Şimdi Ara

Quatro S1453PLUS ANAKONU 629lira 4.5G / 4800mAh pil / MT6753 / 2GB RAM-16GB ROM / 5-13MP / (38. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
821
Cevap
11
Favori
22.158
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: efe4

Hiçbirşey değilde telefonu öve öve aldırdığım komşumun çıkıp da bana '' Ya hani teknik sevrisi çok iyi diyordun, adamlar bir vidayı 10 günde sıkamadılar, İnşallah ileride telefonda büyür bir arıza yaşamam yoksa bunlar telefona altı aydan önce göndermezler '' demesi zoruma gidiyor..
    Biz firmayı övmekle hata etmişiz, baksana ancak eşe dosta mahcup oluyoruz

1gunde yapip gonderdiler benim telefonu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fluxion

quote:

Hiçbirşey değilde telefonu öve öve aldırdığım komşumun çıkıp da bana '' Ya hani teknik sevrisi çok iyi diyordun, adamlar bir vidayı 10 günde sıkamadılar, İnşallah ileride telefonda büyür bir arıza yaşamam yoksa bunlar telefona altı aydan önce göndermezler '' demesi zoruma gidiyor..

İyiki telefonun çok ciddi bir sorunu yokmuş.. Yoksa Allah bilir kaç ay sürerdi göndermeleri..
    Hayır hem suçlu hem güçlüler.. Telefona çıkan bayan birde terbiyesiz şekilde çemkirmeye çalışıyor..

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Fluxion

quote:

İyiki telefonun çok ciddi bir sorunu yokmuş.. Yoksa Allah bilir kaç ay sürerdi göndermeleri..
    Hayır hem suçlu hem güçlüler.. Telefona çıkan bayan birde terbiyesiz şekilde çemkirmeye çalışıyor..

Hem satici hem servis kendileri oldugundan umurlarinda degil.Malum turkiye sartlari zaten belli

• Haklısın evet. Quatro da bayan açıyor teli. Yanındakilere soruyor böyle evde muhabbrt eder tarzda. Sonra cevap veriyor" sitede yazıyor sa varmış" diye.

Birebirurunler lg g2 ve HtcM8 orjinal diyor o da zaten. Gerisi çakma.vidyolarini izledim bayağı

•  Quatro S1453PLUS ANAKONU 629lira 4.5G / 4800mAh pil / MT6753 / 2GB RAM-16GB ROM / 5-13MP /

Quatro S 1453 Plus bu fiyata bu performans yok .
  • Arkadaşlar telefon uc haftalık telefonun 1/4 luk kısmı dokununca calısmıyo nedense problem nedır acaba ekranda kırık yok

• Commando438795 kullanıcısına yanıt
    Ben alalı birkaç ay oldu. Son üç gündür telefonun altındaki üç tuş bazen çalışıyor bazen çalışmıyordu. Format attım düzelmedi. Ben de Salı günü garantiye yolladım. Eğer format atabiliyorsanız atın. Sorun yazılımsal ise düzelecektir. Ama donanımsal ise ki büyük ihtimal bence öyle garantiye yollamak tek çare.
  • quote:

Orijinalden alıntı: chewrokee

Bence de içinize sinmesi önemli olan. Benim içime sinmediği için bu kadar hata gördüm belkide.
    Şimdi hepsinden geçtim artık. HTC M8 alacağım. birisi yurtdışından getirip 700 liraya satıyor. birebirürünler diye bi yer. Şu an en mantıklı bu bence. En azından satmaya kalksan parasını alırsın.

Birebirurunlerden htc M8 aldığınızda cihazın (cpu-z vs.) gibi bir uygulama ile özelliklerini kontrol edip orjınal olup olmadıgını yazabilirmisiniz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emelek53

quote:

Bence de içinize sinmesi önemli olan. Benim içime sinmediği için bu kadar hata gördüm belkide.
    Şimdi hepsinden geçtim artık. HTC M8 alacağım. birisi yurtdışından getirip 700 liraya satıyor. birebirürünler diye bi yer. Şu an en mantıklı bu bence. En azından satmaya kalksan parasını alırsın.

Birebirurunlerden htc M8 aldığınızda cihazın (cpu-z vs.) gibi bir uygulama ile özelliklerini kontrol edip orjınal olup olmadıgını yazabilirmisiniz.

onlar refurbished ürün hocam pek almanı tavsiye etmem sonrada kazandırılmış cihazlar onlar yani bilginiz olsun ama orjinal sayılırlar

• quote:

Orijinalden alıntı: benkimim50

quote:

quote:

onlar refurbished ürün hocam pek almanı tavsiye etmem sonrada kazandırılmış cihazlar onlar yani bilginiz olsun ama orjinal sayılırlar

Yurtdisi refurbished ise basimin uzerinde yeri var. Ben replika oldugunu tahmin ediyorum. Bir de tel.lere cakma imei atiyorlar.Ben de tavsiye etmiyorumda en azindan cihaz orjinalmi onu merak ettim. Yoksa 3 adedi 399'a replika(m8,s6,s7 vs) satan yerlerde var. Kasa ayni,kullandiklari islemci ve durumuna gore fiyat koyuyorlar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: benkimim50

quote:

quote:

Yurtdisi refurbished ise basimin uzerinde yeri var. Ben replika oldugunu tahmin ediyorum. Bir de tel.lere cakma imei atiyorlar.Ben de tavsiye etmiyorumda en azindan cihaz orjinalmi onu merak ettim. Yoksa 3 adedi 399'a replika(m8,s6,s7 vs) satan yerlerde var. Kasa ayni,kullandiklari islemci ve durumuna gore fiyat koyuyorlar

http://s.aliexpress.com/Bz6fiEzI buyur hocam hiç uyum değildir normalde ama.

