Şimdi Ara

[ Qobuz ve Tidal ] High Resolution Streaming Player & Uygulamalar [ ANA KONU ] (23. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.002
Cevap
48
Favori
44.967
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 18 Temmuz haftası ben de vereceğim. Meblanın ufaklığı önemli değil. Siciline işlenmesi benim için daha önemli. Kendini akıllı zannediyor bu dolandırıcı. @orophim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oguzhan5069 -- 16 Temmuz 2022; 10:20:54 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oguzhan5069 kullanıcısına yanıt
    Techno-Fi’da da aynı konu var. Takip etmek isteyen bakabilir.

http://www.techno-fi.net/threads/yu-ya-İadeleri-yapıyor.14447/

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • iyi günler sanırım bende dolandırıldım, 1 yıllık spotify üyelik almıştım 1 ay doldu ve dün mesaj geldi premium hesabından çıkarıldın diye mesaj geldi, telegramdan yazdım hiç ses yok [ Qobuz ve Tidal ] High Resolution Streaming Player & Uygulamalar [ ANA KONU ] 

• DH tüm dostlar akıllı ve zekiler.Sayfa üzerinde yazmayan ve referansı olmayan hiç bir kimseden abonelik almayalım …

Ortaklık teklif eden kişiler bu sayfadan belirtilirse ,en azından dolandırılma durumları yaşanmaz …

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi QRocKfire -- 25 Temmuz 2022; 22:36:32 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • QRocKfire kullanıcısına yanıt

listedeki kadınlar mükemmel

teşekkürler

• cce kullanıcısına yanıt
    Beğendiğinize sevindim.Ben teşekkür ederim …

• Tidal albüm önerisi

Joe Banamassa & Beth Hart / albüm : Don’t Explain

[ Qobuz ve Tidal ] High Resolution Streaming Player & Uygulamalar [ ANA KONU ]

Don’t Explain

• Tidal albüm önerisi …

R.E.M / albüm : Best of R.E.M 1988 - 2003

Best of R.E.M 1988 - 2003

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi QRocKfire -- 29 Temmuz 2022; 14:35:29 >

• Tidal albüm önerisi …

White Lion / albüm : Pride

Pride

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi QRocKfire -- 29 Temmuz 2022; 14:45:53 >

• Tidal albüm önerisi …

ZZ Top / albüm : Afterburner

Afterburner

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi QRocKfire -- 29 Temmuz 2022; 14:46:9 >

• Mr. Jingles kullanıcısına yanıt

Bilgilendirme için teşekkür ederim. Açıkçası bana eğlence çıktı :) Kedinin fareyle oynadığı gibi oynama sırası bende... Dolandırıcılığı bedelini ödeyecek. Dolandirilan olarak bunda utanılacak bir şey görmüyorum. Artık o düşünsün. Silinde imzam olacak kendilerinin...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quobuz için aile üyeliği arıyorum, yeri olana dahil olabilirim

• Allah peygamber aşkına tidal üyeliği olan varsa biri beni aile üyeliğine eklesin aylık kaç istiyorsa vereyim. 2 saattir yapmaya çalışıyorum sonuç hüsran.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Tidal aile üyeliği arıyorum. Forumdan dahil olduğum 2 senelik Spotify ve Netflix üyeliklerim var. Yeri olan varsa mesaj bekliyorum.

Kalmadı mı Tidal kullanan?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • yavy Y kullanıcısına yanıt
    Tidal Arjantin üzerinde abonelik çok basit şekide rahatıkla alabilirsiniz...

-Abone işlemi öncesi web browser da geçmiş silinmeli ( ban yerseniz tekrardan geçmiş silinmeli )
    - Arjantin lokasyonu bulunan VPN ( ücretli bir VPN )
    -sıfır bir email ( tidal için hiç denenmemiş e mail gerekli.Red yerseniniz tekrar tidalda kullanılmamış e mail gerekir ) …
    -Sanal visa kredi kartı ( ödeme reddin durumunda anında yeni kart oluşturmak için ) …

Kayıt olmadan VPN açıp Arjantin lokasyonu açılmalı.Açtığınızda Tidal ingilizce olarak açılır.Kontrol için abonelik planlarına baktığınızda fiyatlar ARS (Arjantin doları ) görünüyor olmalıdır.Bu adım da sorun yoksa abonelik adımına geçilmeli.Size hesap açtıracak ( sıfır email kullanılacak ) .Sonraki adım abone olmak.Kart bilgileri istenecektir.Sanal viza kredi katı bilgilerini girin onaylandığı yazacaktır.Bu adımda hata alırsanız tekrar geçmişi silip yeni bir email hesabı anlık yeni bir sanal viza kartı açmalısınız.Abonelik adımlarını tekrarlayın .Sorun yaşamadan abone olacaksınız …

İş VPN de bitiyor.Arjantin lokasyonu gerçekten bağlı olmalı.Kesinlikle sanal kredi kartı olmasına dikkat edin .Sorunda anlık yeni kart gereksinimini çözecektir …

Adımları doğru şekilde uygularsanız çok basit şekilde abone olabilirsiniz …

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi QRocKfire -- 26 Ağustos 2022; 11:26:44 >

• Sayfa üzerinde tidal aileye katılım isteyen kişilerden biri aile hesabı açarsa aile için gerekli sayıyı tutturabilirsiniz …

• 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.