Şimdi Ara

Rabisu'dan aldığım sunucuyu iptal edemiyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
532
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Aldığım sunucuyu sözleşmede belirttikleri müşteri panelinden edemiyorum düzenli olarak fatura kesiyorlar, okuduğuma göre faturayı ödemezsem sunucu iptal oluyormuş. Düşüncelerinizi bekliyorum.

• İletişime geçmeyi denediniz mi firma ile ? E-posta ya da ticket benzeri destek sistemleri vardır. İptal etmek istediğinizi belirtin.

• Müşteri hizmetlerine ticket attım bekliyorum ama faturalandırma yapması beni kıllandırdı bilmeden herhangi bir taahhütname kitlemiş olabilirler mi?

Ayrıca böyle bir ibare de var sözleşmede

5.5: Aylık ödemeli siparişlerde, ödeme kredi kartı ile yapılması durumunda müşteri kredi kartı bilgileri otomatik ödeme kapsamına alınır. Müşteri bu işlemleri https://www.rabisu.com/ adresindeki "Müşteri Paneli" sayfasından ulaşarak değiştirme, iptal etme işlemlerini yapma hakkına sahiptir.

• StarveOfMurder kullanıcısına yanıt

Bence ne olur ne olmaz kartı sanal işlemlere ve mail ordera kapatın ve ticketın sonucunu bekleyin. Bazen de iptal işlemlerinin sunucu son gününden X gün önce bildirilmesini aksi taktirde otomatik yenileme olacağı gibi ibareler oluyor. Onlara da dikkat edin. Umarım müspet bir sonuca ulaşırsınız.

• Okuduğum gibi bir e mail aldım ödeme yapmazsam sunucuyu kalıcı olarak siliyorlarmış

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.