Şimdi Ara

Q klavyeden F klavyeye geçmek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.016
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar ben Q klavyede 3 dakikada 17-180 doğru kelime yazan birisiyim, katiplik sınavları gereği F klavyeye geçmem gerekiyor F klavyenin daha kolay olduğunu söylüyorlar sizce Q da 175 yazarken Fye başlayarak 5 ayda 160 yazabilir miyim ?

• Yazarsın diye düşünüyorum. 10 parmak programları vardır, sağlam bir program bulursan iş görür

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam alışılmış klavyeden vaz geçmeyin derim
  • Başlığı açtığım günden beri F klavye kullanıyorum şu an çalışma yapmadığım halde 3 dakikada 160 kelimeye çıktım bilginize
  • iyiymiş
  • Furkansr kullanıcısına yanıt
    Hocam ben meslek lisesinde adalet lisesine gidiyorum. Zabıt katibi olmayı düşünüyorum. Q klavyede 3 Dakika da imlalı olarak boşluk hesabıyla 135, vuruş hesabıyla 198 kelime yazıyorum. 1 dakika da da imlasız 90 kelime yapıyorum. F klavyem çok kötü sizce öğrenmeli miyim? Adliyede katipler isteyen istediği klavyeyi kullanabiliyor diyorlar orada. Sınavlarda da ctrl+shift ile klavyeyi q klavyeye çevirmeyi düşünüyorum siz ne düşünüyorsunuz?
  • Geçen seneye kadar Q ve F klavyeden girebiliyorduk ama yeni yasaya göre tüm kamu kurumları Fye geçecek sana m5bilişim sitesinden çalışmalar yapmanı öneririm 1 ay içerisinde ilan açıklanacak. Sınav esnasında öyle bir şansın olacağını sanmıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.