Şimdi Ara

Quatro Mobile F1453 Yorumlar (400. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.401
Cevap
96
Favori
396.922
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 398399400401402
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    0224 273 33 33 nolu telefondan yada facebook.com/quatromobile sayfasina ozel mesaj atarak bilgi alabilirsiniz. Ancak inew v3te dokunmatik + ekran birdir. biri bozuldu mu ikisi bir degismektedir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar seçimimde bana yardımcı olurmusunuz
  • halit95 kullanıcısına yanıt
    ne verim abime ? :)

• forumda mi sknti var konuda mi cozemedik ??

• quote:

Orijinalden alıntı: bydublor

ne verim abime ? :)

Lenovo'nun ne tür eksileri var mesela? Ayrıca bu fiyat aralığında önerebileceğiniz telefon varmıdır? Fikrini paylaşan herkese şimdiden teşekkür ediyorum...
    lenovo p70 den bahsediyorsanız peynir ekmek gibi sattı şuan stok yoktu en son baktığımda. En büyük avantajı ise 900lira altında 4000mah pil veriyor olmasıydı. Kalite kişiden kişiye değişir ama kamerası bana göre F1453 plustan kötüydü. Chipseti ise yeni çipset.

Yine 900lira segmentinde ZTE yapımı turkcell t60 ve vodofone smart 6 yı inceleyebilirsiniz.

Google Android One projesi ile ülkemize giren GMD 4G Android One modeline bakabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bydublor -- 1 Ekim 2015; 13:00:18 >
  • quote:

lenovo p70 den bahsediyorsanız peynir ekmek gibi sattı şuan stok yoktu en son baktığımda. En büyük avantajı ise 900lira altında 4000mah pil veriyor olmasıydı. Kalite kişiden kişiye değişir ama kamerası bana göre F1453 plustan kötüydü. Chipseti ise yeni çipset.

Yine 900lira segmentinde ZTE yapımı turkcell t60 ve vodofone smart 6 yı inceleyebilirsiniz.

Google Android One projesi ile ülkemize giren GMD 4G Android One modeline bakabilirsiniz.

General Mobile'a asla bulaşmam bir daha. Discovery kullanıcısıydım ve telefon 8 Ay sonucunda pert oldu ki telefon daha yere düşmemişti.Ayrıca Telpa çok kötü bir servis.Alacaklara asla tavsiye etmem

Avea,Turkcell,Vodafone telefonlarını sevmiyorum çünkü bir ton boş uygulama ile geliyorlar

Lenovo telefonları pazara çok hızlı girdi ve F/P oranı çok iyi tutturulmuş.Ayrıca kaliteli görünüyorlar

Quatro F1453'te ise tek beğenmediğim özellik Mali 450MP4 oldu.Ayrıca servis,satış sonrası destek gibi konularda ne kadar başarılı olur bilmiyoruz

Quatronun servis ve destek anlamında sorun çıkartmayan bir firma olduğunu diğer quatro konularında kullanıcıların deneyimlerinden anlayabilirsiniz.

Ayrıca telefon Quatro F1453 değil F1453 Plus ;) yanlışlık olmasın. Ayrıca F1453 stok olarak piyasada kalmadı.

F1453 Plus ile ilgili kendi mini incelememi izlemek isterseniz.

https://www.youtube.com/watch?v=d748vuEH9ug

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bydublor -- 1 Ekim 2015; 14:10:31 >
  • quote:

Quatronun servis ve destek anlamında sorun çıkartmayan bir firma olduğunu diğer quatro konularında kullanıcıların deneyimlerinden anlayabilirsiniz.

Ayrıca telefon Quatro F1453 değil F1453 Plus ;) yanlışlık olmasın. Ayrıca F1453 stok olarak piyasada kalmadı.

Sizce Quatro f1453 plus mı alınır bu fiyata yoksa Lenovo A7000 mi

Quatro şu an hepsiburada.com'da 649 tl
    Lenovo ise mediamarkt'ta 699 tl

Yapacağınız işlemlerde Quatro F1453 Plus sizi üzmeyecek bir telefondur. Kamerasını bilmiyorum ama teknik olarak yeni çipsetli olmasından dolayı lenovo a7000 daha iyi duruyor.
  • quote:

Yapacağınız işlemlerde Quatro F1453 Plus sizi üzmeyecek bir telefondur. Kamerasını bilmiyorum ama teknik olarak yeni çipsetli olmasından dolayı lenovo a7000 daha iyi duruyor.

teşekkür ederim
  • quote:

Videonuz güzel olmuş hocam :) Antutu puanı ortalama nedir plus modelinin?
  • digiogi kullanıcısına yanıt
    ilk sayfada mevcut ortalama 31bin

• quote:

ilk sayfada mevcut ortalama 31bin

Teşekkürler
  • Tavsiye etmem

• Nedenini de yazında biz memnun olanlarda öğrenelim.

• quote:

Orijinalden alıntı: dürüstmezarci

quote:

Orijinalden alıntı: MÜŞAVİR

quote:

Orijinalden alıntı: dürüstmezarci

Arkadaslar F1453 telefonumun şarjı çok çabuk bitiyor özellikle %15 İ görünce 1 dakikada batarya boşalıyor. günde 3 kez şarj ediyorum lütfen yardım edin ne yapmam lazım

Eşimin telefonunda da son 1 haftadır şarj hemen %100 olup doğal olarakta çabuk bitiyordu.

Az önce servisi aradım, bilgilerimi aldılar. Yeni batarya yollayacaklar, eskisini de test için istediler. Batarya da sorun var mı diye bakacaklar.

Helal olsun böyle firmaya. İnşallah bu politikalarından sapmadan devam ederler.

Bende şimdi aradım sizin gibi bilgilerimi aldılar ama net olarak yollayacağız demediler yarım tekrar arayacaklar bakalım nasıl olacak.. Teşekkürler bilgi için

Bilgileri aldılar ama halen yeni bir batarya yollamadılar. Bataryada kafasına göre bazen normal şarj oluyor, bazen 8-10 dk içinde %100 oluyor halen.

• V3 için Lolipop çalışmaları başlamış
    http://www.needrom.com/download/cyanogenmod-12-1-inew-v3/
  • rasim535 R kullanıcısına yanıt
    inew'in kendi vermeyi dusunmedigi bir calisma. firma utaniyor mudur acaba ?

• İnşallah firma yetkilileri yazacağım bu yorumu okurlar. Yeni modellerden birisinin büyük ihtimalle Kingzone N5 olacağını belirtmişlerdi ve Amiral gemisi denilen sınıftaki telefon için de araştırmaların devam ettiğini yazmışlardı. Kendilerine nacizane tavsiyem Bluboo nun çıkardığı son telefonlara baksınlar. Yeni bir iddaa var Xiaomi Mi4c ile aynı özelliklere sahip olan bir modeli 170$ dan satışa sunacaklarını yazıyorlar. Bluboo Xtouch ve Bluboo Xfire Pro modelleri fiyat/performans odaklı çok güzel görünüyor. İnşallah bu cihazları da denerler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 398399400401402
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.