Şimdi Ara

QUESTLER-LEGENDLER-STORYLER HEPSİ Bİ ARADA TÜRKÇE (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
186
Cevap
0
Favori
42.465
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ya arkadaşlar ben şimdiye kadar hiç quest falan yapmadım diğer oyunlarda hiç aksatmazdım ama bunda görevsiz de oynanıo gibi geldi sizce yeni char açıp baştan herşeyi eksiksiz yaparak oynıyım mı????
    NOT:Mutlaka cvp bekliyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: sorcer

arkadaşlar ben The 2nd Cryptic Tale - A Difficult Task görevini yapamadım bir yardım edermisiniz?
    Ben general yong tan görevi aldım sonra tavern clerk Jun'a gittim sonra tekrar general yonga git dedi gittim. Sonra tavern clerk jun'a git dedi. Orada görev tıklanmıyordu. Sonra tesadüfen Lord saguna gittim göreve tıklayınca bir ses geldi. tavern clerk juna gittim kabul etti. Sonra tekrar general yonga gittim oda kabul etti. Ama tekrar tavern clerk juna gitmemi istedi. Tavern clerk jun'da görev yine tıklanmıyordu. Tüm dragon castle'ı gezdim. Ama görevi nereye verecegimi bilmiyorum. Bundan sonra ne yapacagım?

Southern de banker sun a gitmen lazm yanlış hatırlamıyosam .. jun insanı çok uğraştırıyo bende silk retrive görevini alamıyorum niye bilmem ...

• quote:

Orjinalden alıntı: aurora_tr

yardım pls ya deli etti beni su pyschian traner midir nedir sorulara cevap istiyo veriyorum. 100 cay istiyo hangi sorular dogru hatirliyan var mı deli olacam burda

üzgünüm daha yeni üyeyim iş işten geçmiştir sanırım ama yinede işinize yarayabilir
    1. soru 3. şık
    2. soru 2. şık
    3. soru 1. şık (yanlış hatırlamıyosam)

bu arada ellerine sağlık çok işime yaradı bilgiler =)

• quote:

Orjinalden alıntı: AsYouWish

quote:

Orjinalden alıntı: aurora_tr

yardım pls ya deli etti beni su pyschian traner midir nedir sorulara cevap istiyo veriyorum. 100 cay istiyo hangi sorular dogru hatirliyan var mı deli olacam burda

üzgünüm daha yeni üyeyim iş işten geçmiştir sanırım ama yinede işinize yarayabilir
    1. soru 3. şık
    2. soru 2. şık
    3. soru 1. şık (yanlış hatırlamıyosam)

bu arada ellerine sağlık çok işime yaradı bilgiler =)

Aslında görevleri bu arkadaş gibi yaacak biri lazım gerçi çok uğraş verici bi iş ama olsun. Ben yapayım diyecem lvl ım az.

