Şimdi Ara

Pyke supun mantığı nedir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
2.374
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamlar, bir yıl aranın ardından tekrar lol batağına saplandım :) pyke diye bir hero çıkmış, hepimiz birimiz için modunda denk geldi, hoşuma gitti fakat neden sup oynuyorlar anlayamadım. Bana daha çok jungda gider gibi geldi. Aklıma gelen tek mantıklı sebep ultinin gold paylaşımı oldu ama sadece o pyke'ı bir sup herosu yapar mı?

• Saplanmayaydın... pyke değişik bir şampiyon açıklamak zor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hem solo,hem mid,hem jungle,hem de support rolunde oynaniyor.Bende oyuna ara vermistim 2 yil sonra geri döndüm direk pyke a sardım.Şu an 47k pyke var bende bastan hesap kastim full pyke oynuyorum .Riskli bir sampiyon,oynamasi eglenceli fakat ustalasmak zor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pyke ın yetenek seti yüksek eloda mid ve topta oynanması için uygun değil.

Orman dönmesi bayağı sıkıntılı ve çok rahat counter jungle yeme potansiyeli var

Botta özelliklr supta oynanmasının sebebi dediğin gibi ultisinin gold paylaşımı ve biraz daha kırılgan olması

• Pyke a bonus can kasamıyorsun , ne kadar can eşyası alırsan al can yerine ad olarak geliyor sana bu da diğer koridorlarda oynanmasını zorlaştırıyor , özellikle earlyde tek başına etkisiz kalıyor .

• Usttekilere ek olarak,

bekleme sureleri uygun değil.

• Pyke oynamanın en mantıklı yanı hero o kadar hızlı ve mobil ki sürekli roam atarak diğer koridorları öne geçiriyorsun rakibi darlıyorsun. Eğer can kastıkça can gelseydi aşırı op olurdu

• Ultisi sayesinde gold paylaşımı müthiş bir özellik oluyor. Lanede ise Q'su ile hem rakibi geriye çekebiliyor hem yavaşlatıyor. Taşıyıcıyı koruma konusunda pek etkili değil sanırım E yeteneği defansif olarak kullanılırsa anca.
  • Cevaplar icin teşekkürler

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.