v=33lLpK2KPCQ&ob=av2e ___????????????
  • quote:

Orijinalden alıntı: FreeDoom

quote:

Orijinalden alıntı: .Runaway.

quote:

Orijinalden alıntı: fireforge35

Arkadaşlar Adele'nin meşhuuur someone like you şarkısının fenomende çalan şekliyle bir remix parçasından kesip birleştirdim. Acaba bu şekilde mi çalıyordu?
    yorumlarınızı bekliyorum.

http://www38.zippyshare.com/v/86204724/file.html

Eğer Someone Like You'nun Fenomen versiyonunu arıyorsan...

Bende öyle dedim ama dikkatli dinlemiş ama değilmiş.

@.Runaway.

ben mi yanılıyorum yahu. radyo "adele - someone like you jonathan gering remix" inhttp://www.youtube.com/watch?v=_hsesRUaFAE BURADAKİ ŞARKIDA 2:53 ile 4:20 arasındaki yeri keserek vermiyor mu? . Arkadaki fon da jonathan gering'in yaptığı remix değil mi? ben mi yanılıyorum?

@FreeDoom

sence de benim dediğim şekilde değil mi? yanılıyorsam söyleyin ama parça çıktı zaman çok dikkatli bir şekilde dinledim. Hatta fenomen bu remixi dün (Cuma) 13:30 ile 17:00 arasında 3 defa verdi.

Ben bu remix olduğunu, yukarıda bahsettiğim linkteki aradaki atılan yerlerin atılarak yayınlandığını düşünüyorum. Eğer ikiniz de "bizce bu değil" diyorsanız, saygı duyarım. Ben yanlış dinlemişimdir veya duymak istediğim gibi aklımda kalmıştır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fireforge35 -- 29 Ocak 2012; 1:38:15 >
  • http://www61.zippyshare.com/v/60997657/file.html

arkadaşlar acil fenomen ve power da yakaladım
  • ARKADAŞLAR 4 ŞARKI VAR İÇİNDE RARIN NOLUR YARDIM EDİN 1 HAFTADAN BERİ ARIYORUM HEPSİNİ SESİ BİRAZ DÜŞÜK OLABİLİR ŞARKILARIN ŞİMDİDEN SAĞOLUN :)
    İNDİRMEK İÇİN TIKLA :)
  • @.Runaway.
    @FreeDoom

ahan da şarkıyı az önce kaydettim. arkadan gelen sesler pek anlaşılmasa da yine de "adele - someone like you jonathan gering remix" inden alınmış olduğunu düşünüyorum.

http://www23.zippyshare.com/v/82954315/file.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: qwerty35555

http://www61.zippyshare.com/v/60997657/file.html

arkadaşlar acil fenomen ve power da yakaladım

• quote:

Orijinalden alıntı: alimrt199848

ARKADAŞLAR 4 ŞARKI VAR İÇİNDE RARIN NOLUR YARDIM EDİN 1 HAFTADAN BERİ ARIYORUM HEPSİNİ SESİ BİRAZ DÜŞÜK OLABİLİR ŞARKILARIN ŞİMDİDEN SAĞOLUN :)

1) İlk şarkıyı bulamadım.
    2)

3)

4)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .Runaway. -- 29 Ocak 2012; 1:59:25 >
  • quote:

ARKADAŞLAR 4 ŞARKI VAR İÇİNDE RARIN NOLUR YARDIM EDİN 1 HAFTADAN BERİ ARIYORUM HEPSİNİ SESİ BİRAZ DÜŞÜK OLABİLİR ŞARKILARIN ŞİMDİDEN SAĞOLUN :)

.Runaway. diğer 3 şarkıya cevap vermiş.Bulunmayan ilk şarkıda benden olsun.

Rizzle Kicks - Mama Do The Hump
    Keyifli Dinlemeler
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugr7

quote:

Orjinalden alıntı: Magnesium

radyo fenomen boş şarkı çalmaz hep dinlerim

bide arapça benzeri şarkı var bende onu arıyorum mariyama falan diyor

Busta Rhymes ft. Ron Brownz - Arab Money

Bu olabilir.

ilk gta4'te duymuştum o şarkıyı çok beğenmiştim:D
  • arkadaşlar bir şarkı duydum 2 haftadır kafamda alışveriş merkezlerinde çalıyo genelde

romantik bir müzik genç bir bayan sesi "i wrote the book" (saçmalamış olabilirim) felan gibi birşey söylüyo

bulana veya getirene 100 binlira veriyorum :))))
  • quote:

Orijinalden alıntı: 34bt149

arkadaşlar bir şarkı duydum 2 haftadır kafamda alışveriş merkezlerinde çalıyo genelde

romantik bir müzik genç bir bayan sesi "i wrote the book" (saçmalamış olabilirim) felan gibi birşey söylüyo

bulana veya getirene 100 binlira veriyorum :))))

Eğer buysa zaten duyduğun kelimeler aradığın şarkıyı tak diye çıkartıyor. 100 bin lira kazandım ne mutlu bana.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .Runaway. -- 29 Ocak 2012; 10:57:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: .Runaway.

quote:

1) İlk şarkıyı bulamadım.
    2)

3)

4)

@conjure
    @.Runaway.

ÇOK SAĞOLUN BEYLER 1 HAFTADAN BERİ ARIYODUM ALLAH RAZI OLSUN
  • arkadaşlar geçen gün denk geldim şarkıya eski bi şarkının üzerine shaggy söylemiş yani sözlerini tam bilmiyorum ama güzel slow bi şarkıyd bilen varsa yazabilirmi acaba isminiı :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evilhunter -- 29 Ocak 2012; 12:42:32 >
  • @alimrt199848

Rica ederim keyifle dinleyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: evilhunter

arkadaşlar geçen gün denk geldim şarkıya eski bi şarkının üzerine shaggy söylemiş yani sözlerini tam bilmiyorum ama güzel slow bi şarkıyd bilen varsa yazabilirmi acaba isminiı :)

• Mydonose'da Çaldı Arayanlara...

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: evilhunter

arkadaşlar geçen gün denk geldim şarkıya eski bi şarkının üzerine shaggy söylemiş yani sözlerini tam bilmiyorum ama güzel slow bi şarkıyd bilen varsa yazabilirmi acaba isminiı :)

saol dostumm
  • Arkadaslar, Genc Bir bayan söylüyor ve yaklasık 2-3 aydır nadiren çalıyor
    Nakarat '' La, aağ aa.... la ma aaa hulaaa '' gibi birsey hicbir kelimeyi anlamadım:) noolur bulun nolur yardım edin kafayı yicem :(
  • 
Sayfa: önceki 463464465466467
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.