Şimdi Ara

Q6600 - P5Q PRO - OCZ Reaper - HD 4850

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
641
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar forumdaki yardımlarınız sayesinde şu sistemi belirledim son kez fikri olan varsa değişmesi gereken parça var ise yazsın yoksa bu sistemi aynen alıcam

Intel Core 2 Quad Q6600 2.4 Ghz
    Asus P5Q PRO
    Sapphire HD4850
    OCZ Reaper 2GB 1066 MHZ 2x1 Heat Pipe
    WD 320 GB Sata II 16 MB
    Cooler Master Stacker 810
    Tagan 2 Force II 600 Watt
    Nec DVD+RW 7200S Sata
    Samsung 932 GW 2 ms 19" LCD

• Anakartı Asus P5KC alarak DDR III destekleyebilrisin ilerisi için ayrıca bu anakart uzerinde pasif soğutucu barındırıyor bakır borular halinde
    ama deiştirmem dersen sistem iyi,gule gule kullan
  • Parçalar güzel, tagan nasıl bilmiyorum ama güç kaynagını 600 watt recom alabilirsin.f/p olarak baya iyi novada kampanyalı fiyatı 144 ytl ve halen devam ediyor..Ramide corsair alabilirsin alan herkes memnun hemen hemen oc de kolaylıkla yapılabiliyormus..

recom 600watt linki:

http://www.novabilgisayar.com/bilgi.asp?ID=3453

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Revenge® -- 18 Temmuz 2008; 20:07:33 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Revenge®

Parçalar güzel, tagan nasıl bilmiyorum ama güç kaynagını 600 watt recom alabilirsin.f/p olarak baya iyi novada kampanyalı fiyatı 144 ytl ve halen devam ediyor..Ramide corsair alabilirsin alan herkes memnun hemen hemen oc de kolaylıkla yapılabiliyormus..

recom 600watt linki:

http://www.novabilgisayar.com/bilgi.asp?ID=3453

bu power nasıl? incelemesi mecvut mu?
  • Tavsiyeleriniz için sağolun DDR3 istemiyorum ihtiyacım yok ileride zaten bi değişiklik olursa board işlemci ram hep birlikte olur onun için gerek yok Taganda en iyi PSU lardan birisidir sorun çıkarmaz onun dışında bi değişiklik gerekirmi acaba?
  • mümkün ise 4850 yi 4870 yapman çok ii olur bnce
  • biraz ucuzlatıcak tavsiye daha iyi olur biraz sınırımı aştım
  • bunun fiyatı nedir şu anda? herkez tavsiye ettiğine göre bende düşünebilirim
  • 1838 YTL hesapladım hata yapmadıysam Vatan bilgisayardan kampanyalı fiyatla
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.