Şimdi Ara

QR Kodu Tarama Sorunu - Whatsapp Web (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
2
Favori
76.308
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yeni gelen whatsapp sürümüyle an itibariyle kodu okutup bağlanmış bulunmaktayım. :D
  • Arkadaşlar galaxy ace'de sorunu çözdüm biraz saçma gelebilir

Kodu telefonunuzu ters çevirip okutun, hemen oluyor!
  • quote:

Orijinalden alıntı: emiryagami

Arkadaşlar galaxy ace'de sorunu çözdüm biraz saçma gelebilir

Ters çevirin derken tam olarak neyi kastettin kardeş, denedim ama olmadı
  • aklimaestikce A kullanıcısına yanıt
    Hocam cha cha nın kamerası nasıl? Bende de desire c var ama yakını hiç net göstermiyo hiç umudum yok kodu okuyacağından :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Philosopher

quote:

Orijinalden alıntı: emiryagami

Arkadaşlar galaxy ace'de sorunu çözdüm biraz saçma gelebilir

Ters çevirin derken tam olarak neyi kastettin kardeş, denedim ama olmadı

Kardeş bildiğin telefonu ters çevirceksin elinde dik olarak ters tutucaksın
    İlk deneyişimde olmuştu şimdi bidaha denedim olmadı bendede :c

• galaxy mini s5570 var bende. güncelleme ile kodu okudu biraz uğraştım.yukarı aşağı sağ sol derken oldu.netbook tan ekranı f11 ile büyüterek yaptım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ekranı f11 ile tam ekran yapınca okudu, diğer türlü yapamadıydım hiç bir şekilde.
  • Beyler telefonu önce qr code a oturttum sonradan uzaklaştırdım kendi kendine odaklanınca girdi 0 sıkıntı bi deneyin

HTC One X
  • https://web.whatsapp.com/ arkadaşlar bu linkteki barkodu okutun ters düz bir deneyin olucaktır.Ben bu şekilde hallettim.

Unutmayın PC'nizde Chrome tarayıcı olması lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thyke_68 -- 1 Şubat 2015; 5:21:21 >
  • Güncel

Lumia 720 telefonum var, kodu taratmama rağmen bir türlü okumuyor yav. Güncellemesi de yok, öyle sürekli kamera focuslayıp duruyor koda ama okuyamıyor. Önceden bi sorun yoktu, şu son 3 gündür böyle. (ya da tahminen 8.1 geldiğinden beri)

Var mıdır başka yaşayan bu durumu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi undermine -- 5 Şubat 2015; 22:14:34 >
  • güncellemeyi beklemekten başka çare yok
  • Aynı sorunu bende yaşıyorum. Ayrıca QR kodu okurken de kamerada yan gösteriyor. Sanırım güncellemeyle halledilcek bi sorun gibi durmuyo çağın gerisinde kaldık beyler
  • aynı sorun bende de var ? ya kaç dk tutmalıyız tarıo kıpırdıo ama yok off kardes ya bişi tam yapamıolar anlmıyorum
  • Beyler sorun çok kolay ekranla alakalı değil slayttan gösterdiği gibi önce kodun aşağı tarafını biraz gösteriyoruz sonra tamamını gösterince kodu okuyor
  • biri bu işi çözsün yeni tel aldım samsung android onda da aynı sorun bakıo sadece nası okutuos arkadaslar 6 ay oldu yah
  • her gün 10 ar dakikadan 1 saat tutuyorum kolum kptu abi biri yardım etsin bunu kullanmıso olan varmı turkiyede ?
  • ben kullandım yav hemde daha dün ilk seferde şak tespit etti ama bir daha olmadı okumuyor
  • arkadaşlar samsung galaxy ace 5830 i kullanıyorum daha önce qr ko okutup whats app webe defalarca girmiştim ama iki haftadır okutamıyorm tammm anladım kısmıda cıkıyor qr kod okutma ekranında acılıyor okuyor ama bir türlü okumayı bitirip siteye yönlendirmiyor bi yardımcı olabilirseniz cok sevinirim her yeri aradım bişi bulamadım
  • arkadaşlar kodu byüyüttüm telefonu dik konumda yaptım oldu
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.