Şimdi Ara

QUATRO MOBİLE T1461 PİYASAYA ÇIKMADAN ULTRA DETAYLI İNCELEME – KUTU AÇILIŞI FELAN DAHİL (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
3
Favori
5.149
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi endülüs_faruki -- 16 Aralık 2014; 21:25:34 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnceleme çok profesyonel eline sağlık.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ellerinize sağlık çok güzel olmuş.Saygılar
  • Kullanıcı arkadaşları bekliyoruz. Pil performansını öğrenmeniz lazım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dEs_

Kullanıcı arkadaşları bekliyoruz. Pil performansını öğrenmeniz lazım

aynen hocam inanın 2000mAh falan olsaydı 2 adet alacaktım.n11.com dan

750 üzeri 75 liralık çek varken iyi olacaktı
  • teknoemin kullanıcısına yanıt
    inceleme iyi olmuş.Birde telefonun batarya performansı oyun ve internette nasıl? 1650 mah yazmışlar ne kadar dayanır?. Gmd 2 mini ye baktım.Aynı işlemci ekran küçük ama 1800 mah batarya kullanmışlar.Batarya kullanımına göre ekran görüntüsü paylaşırmısınız?
  • imeiler kabak gibi ortada. çalınmadan siliver.
  • Arkadaşlar genel olarak cevap vereyim. Pil konusunda benim de tereddütlerim vardı. Bütün gün ekran parlaklığı tamamen açık ve mobil veri açık şekilde arada sırada oyun performansı, fotoğraf performansı ve video performansı için test ettim. Günün sonunda eve geldiğimde % 40 civarında pil vardı yanlış hatırlamıyorsam. Yaklaşık olarak % 30 pil oranı ile 45 dakika kadar Asphalt 8 oyunu oynadıktan sonra cihaz kendini kapattı. Ekran parlaklığı konusunda discovery 2 miniye nazaran daha düşük bir performans sergilediğinden 1800 mAh pil ile ortalama aynı seviyelerde olabileceğini düşünüyorum.
  • Bu cihazın kullanıcıları yok mu hiç ?

• Cihaz daha 10 günlük felan hocam :)
  • :) tamam yeni ama alan kullanan vardır illa ki. Şu bataryasını düşük tutmasalardı şimdiye çoktan almıştım.

• Sevgili hocam, @TiRaNTx hocama sanırım yeni pillerin geleceği hususunda bilgiler verilmiş. Ayrıca günü bitirdiğini belirtmişti diğer konuda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dEs_

:) tamam yeni ama alan kullanan vardır illa ki. Şu bataryasını düşük tutmasalardı şimdiye çoktan almıştım.

Pil günü çıkartıyor tabi sürekli oyun oynamazsanız( Benim kullanımım da tabi ki, sizde biraz farklı olabilir). Tek sorun pilin düşük seviyelerdeki sapıtması. %20 nin altına indiğinde çabucak bitiyor. Hele ki %5i gördüğümde pirize yetişemiyorum.
    Fakat %20 ye gelene kadar rahatça kullanılabilir.
    Ben interneti bankacılığı kullanıyorum arada fotoğraf çekiyorum sürekli telefonla konuşan biri değilim fakat konuşmalarım oluyor. Sürekli konuşan biriyseniz şarjı 4-5 gün veya 1 hafta giden eski model telefonları tavsiye ederim. Bunun dışında benim telefonda dokunmatikte sorun oluştu firmayı aradım sağolsunlar gayet ilgililer piller geldiğinde değiştirecekler ürünümüzün daima arkasındayız dediler. Garanti ve servis konusu bence gayet önemli.

• n11 den 11 lira indirimle 388 liraya siparişi verdim beyler. Hadi hayırlısı :)

• Quatro telefon kullanıcıları için Facebookta grup kurdum. katılımın çok olmasını ümit ediyorum.

https://m.facebook.com/groups/646497312148424?ref=bookmark

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.