Şimdi Ara

| Qnoops | - Metro Exodus %100 Türkçe Yama - | The Two Colonels & Sam's Story DLC'leri Dahil | (45. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.114
Cevap
55
Favori
215.275
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
400 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Qnoops -- 26 Şubat 2020; 8:31:36 >
  • Qnoops kullanıcısına yanıt
    Ya sen ne biçim bir ADAM'sın.
    O Sam isimli karakterden hikaye dlcsi çıkacağı, oyunu oynayanlar rahatlıkla tahmin edebilir zaten.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ddsmurat

Ya sen ne biçim bir ADAM'sın.
    O Sam isimli karakterden hikaye dlcsi çıkacağı, oyunu oynayanlar rahatlıkla tahmin edebilir zaten.
    aynen 2020 de çıkacakmış söylenenlere göre onun çevirisini de qnoops'tan bekliyoruz.
  • ‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Qnoops -- 26 Şubat 2020; 8:31:40 >
  • Adamsın.
  • xbox pc pass den indirdiğim metro exodus e nasıl kuracağım yamayı bilgisi olan var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Qnoops -- 26 Şubat 2020; 8:31:45 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Winter Is Coming kullanıcısına yanıt
    Maalesef kuramıyorsun. Tam 2 saat uğraştım. Baktım olmayacak sildim oyunu. 24 saat pc-yi açık bırakmışdım indirmesi için internet hızım 700-800kps :(.

Artık güncel sürümün korsana düşmesini bekleyecem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 4T1LL4 -- 24 Ağustos 2019; 20:50:27 >
  • WindowsApps klasörüne yetki veremiyorum nedense, klasör özellikleri güvenlik sekmesinden yetki versem de olmuyor. müsait zamanda güvenli mod ile deneyeceğim.
  • Winter Is Coming kullanıcısına yanıt
    ‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Qnoops -- 26 Şubat 2020; 8:31:49 >
  • Dlc yi anlayarak bitirdim sayende çevirin çok güzel olmuş ellerine sağlık (:
  • Qnoops kullanıcısına yanıt
    ben dahil birçok kişi yamayı kuramıyor xbox gamespass sürümüne. yazma yetkisi olursa kuracakta. baktım epic sürümü ile xbox sürümündeki dosylar aynı. yani yazma yetkisi lazım sadece. sizde rica etsem bi çözüm bula bilirmisiniz?
  • hocam sürprizleriniz varmı, beklemedeyiz
  • Control TR yama için 1 hazırlık varmı ?
  • sen mükemmel bir insansın tebrik ve teşekkür ederim. hergün iş yerimin önündeki hayvanları doyuruyordum. 1 ay senin niyetine doyuracağım. teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackBeasT

Control TR yama için 1 hazırlık varmı ?
    Keşke olsa,control için yama harika olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Qnoops -- 26 Şubat 2020; 8:31:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Qnoops

‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎
    Control oyununu hüpletmişler, 1 takım çevreler başlamış "yamamız ücretli olcak miktar sonra açıklanacaktır" notunuda eksyk etmemişler

Bu durumda Controlu ele geçirmek için 1 super kahramana ihtiyacımız var..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackBeasT -- 29 Ağustos 2019; 16:37:30 >

• 
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.