Şimdi Ara

### ► QASHQAİ KULÜBÜ ◄ ### (629. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15.983
Cevap
286
Favori
1.816.231
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 627628629630631
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar İstanbul Avrupa yakası, tercihen Beylikdüzü taraflarına yakın bir yerde özel servis tavsiye edebilecek olan var mı?
  • http://sahibinden.com/190039522
    Arkadaşlar şu araç o fiyata alınır mı? Aracın performansı falan nasıldır lpg de. Ayriyeten 7 kişilik bu, lpg ile o kasayı kaldırır mı araç? 7 kişilik bi araç bakıyorum ne zamandır bi karar veremedim yardımcı olur musunuz lütfen...
    .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benzinli modele göre fiyatı bence biraz yüksek max. 46.000 tl civarı benzinli modeller.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Çağatay39

Benzinli modele göre fiyatı bence biraz yüksek max. 46.000 tl civarı benzinli modeller.

Peki lpg nasıldır bu araçlarda sıkıntısı var mıdır?

• https://www.youtube.com/watch?v=WysYZMjrh7g
    X-trail tanıtım videosu 2014 qashqai aracı için de Özellikler birebir aynıdır.

• Tekrar soruyorum 1.2 x-tronik kullanan varmı? Performans ve yakıt tüketimi deneyimlerini paylaşırsa sevinirim :)
  • Benim aracım dizel ve 1999 yılından bu yana aldığım araçlarımın hepsi dizeldi, inanın benzinli araç nasıldı onu bile unuttum. forumda LPG'li olarak kullanan arkadaşlar vardı belki onlar yardımcı olabilirler size.
  • quote:

Orijinalden alıntı: talhagezer

Tekrar soruyorum 1.2 x-tronik kullanan varmı? Performans ve yakıt tüketimi deneyimlerini paylaşırsa sevinirim :)

1,2 manuel kullanıyorum, x-tronik 1,2 motor test etmiştim hoşuma gitmişti ama manuel almaya karar verdim sebep aradaki fiyat farkı, gelelim izlenimlerime manuel sanki biraz daha atak gibi yakıt olarak yorum yapamam uzun süre kullanmadım ama manuel daha az yakar düşüncesindeyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: turgut532

quote:

Tekrar soruyorum 1.2 x-tronik kullanan varmı? Performans ve yakıt tüketimi deneyimlerini paylaşırsa sevinirim :)

1,2 manuel kullanıyorum, x-tronik 1,2 motor test etmiştim hoşuma gitmişti ama manuel almaya karar verdim sebep aradaki fiyat farkı, gelelim izlenimlerime manuel sanki biraz daha atak gibi yakıt olarak yorum yapamam uzun süre kullanmadım ama manuel daha az yakar düşüncesindeyim.

sizin tüketim nasıl peki? İstanbul gibi yoğun trafikte ne yutar bu makine :D
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: turgut532

quote:

sizin tüketim nasıl peki? İstanbul gibi yoğun trafikte ne yutar bu makine :D

Aracı alalı yaklaşık 1 hafta oldu, şehir içi kullanım araç şu anda 220 km yaptı ortalama 7,2 göstermekte gidiş geliş 22 km yol yapıyorum yaklaşık 10 trafik lambası var ve ort hız 27 km

• arkadaşlar merhaba.bir arkadaşa qq bakıyoruz. 2012 civarı 1.5 dci beyaz sky pack özellikleri olan, ayrıca şu linkteki araç sizce en çok kaç eder?http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-nissan-ilk-sahibinden-2012-qashqai-tekna-pack-199488066/detay teşekkürler.
  • cam ve dikiz ayna modülüde takıldı guzel oldu.eksiklikler birer birer gideriliyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar,
    2012 platinum cvt şanzımanlı Qashqai'm var. LPG taktırmayı düşündüm ama 8 enjeksiyonlu modellerde lpg sorunlu oluyormuş bilgisi aldım. LPG takan firma da seyrek de olsa kırmızı ışıkta falan motor stop etme durumu oluyor dedi. Ayrıca ücret olarak da 4100TL fiyat biçildi (Prins Markası).
    8 enjektörlüde LPG kullanan var mı?? Dedikleri gibi sorunlu mudur??? Bilgilendirirseniz sevinirim.
  • cuma günü 1.5 dci visia yı alarak bende aranıza katıldım arkadaşlar. denizli-ısparta 5 lt ortala ile geldim dün de ısparta-konya cruise control u bazı kesimlerde çalıştırarak 4.1 lt yaktı... ben arabanın çekişinden konforundan yakışından ve yol tutuşundan memnun kaldım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: gozdebir

cuma günü 1.5 dci visia yı alarak bende aranıza katıldım arkadaşlar. denizli-ısparta 5 lt ortala ile geldim dün de ısparta-konya cruise control u bazı kesimlerde çalıştırarak 4.1 lt yaktı... ben arabanın çekişinden konforundan yakışından ve yol tutuşundan memnun kaldım...

Hayırlı olsun.Allah kazasız belasız, kurallara uyarak ve emniyet kemerimizi her zaman takarak binmeyi nasip etsin.
  • 2010 2011 1.6 Benzinli modellerin ortalama yakıtı ne kadar. çok değişik veriler var. kullanan varsa paylaşabilir mi? düz vites..
  • quote:

Orijinalden alıntı: nebula72

2010 2011 1.6 Benzinli modellerin ortalama yakıtı ne kadar. çok değişik veriler var. kullanan varsa paylaşabilir mi? düz vites..

2011 model benzinli kullandım hergün 22 km işe gidip geldim ort hız29 km yakıt mevsime göre 7,6 ile 8,4 arası değişmekte
  • turgut532 T kullanıcısına yanıt
    Bilgi için çok tşkler...
  • Benim de bir zamanlar Nissan Note
    arabam vardi. 150,000 km kullandim.
    2007 model.
    Sonra 2013 Qashqai benzinli CVT
    Platinum Edition arabayi alirken
    (Ocak 2014)
    Nissan bayiye verdik; takas. 2 gun icinde
    Note satildi. Emektar Note.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sk67a -- 9 Şubat 2015; 16:25:09 >
  • Sıfır : 2014 1.2 x-tronik - tekna için 76bin
    Sıfır : 2014 1.2 x-tronik - tekna skypack-int.key 82bin
    teklif aldım bugün... Ellerindeki 2.el dolu hasarlı kiralamadan dönen araçları çok yüksek fiyattan satışta tutuyorlar... Kim alacak la onları?..

2.el 1.6 xtronik bakmak lazım heralde 80 civarı max...
  • 
Sayfa: önceki 627628629630631
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.