Şimdi Ara

r5 3600 için soğutucu önerisi 350 tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
467
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • sureklı sorun yaşadıgım r5 3600 işlemcim için soğutucu alacam 350tl gıbı bı butcem var aklımda herkezın onerdıgı artıc frezer duo var yeterlı olurmu zıra sureklı pc kapanmasından oturu kasayı kırma derecesındeyım ustune 50 100 ekleyıp farklı bır sogutucuda alabılırım yeterkı sessız serın calıssın

• yeterli olur hocam onu alın geçin bence
  • Fsp windale 6
  • Bende de 3600 var.MSI b450 gaming plus anakart.Arctic duo aldım.Memnunum.Core voltage yi 1,200 ye düşürdüm.Daha iyi oldu.stabil.
  • Arranger. kullanıcısına yanıt
    Ürünle ilgili net bilginiz var mı?
  • arctıc duo aldım bende canvar gıbı oldu
  • Hayırlı olsun hocam. Stokta yok olan da çok pahalı. Fsp windale 6'yu merak ettim onun için

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kara57 K kullanıcısına yanıt
    Hocam pcniz neden kapanıyordu onu anlamadım. Ben 6 aydır stok soğutucu kullanıyorum hiç sorun yaşamadım. Render mı alıyorsunuz acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oyunlarda ısındıgı ıcın kapanıyodu boşta 60 derecelerde calışıyodu
  • Arctic duo'lar inanılmaz zamlandı.. en ucuzu 500 TL şu anda. Boss Bilişim 290 TL'ye satıyor ama gelip gelmeyeceği meçhul. Ben de Ryzen 5 3600 kullanıyorum, boşta 40-42 derece, oyunda 60-62. Ama 3.6 GhZ için konuşuyorum. 4.1'e geldiğinde 90-95'i görüyor stok fan ile.
  • 4.1 de benım 60 çok zor goruyor boşta 28 30 larda fanı aldım rahatladım
  • Stok soğutucu oturmamıştır boşta 60 derece zor tavsiyem çinden alacağınız veya tr de articin macununu alıp sürün stok soğutucuya belki hiç gerek kalmaz yeni fana
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.