Şimdi Ara

Qashqai'ye rakip Opel Grandland X ortaya çıktı (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
240
Cevap
6
Favori
37.278
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Resimlere göre daha kalın ve sıradan duruyor, 3008 varken büyük hayal kırıklığı yaşayacak opel. En yakışan renk reklamlardaki saks mavisi. Bu arada satıcılar zır cahil en ufak bir bilgileri ile yok, kağıda bakıp bakıp sorduğum şeyleri bulmaya çaşıştılar, iyice soğudum arabadan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ubeceren

Resimlere göre daha kalın ve sıradan duruyor, 3008 varken büyük hayal kırıklığı yaşayacak opel. En yakışan renk reklamlardaki saks mavisi. Bu arada satıcılar zır cahil en ufak bir bilgileri ile yok, kağıda bakıp bakıp sorduğum şeyleri bulmaya çaşıştılar, iyice soğudum arabadan.

asgari ucretle çalışan bayi çalışanından ne bekledinizki ,fiyat muhatab olacak adamı bulun ,zaten bilgileri edindik.
  • Dün aracı inceledim,arac bence gayet guzel begendim,ama fiyatını hiç beğenmedim,1.2 benzin otomatik cam tavan vs vs vs 165.000 lira yazıyordu,bu fiyatlarla satabilirlerse ki ben zannetmiyorum cok satılsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: plus45

Dün aracı inceledim,arac bence gayet guzel begendim,ama fiyatını hiç beğenmedim,1.2 benzin otomatik cam tavan vs vs vs 165.000 lira yazıyordu,bu fiyatlarla satabilirlerse ki ben zannetmiyorum cok satılsın

O fiyatlara yılda 500 adet bile satamazlar...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün aracı gidip canlı gördüm. Açıkçası büyük halay kırıklığı yaşadım. Özellikle fiyatlardan dolayı tabi. Ayrıca iç mekanı da hiç beğenmedim.
    Bu fiyata Grandland X yerine yine biraz daha fazla verilip 3008 alınır.
    Çok büyük beklentiler vardı ama yalan oldu fiyatlar açıklanınca.
  • Grandland X dizel otomatiklere 4 bin lira zam gelmiş.
  • Araç daha gelmedi ama heyecanı bitti.

• quote:

Orijinalden alıntı: inch

Araç daha gelmedi ama heyecanı bitti.

Gelmedi derken? Bir aydır bayilerde satışta araç?
  • quote:

Orijinalden alıntı: s700

quote:

PARDON. SKODA QAROK İÇİN YAZACAKTIM. YANLIŞ YERE YAZMIŞIM.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: s700

quote:

PARDON. SKODA QAROK İÇİN YAZACAKTIM. YANLIŞ YERE YAZMIŞIM.

KAROQ heyecanı neden bitti?
  • erka1907 kullanıcısına yanıt
    Fiyatının yüksek olacağı soylentisinden dolayı. Maalesef

• quote:

Fiyatının yüksek olacağı soylentisinden dolayı. Maalesef

90 bin tl civarından başlayacağı söyleniyor, siz başka rakam mı duydunuz acaba?
  • Opel şu logoyu değiştirin artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: drjacob

Opel şu logoyu değiştirin artık

bence süper ve en orjinal logolardan
  • quote:

Orijinalden alıntı: plus45

Dün aracı inceledim,arac bence gayet guzel begendim,ama fiyatını hiç beğenmedim,1.2 benzin otomatik cam tavan vs vs vs 165.000 lira yazıyordu,bu fiyatlarla satabilirlerse ki ben zannetmiyorum cok satılsın

1.2 nedir yaw ? aracın 0-100km süresi yarım saat falan heralde, belediye otobüsüne bin daha iyi.
  • 1.2 turbo benzinli,eski bildiğiniz standart motorları unutun onlarla alakası yok
  • Aracın satışları pert. O fiyata normal.

• araç yüksek donanımlı SUV arayanlar için makul. direksiyon ısıtma, koltuk soğutma vs premium küçük SUV larda sunulmuyor bile. (X1, Q3, GLA vb.)
    bunlar olmasa da olur diyenler için alternatif zaten çok. her markanın öne çıktığı özellik farklı oluyor. herkes ihtiyacı doğrultusunda modeli tercih etmeli...

aracın konforu gayet güzel. motor dizele göre sessiz çalışıyor, veya yalıtımı iyi. yakıt tüketimi düşük. hep şehiriçi gezdim. ortalama hız 20 iken 6LT yaktı. adaptif hız sabitleme çok iyi çalışıyor.

negatif olarak dikkatimi çeken iç malzeme kalitesi çok iyi değil. saklama gözleri açıp kapatırken tak tuk ediyor. kol dayama yükseklik ayarı yok. kaputta amortisör olsa iyi olurdu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ihzone89

araç yüksek donanımlı SUV arayanlar için makul. direksiyon ısıtma, koltuk soğutma vs premium küçük SUV larda sunulmuyor bile. (X1, Q3, GLA vb.)
    bunlar olmasa da olur diyenler için alternatif zaten çok. her markanın öne çıktığı özellik farklı oluyor. herkes ihtiyacı doğrultusunda modeli tercih etmeli...

aracın konforu gayet güzel. motor dizele göre sessiz çalışıyor, veya yalıtımı iyi. yakıt tüketimi düşük. hep şehiriçi gezdim. ortalama hız 20 iken 6LT yaktı. adaptif hız sabitleme çok iyi çalışıyor.

negatif olarak dikkatimi çeken iç malzeme kalitesi çok iyi değil. saklama gözleri açıp kapatırken tak tuk ediyor. kol dayama yükseklik ayarı yok. kaputta amortisör olsa iyi olurdu.

ortalama sürat 20 iken 6.0 litre iyiymiş
    ben 136 1.6 cdti astra j ile ortalama sürat 37 de 7.8 litre tüketiyorum

• canguler917 kullanıcısına yanıt
    Öyle demeyin hocam, psa grubu blue hdi motorlar ile baya bir yol aldı. Verim ve emisyon değerleri çok iyi yerlerde.

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.