Şimdi Ara

Q klavyeli GENERAL MOBILE DST Q100 hakkındaki düşüncelerinz? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
50.965
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • ben 1 yıldır bu telefonu kullanıyorum bana göre tek sorunu kamera çözünürlüğünün yeterli olmaması.
    başka hiçbir problemle karşılaşmadım...
  • Boşver General Mobile mallarından hayır gelmez. Normal bişelere bak
  • Turkcell ve Vodofone hatlarını kullanıyorum. fakat karşıdan gelen ses inanılaz derece az.
  • Arkadaşlar merhaba sırf q100 hakkında sizlere az çok yardımcı olabilmek için buraya üye oldum şimdi gelelim gözüme çarpan birkaç soruya

öncelikle bazı arkadaşlar telefonun kamera çözünürlüğünü beğenmediğinden bahsetmiş buraya katılıyorum çözünürlük çok düşük bunun dışında bir sorun yok

klavyesi kullanılabilir yeniler biraz başlarda zorlanacaktır tabii alıştıkça ısınırsınız telefona..

bir arkadaş diğer telefonlardaki gibi duvar kagıdı yapabilme özelliği olup olmadığını sormuş hemen cevap vereyim

Menu ' diyorsunuz sonra resmınızın yer aldıgı dosyayı açıyorsunuz (telefonda yada harici bellek kartında) resmı açtıktan sonra seçeneklerden kullan'a geliyorsunuz duvarkağıdı yap veya ekran koruyucu yap,arayan resmi yap gibi seceneklerden birini seçiyorsunuz

ses konusunda zaman zaman benimde sıkıntılarım oldu ses yükseltmek istiyorsanız klavyesının sagdan ikinci ve ucuncu tuşlarının üzerinde (-) ve (+) sembollerınden ses ayarını yapabilirsiniz şimdilik aklıma gelenler bunlar yardımcı olabildimse ne mutlu

• Arkadaşlar merhaba sırf q100 hakkında sizlere az çok yardımcı olabilmek için buraya üye oldum şimdi gelelim gözüme çarpan birkaç soruya

öncelikle bazı arkadaşlar telefonun kamera çözünürlüğünü beğenmediğinden bahsetmiş buraya katılıyorum çözünürlük çok düşük bunun dışında bir sorun yok

klavyesi kullanılabilir yeniler biraz başlarda zorlanacaktır tabii alıştıkça ısınırsınız telefona..

bir arkadaş diğer telefonlardaki gibi duvar kagıdı yapabilme özelliği olup olmadığını sormuş hemen cevap vereyim

Menu ' diyorsunuz sonra resmınızın yer aldıgı dosyayı açıyorsunuz (telefonda yada harici bellek kartında) resmı açtıktan sonra seçeneklerden kullan'a geliyorsunuz duvarkağıdı yap veya ekran koruyucu yap,arayan resmi yap gibi seceneklerden birini seçiyorsunuz

ses konusunda zaman zaman benimde sıkıntılarım oldu ses yükseltmek istiyorsanız klavyesının sagdan ikinci ve ucuncu tuşlarının üzerinde (-) ve (+) sembollerınden ses ayarını yapabilirsiniz şimdilik aklıma gelenler bunlar yardımcı olabildimse ne mutlu

• 7 ocak 2012'de aldım.
    Avea şebeke sorunu cıktı ama Allahtan ilk seferde telpa yapıp gonderdı.
    Onun haricinde telefon güzel kullanışlı wireless aga baglanmada falan hiç bir sorun yok.

general mobile telefon resmi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zerotolerance -- 27 Ocak 2012; 14:57:05 >
  • valla soyle soylıyım arkadas bende var cok kotu soylıyım sımdı daha cok yaslılar ıcın
    ıyı yanları:cok hızlı hıc donmuyo rehberi 1000 kısı alıyo bluetooth u super mesaj atması guzel klavyesi guzel vb.
    kotu yanları:tuslar cabucak bozuluyo ve ona gore hıc aksesuar yok anca ınternetten bulabılırsın kameraı ııırencc ana sayfası cok kotu yazı tıpı cok kotu vb.
    yanı bence daha o kadar guzel telefon varken gıdıpde general mobıle almaa !
    sahsen ben pısmanım

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.