• daha eziğim ama her görevi yapıyorum açıldıkça görev bitmezse rüyama giriyo =P takıldığınız olursa sorun oyundada bana ulaşabilirsiniz .. ii eğlenceler
  • saolasın
  • Ellerinize sağlık bilgiler için ama sizden ricam görevlerde yazılan kelime ve anahtar NPC isimlerine dikkat edin Çok az dikkatli olursanız aslında görevi kendiniz çözüp başarının o güzel hazzını duyabilirsiniz...
  • Aslında oyun o kadar da çok fazla bi ingilizce istemiyo. Yaratıkların ismini bulmanız yeterli kalıyo. Gerisi sora sora bağdat bulunurmuş a kalıyo ( e artık Where is the bear ' s demesinide bilin yaw )
  • Lenged 1.Restoring here spirit *** her seyi topladım adam almıyor ya bide bitişi yok mu bu questlerin
  • ya ben bundan bir şey anlamadım Legend 2 The Demon of Poison - Missing Warriors
    Yer:
    Sa Chun macerası:
    Zehrin kötü ruhunun olduğu efsane 2i — kayıp savaşçılar, ödüllendirir:
    Bu bilgi tanımlamasını teslim et:
    Sessiz vadide [Gözcüler]'i bulmayı dene.
    Eğer onlar, şimdiden ölseydi, güney ovalarda [Genel Yong]'a [Gözcülerden anlat]ı getir.
    Muhabbet:
    İyi iş. Ben, benim takdirimi göstermek için altın hazırladım. Şimdi, benim sonraki vazifeme. Ben, benim, zehir klanının faaliyetlerini izlemeyi gönderdiğim savaşçılardan duymadım. Benim, onlardan aldığım son mesaj, zehir klanının, yukarıya bir şeye olduğunu dedi. Son mesaj, sessiz vadinin koyu kırmızı gökyüzündendi. Bakış o alana yayıl ve, eğer onlar, ölmüş olsaydı, sen, şifrelenen raporu bulabilir misin? Tamam. Eğer sen, savaşçıların, ölü olduğunu bulursan, onların ruhları için bir süre dua etmeyi al. Onlar, bana erkek kardeşler gibidir, biz, çok fazla bir arada baştan sona olduk. Sana teşekkür ederim.

boyle yazmıssın bir arkadas bana dedi lvl 80 olman gerekiyor bu gorevi yapman için dedi tam bizim anlayacağımız bir dilde anlatırmısın boyle yani mesela suna git sunu yap gibi tam anlıyamıyorum boyle muhabbet falan

• burak o görev sessiz vadi yani silent valley de o adamların yanına gidene kadar en az 1 kere ölürsün 70+ mob lar var (belkide 75 hatırlamıyorum) ben lvl 45 de slk gibi gittim bide hırs yaptım görevi bitircem diye ama öyle yerlere yolluyoki adamlar tek çekiyo o lvl için deil o görev =)) %50 kaybetmiştim ben.. +65 olmadan adım atmam silent valey e hatta +70 =)) ama ark ın biraz haklı 80 lvl de rahat yaparsın görevi şimdi uğraşma boşa.. ama illa öğrenmek istersen akşama ss atarım 1 tane o warriorların nerde olduğunu gösteren

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AsYouWish -- 5 Aralık 2006; 12:26:55 >
  • sağol AsYouWish yada buraya ss atma hero msn ye ekle ordan gorusuruz
  • arkadaşım çok işime yaradı çok saol

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pc oyuncu -- 9 Aralık 2006; 19:55:35 >
  • arkadaşlar ben bi görevde takıldım yardımcı olabilirmisiniz

(meeting with general yong) bu görevde git tanış diyor gidiyorum tanışıyorum ama bişey olmuyor bu görev nasıl tamamlanıyor yardımlarınız için şimdiden sagolun
  • 43 yada 44 levelden gidiyorsun ondan sonra tanışmayı kabul ediyor..General Youngta az havalı deil hani adam level düşük gelme diyo Zamanında banada yapmıştı..
  • bence gidip tanışma i... silent valley e yolluyo %50 kaybetmiştim inadımdan ben =)) o dönem nie assasin deilim die ağlıyodum =))
  • ya silk retrieve gorevi vardı topladım 5tanesını ama kabul etmıyo tavern clerk jun almıyo benden
  • çok güzellllllllll.
  • Quest: Legend 2 The Demon of Poison - Rescue
    Yer:
    Sa Chun macerası:
    Zehrin kötü ruhunun olduğu efsane 2i — kurtarma ödülü:
    Bu bilgi tanımlamasını teslim et:
    [Bayan Yulan] [Zehir klanı] ile koyu kırmızı gökyüzünde tutsak edilmiş kimin tutuluyor olduğunu bul, ve ona konuşma.
    Muhabbet: Bu bilgiyi teslim et

arkadaslar ben bu görevi aldım fakat bir türlü bitiremedim dragon kastel deki demitciye gittim bişeyler dedi ama sonra takıldım kaldım yardım ede bilir misiniz
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.