Şimdi Ara

Survivor Kurgu Mu ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
1.729
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ ?

• Kesinlikle kurgu var.

Videoda güzel kanıtlar yakalamışlar zaten. Ben de oyunların çok fazla uzatmaya kalmasına ayar oluyorum. Bu sene izlemiyorum ama geçen seneki yarışlarda oyunların çok büyük kısmı uzatmalara kalıyordu
  • talk_an kullanıcısına yanıt
    Sizce nasıl bir kurgu var ?
  • Kagoca kullanıcısına yanıt
    Benim bahsettiğim örnekte standart seyirciyi heyecanlandırıp ekrana bağlama taktiği kullanıyorlar. Diğer taraftan ada yaşantsı tam bi muamma. Videodaki sigara örneği mesela.

İnandırıcılık istiyorlarsa yaşam alanlarına 7/24 canlı yayın yapan birkaç kamera koyarlar, seyirciler istedikleri zaman ada hayatına şahit olurlar. Hatta böyle bir şeyi kazanca bile çevirebilirler.

Peki sizin düşünceniz nedir?
  • Evet.
  • Arkadaşlar fikirlerimizi yorumlarımızı yazarak konuyu güncel tutarsak hem bilgimizi arttırmış oluruz hemde yalanın önüne geçerek doğruyu daha çok kişinin öğrenmesini sağlarız.

Sayın Talk_an bildiğim kadarıyla adanın 7/24 canlı yayınını veren yayın organları var. Yarışmaların kaderini değiştiriyorlar mı acaba ? Yarışmacılar buna göz yummazlar bence. Aç yada elenme. Belki bir sözleşme imzalatılıyor olabilir.
  • Benim tahminim ünlülerin bir çoğu katılım payı alıyordur. Yani ilk start verdikleri andan itibaren belli bir meblağaya anlaşıyorlar. Gönüllülerde de kaldıkları hafta boyunca haftalık kazanç, aynı şekilde ünlüler içinde. Zaten Acun' un kazandığının yanında devede kulak bile kalmıyordur dağıttığı para. Kurgu var mı? Dibine kadar...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • senki kullanıcısına yanıt
    Dediğiniz benzeri bilgi sahibiyim bende. Acun'un ajanslardan seçme oyuncularıymış çoğu. Arkadaşlar konuyu güncel tutalım. Elle tutulur bilgisi olan varsa lütfen paylaşabilir mi ? Ne kadar çok kişi öğrenir görürse o kadar iyi.
  • Net kurgu. Denk geldiğimde bakıyorum görüyorum ki Bazı ödül yarışları kafa kafaya gidiyor .Rekabet olsun diye.İzlemiyorum artık. Tv deki çoğu programnlar baştan aşağıya düzezmece..

Artık her konu da forumlara takılın derim.
  • zingfth kullanıcısına yanıt
    Konumuzu güncel tutalım.
  • ütopya vardı canlı yayın olunca beceremediler tutmamıştı kurgu olmazsa tutmaz

• inexo kullanıcısına yanıt
    Biraz daha açıklar mısınız ?
    24 saat canlıydı kurgu yapamadılar içeride tombala çeken eleman bile gösterdiler.(çok iyi tanırsınız)

(kurgudan kasıt bir anlamda montajla istenen kısımları göstermek art niyet arayanlardan değilim sonuçta para kazanıyorlar)

ayrıca format gereği sms de yapamadılar müdahale edilemedi ama sonuç ne oldu? izlenmedi ve kaldırıldı

Sizce oylama sonuçlarıyla oynuyorlar mı ?
    Bence Güçlü yarışmacıya tolerans olabilir diye düşünüyorum furkan sema gibi nagihan gibi kişilere özellikle halk desteği olmayan tiplere

Çok merak ettim. Halkın bu kişilere neden desteği yok ? Siz nasıl anladınız ?
    En basit twitter anketleri bile öyle söylüyor. Yancı gibi hareketleri halk desteklemez çünkü bağımsız savaşçı ve liderlik ruhu sever

Anladım. Doğru diyorsunuz.
  • Kurgu.
    Bu yarışma kurgu olmasa ve tamamen gerçek olsa inanın Türkiye'de 10 kişi izlemez. Milletin yarışmada izlediği konu gerilim, kavga, laf sokma, dedikodu vs. konuları
  • Kurgu olmayan program mı var.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.