Şimdi Ara

PvP Onerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
1
Favori
244
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Knight'im kabardi gecen gün ve yayin izlemeye basladim. Oynamak istiyorum ama usko, steamko gibi yerlerde baslayip ne zamanimi ne de parami harcamak istemiyorum acikcasi.

Soyle edit olmayan (hayal) veya minimum duzeyde olan, guzel guzel cz de pkmi yapabilecegim bir server onerisi olan var mi?

Cok da eski olmayan mumkunse, malum insan hirslanip siralama kasmadiktan sonra da pvp keyfi cikmiyo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tolgasm -- 20 Şubat 2017; 18:48:22 >

• Old School KO var bildiğim. 17 Şubat'ta açıldı sanırım. Eski myko tarzı. Belki işine yarar.
  • En kötü hazir pk serverda oyna oynayacaksan. Farm serverlarda oynama hiç boş yere zaman kaybi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Paetzold

En kötü hazir pk serverda oyna oynayacaksan. Farm serverlarda oynama hiç boş yere zaman kaybi.

Ben de o tarz bi server ariyorum, pus ve destek item olmayan ve czsi canli
  • hocam buldun mu öyle bir server
  • bir pk server budum specialKO diye bu akşam 9'da açılıyor destek item satışı da yok
    https://www.ko-cuce.net/index.php?threads/specialko-org-83-1-10-5-pk-server-ncs-job-kanat-hera-uecretsiz-kasa-item-dolu-3-mart-20.2653881/
  • Bulamadim valla hocam, bakcam buna ty
  • önemli değil bende saatin 9 olmasını bekliyorum bakalım :) hocam brde virüssüz client biliyor musunuz ya hepsinden virüs çıkıyor
  • Onu da ariyorum

Bulursan bana da atesle valla, ayrica verdigin server hakkinda yorumlarini bekliyorum acildiktan sonra

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tolgasm -- 3 Mart 2017; 20:22:10 >
  • tamamdır
  • biraz takıldım 10-12 tane orc 5-6 tane de human vardı czde, ben yürümeyi bile unutmuşum :D ps4 pro alana kadar lole devam etcem artık
  • Sanırım ko'yu anca izlicez hypelancaz ve lolde kanser olmaya devam etcez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tolgasm -- 3 Mart 2017; 23:51:53 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.