Şimdi Ara

'Milyoner' Murat Yıldırım'a Emanet

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
1
Favori
218
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Aniden beyin kanaması geçiren sevgili Kenan Işık'tan sonra programda Kenan Bey'e destek için bir sürü farklı isim bir bölümlüğüne sunuculuk yaptı. Selçuk Yöntem'de bunlardan biridir. Daha sonra sürekli farklı kişi yerine ATV Kim Milyoner Olmak İster sunuculuğuna Selçuk Yöntem'i getirdi ve yaklaşık 3 yıl kadar da sürdü.

Sevgili Selçuk Yöntem başarılı sunumuyla ve tok ses tonuyla yarışmaya şüphesiz damgasını vurmuştur. Ancak geçtiğimiz bölümde son yarışması olduğunu ve yerini Murat Yıldırım'a bırakacağını söyledi. Ben diğer olumsuz yorumların aksine heyecanlandım ve olumlu karşıladım. Yenilik her zaman güzeldir, Murat Yıldırım Suskunlar'da hayat verdiği Ecevit karakteriyle hepimizin aklına kazınmıştır şüphesiz.

Açıkçası Kim Milyoner Olmak İster'i sunacağı günü merakla bekliyorum... Siz ne düşünüyorsunuz?

"Milyoner" Murat Yıldırım'a Emanet

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-6D8BE708E -- 4 Şubat 2017; 0:14:2 >

• izledim ama sunumu başarısız buldum ne yazık ki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • selçuk yöntem ve kenan ışık gibi ustalardan sonra bu yeni yetme hiç yakışmamış.Ne vurgu,ne tonlama,ne de rahatlatıcı bir ses söz konusu.Karşısında ki yarışmacıyı daha bile heyecanlandırıyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.