Şimdi Ara

RADYO FENOMEN'DE ÇALAN PARÇA İSİMLERİ ? (407. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
19.432
Cevap
165
Favori
1.656.910
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 405406407408409
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kapor

aman

xxPyromaniaxx aradığın şarkı bu.1995 yılında yonca evcimik albümünde bulunan şarkının 2011 versiyonudur.

• quote:

Orijinalden alıntı: tango123

bir kaç gündür dinliyorum fenomende, bir bayan söylüyor, ortalarında bir erkek söylüyor söylerken kopuyor..şarkıyı tanıtmadan önce vj elektronik müzik ağırlıklı olduğunu söylüyor..ama sözleri aklımda değil..bilen varmıdır..

yokmu bilenn...
  • arkadaşlaaaaar bi kac hafta önce fenomende dinnedm şarkıyı ama tam ne dediini anlamadım igilizceyle karışık söylüyodu :(( hafif duygusal bi parçaydı losukka fln diodu bi bayan erkekle söylüodu ama erkek sadece tek bi yerde şarkıya girdi geri kalanıda hep kadın söylüüyodu :S run the world this party fln diodu galiba emin deilm ama :S beyonce fln deil bu arada tek düzgn hatırladıım kadının losukka dediği ve duygusal olduğu :S lütfen yardım ediiiinnn 1aydır arıyorummm kafayı yiicemm artıkkk

LÜÜÜTFEEEENNNNNNNNNN YARDIMMMMMMMMMMMM
  • quote:

Orijinalden alıntı: PilavYer HerZaman

arkadaşlaaaaar bi kac hafta önce fenomende dinnedm şarkıyı ama tam ne dediini anlamadım igilizceyle karışık söylüyodu :(( hafif duygusal bi parçaydı losukka fln diodu bi bayan erkekle söylüodu ama erkek sadece tek bi yerde şarkıya girdi geri kalanıda hep kadın söylüüyodu :S run the world this party fln diodu galiba emin deilm ama :S beyonce fln deil bu arada tek düzgn hatırladıım kadının losukka dediği ve duygusal olduğu :S lütfen yardım ediiiinnn 1aydır arıyorummm kafayı yiicemm artıkkk

LÜÜÜTFEEEENNNNNNNNNN YARDIMMMMMMMMMMMM

Siz daha öncede sormuştunuz. Acaba " Losukka" denilen yeri sesinizle kayıt etseniz daha rahat bulunmaz mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: FreeDoom
    quote:

Orijinalden alıntı: PilavYer HerZaman arkadaşlaaaaar bi kac hafta önce fenomende dinnedm şarkıyı ama tam ne dediini anlamadım igilizceyle karışık söylüyodu :(( hafif duygusal bi parçaydı losukka fln diodu bi bayan erkekle söylüodu ama erkek sadece tek bi yerde şarkıya girdi geri kalanıda hep kadın söylüüyodu :S run the world this party fln diodu galiba emin deilm ama :S beyonce fln deil bu arada tek düzgn hatırladıım kadının losukka dediği ve duygusal olduğu :S lütfen yardım ediiiinnn 1aydır arıyorummm kafayı yiicemm artıkkk LÜÜÜTFEEEENNNNNNNNNN YARDIMMMMMMMMMMMM
    Siz daha öncede sormuştunuz. Acaba " Losukka" denilen yeri sesinizle kayıt etseniz daha rahat bulunmaz mı ?
    yoooook o ben deildm bi başkası daha sormuşdu benm gibiiiii bi kez dinniyebildm ah kaydedebilseydm bide arabadaydmmm
  • quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: PilavYer HerZaman arkadaşlaaaaar bi kac hafta önce fenomende dinnedm şarkıyı ama tam ne dediini anlamadım igilizceyle karışık söylüyodu :(( hafif duygusal bi parçaydı losukka fln diodu bi bayan erkekle söylüodu ama erkek sadece tek bi yerde şarkıya girdi geri kalanıda hep kadın söylüüyodu :S run the world this party fln diodu galiba emin deilm ama :S beyonce fln deil bu arada tek düzgn hatırladıım kadının losukka dediği ve duygusal olduğu :S lütfen yardım ediiiinnn 1aydır arıyorummm kafayı yiicemm artıkkk LÜÜÜTFEEEENNNNNNNNNN YARDIMMMMMMMMMMMM
    yoooook o ben deildm bi başkası daha sormuşdu benm gibiiiii bi kez dinniyebildm ah kaydedebilseydm bide arabadaydmmm

Hayır siz sordunuz. Attığınız mesajlara baktım :D
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Hayır siz sordunuz. Attığınız mesajlara baktım :D
    yok bunun gibi bi tane daha mesaj atdm ama benden önce bi kişi daha sormuşdu ben onu kastetdimmmmm 136.sayfadaydı galiba onun mesajı adıda korsah 90 mydı neydi haaala arıyorm yaniiiiiiiiii
  • 126 pardon :D
  • Arkadaşlar Fenomende çalan bir şarkıyı aradım ama bulamadım. şarkının içinde bebek ağlaması var remix bir şarkı sanırım. bulabilirseniz yada bilen varsa tardımcı olursa sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tangars

Arkadaşlar Fenomende çalan bir şarkıyı aradım ama bulamadım. şarkının içinde bebek ağlaması var remix bir şarkı sanırım. bulabilirseniz yada bilen varsa tardımcı olursa sevinirim.

• Cok teşekkürler tam aradığım şarkı :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: tangars

Cok teşekkürler tam aradığım şarkı :)

Rica Ederim...

• Burda çalan müziğin ismi nedir ?
  • Yalçın aşan project Arriba diye var bende youtube de var aynı isimle
  • Dün akşam akcentin bir şarkısı vardı,stay with me şarkısındaki müzik vardı ortasında felan,ama şarkı başkaydı sanki,var mı aynı müziğin olduğu başka bir şarkı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sweet Mother of Mercy

Dün akşam akcentin bir şarkısı vardı,stay with me şarkısındaki müzik vardı ortasında felan,ama şarkı başkaydı sanki,var mı aynı müziğin olduğu başka bir şarkı?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Sweet Mother of Mercy

Dün akşam akcentin bir şarkısı vardı,stay with me şarkısındaki müzik vardı ortasında felan,ama şarkı başkaydı sanki,var mı aynı müziğin olduğu başka bir şarkı?

çok teşekkürler
  • arkadaşlar merhaba ben forumlara falan yabancıyım google aratınca direk burası çıktı buraya yazmak istedim bende fenomende çalan bir parça arıyorum ama ne ismini biliyorum nede bir kayıtı var sadece 2 ince sesli erkek rap tarzında bir şarkı söylüyor böyle bir mısra okuyorlar dıdı dıdı me visit o no me her mısra me diyorlar ama ne denle sizlere yardımcı olur bilemem saygılarımla teşekkür ederim
  • http://www.radyofenomen.com/tikladinle_fla.asp şuanda çalan ne latin mzğiği gibi one the calle oo oooo gibi birşey ya!
  • quote:

Orijinalden alıntı: wildkanki

http://www.radyofenomen.com/tikladinle_fla.asp şuanda çalan ne latin mzğiği gibi one the calle oo oooo gibi birşey ya!

David Tavare feat. Ruth - Call Me Baby buna yetişebildim değil ama galiba.
  • 
Sayfa: önceki 405406407408409
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.