Şimdi Ara

Q6600 P35 anakart

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
810
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Q6600 ES işlemcim ve P35 anakartım var.BF3 için ekran kartı düşünüyorum.Ama aklıma takılan bir konuyu sormam gerek dedim.Bu işlemci ile devam mı edeyim yoksa idare eder,sadece ekran kartı ile kurtarırmıyım.4Ghz stabıl çalışıyor işlemcim ve fazla ısınma yok.Ne dersiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IcemanTURK -- 20 Kasım 2011; 6:25:00 >

• bende r msı p35 neo en fazla q6600 3.30 ghz satabilite yaptım sen kaç voltaj veriyosun 4 ghz için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi soykanhalil -- 20 Kasım 2011; 8:50:28 >
  • İşlemci çok iyi, HD6870'e kadar herhangibir ekran kartı alabilirsiniz.
  • oyun oynayacaksan her ikiside olabilir ama tercihim gold master
  • oyun oynayacaksan her ikiside olabilir ama tercihim gold master
  • Q6600 ve 4.00 Ghz stabi ise çok iyi değer ve onunla devam et.

Ekran kartı al devam et
  • quote:

Orijinalden alıntı: farcry535

bende r msı p35 neo en fazla q6600 3.30 ghz satabilite yaptım sen kaç voltaj veriyosun 4 ghz için

1.6 v şu anda.Hava soğutma Blueorb2.Sıcaklık sıkıntım yok.
    Cevaplar için teşekkürler.Sadece bir ekran kartı almamma gerek olduğunu anladım sonunda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IcemanTURK -- 20 Kasım 2011; 16:58:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: IcemanTURK

quote:

Orijinalden alıntı: farcry535

bende r msı p35 neo en fazla q6600 3.30 ghz satabilite yaptım sen kaç voltaj veriyosun 4 ghz için

1.6 v şu anda.Hava soğutma Blueorb2.Sıcaklık sıkıntım yok.
    Cevaplar için teşekkürler.Sadece bir ekran kartı almamma gerek olduğunu anladım sonunda

bende red scaepıon var fanı 700 rpm de donduğü için ısınıyor halbuki alırken 800 ile 1500 rpm arası yazıyordu devrini bir turlu yukseltemedim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.