• Telefonun kapasitif tuşları bozuldu,hiçbiri çalışmıyor.Çoğu zaman ses açma―kapama tuşu da çalışmıyor.2 aylık telefonda bu sorunların çıkması canımı sıktı.format da işe yaramadı,artık garantiye göndereceğim.

• Arkadaşlar 1 adet siyah 2 gün kullandığım Telefonumu KAMERAsını beğenmediğim için satıyorum. 2 yıl garantili faturalı kutulu herşeyi tam cihaz. 629 TL sıfırı ben 450 TL ye satıyorum. Almak isteyenler Pm atarsa sevinirim.
  • bydublor B kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam. çok da içime sinmedi aslında hatta biraz pişman oldum gibi. Hangi superzeka muhendis bu tele 8 GB ROM koymuş hayret ediyorum. Stok romla gelen uygulamaları guncelleyince bile doluyor. Tira kamyonet kasasi takmak gibi bisey olmuş. Gps sabitleme 2 3 dk sürüyor. Ekran suresi 5 yada en fazla 6 saat. Söylendiği gibi sesi de aman aman değil yani bazen rahatsız edici seviyede kalitesiz. Bunlar dışında ram kullanımı stabilite performans konularında cok iyi.Yani şimdi dusunince splus biraz daha önde sanırım. iade etmek de ne kadar doğru olur emin değilim.

• morphellium M kullanıcısına yanıt
    Hocam benim merak ettigim bir kardesimizde bu cihazdan almisti ve 3 5gun sonra abi cihaz kendi kendine isinmaya basladi vs dedi. Sizde herhangi isinma tarzi bir sey oldu mu kullanim zamaninda ?

• bydublor B kullanıcısına yanıt
    Şarj olurken ve oyun oynarken ısınma mevcut normal olarak. Normal kullanım esnasında elle hissedilir normal üstü bi ısınma var sanki ama ben sıcak havalara başlamıştım. Kendi konusunda birçok kişi birkaç ayda ekranda sarı leke oluşmasından bahsetmiş belki bu ısınma kaynaklıdır.

• Ayın 22'sinde telefonum ellerine ulaşmış. Bugün aradım daha telefon işleme alınmamış. Telefondaki bayan bayramdan sonraya olur dedi. Artık ben de bu firmadan soğudum. Bu telefonla birlikte üç tane Quatro telefon almıştım. Bundan sonra da almam artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi healthypatient -- 1 Temmuz 2016; 18:28:53 >
  • Bende AĞZI YANANLARDANIM.. Telefonu 2 gün kullandım ekranda 2 ufak beyazlık vardı sorun değil dedim, sonra telefon çekmemeye başladı hop servise 18 gün bekledim telefon geri geldi ekrandaki hatalar aynen duruyor, aradım sordum bayramdan sonra gönderin yapalım dediler. Adamlar 20 gün servis bekleme süresinden kaçmak için aynen geri göndermişler. İade edicem dedim gönderin DEĞERLENDİRELİM dediler, güzellikle iade de yapamıyacağızz anlaşılan. AMAN!! UZAK DURUN.. Belli bir kitleyi yakalamışlar şimdide vurgun peşindeler sanırım. Ben uğraşacağım siz uğraşmayın...

• Görüşme yaparken ses karşı tarafa az gidiyor.Bu sorunu yaşayan var mı? Alalıdan beri sorunlarla boğuşuyoruz."""""""""""" AKLI OLAN BU TELEFONU ALMASINN """""""""""""""
  • Fluxion kullanıcısına yanıt
    Eski değerleri not alarak bunu deneyebilirsiniz.

## Görüşmede Karşı Tarafa Giden Ses ##

1 - Arama ekranında *#*#3646633#*#* şeklinde tuşlama yapın eğer mühendislik modu açılmazsa Google Play'den MTK Engineering Mode uygulamasını kurun

2 - Karşınıza bir menü gelecek, gelen ekranda parmağınızı 2 defa sağa kaydırarak Hardware bölümüne geçiş yapın.

3 - Ardından "Audio" seçeneğine tıklayın (En baştaki)

4 - Gelen menüden Normal Mode'yi seçin

5 - Type yazan bölümde "Mic"i seçin

6 - Level yazan bölümde "Level 5" i seçin

7 - Altta Value yazan kısma belirlenen sınırlar içerisinde en yüksek değeri girin

8 - "Set" yazan butona tıklayın

9 - Level yazan bölümde "Level 6" yı seçin

10 - Altta "Value is 0-255" yazan bölümün karşısında yazanı silin ve "255" yazın

11 - "Set" yazan butona tıklayın

12 - Level 10 dahil olmak üzere Level 10'a kadar bütün seviyelere bu işlemi yapın ardından cihazı yeniden başlatın.

• 
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.