Şimdi Ara

Punto'larda ücretsiz direksiyon mili değişimi yapılıyor!! (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
1
Favori
18.232
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • arkadaşlar benim 2006 model fiat puto aracım var bir kaç aydır dreksiyonu sola çekiyor servise götürdüm dreksiyonun komple değişmesi gerekir dediler.Ben bu forumdan aracın arızasının kronik bir arıza olduğunu anladım ve ücretsiz değişim için fiat a email attım.ve bir gün sonra beni servisten çağırdılar. servis aracımı kontrol etti ve arcın arızasının kronik arıza olduğunu onoyladı ve genel merkezle görüştüler ancak genel merkez aracın arızasının % 50 sini karşılarız yarısını siz karşılayın diyor.kısacası karından vaz geçiyor.Araç beş yıllık olmuş biz yarısını karşılarız işinize gelirse diyor. Bu konu ile ilgili dava açan varmı veya fiat benim aracımın arızasının araçtan kaynaklanan bar arıza olduğunu kabul ettiği halde masrafımı neden karşılamıyor.Yardımlarınızı bekliyoum.
  • 18.08.2011 tarihinde fiat punto 2004 dizel arabamı izmir birmot servise götürdüm.Direksiyon milinin arızalı olduğunu söylediler ve 2400.TL.masrafın %20 sini kendilerinin karşılayacağını kalanını ise benim ödemem gerektiğini belirttiler.Kabul etmeyerek Fiat Müşteri ilişkilerini aradım.Onlar da aynı şeyi söylediler.Bunun üzerine internette yaptığım araştırmalarda bu arızanın puntoların büyük çoğunluğunda görüldüğünü yani bunun üretimden kaynaklanan kronik bir arıza olduğunu farkettim.Dava açmayı düşünüyorum.Bu sorunu yaşayan arkadaşların Facebook’ta Fiat’tan şikayetçi olanlar ve memurlar.nette fiat PUNTO şikayet var forumunda haberleşmelerini öneriyorum.Bu sorun araç seyir halinde iken yani90-100 km.ile giderken aniden direksiyonun kitlenmesi şeklinde.Sonuç malum….
  • 2009 1.3 Multijet Fiat punto aracımın direksiyon hidroliği düz yolda giderken bozuldu. Malatya fiat servisinde ücretsiz değiştirdiler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: göztepe41

18.08.2011 tarihinde fiat punto 2004 dizel arabamı izmir birmot servise götürdüm.Direksiyon milinin arızalı olduğunu söylediler ve 2400.TL.masrafın %20 sini kendilerinin karşılayacağını kalanını ise benim ödemem gerektiğini belirttiler.Kabul etmeyerek Fiat Müşteri ilişkilerini aradım.Onlar da aynı şeyi söylediler.Bunun üzerine internette yaptığım araştırmalarda bu arızanın puntoların büyük çoğunluğunda görüldüğünü yani bunun üretimden kaynaklanan kronik bir arıza olduğunu farkettim.Dava açmayı düşünüyorum.Bu sorunu yaşayan arkadaşların Facebook’ta Fiat’tan şikayetçi olanlar ve memurlar.nette fiat PUNTO şikayet var forumunda haberleşmelerini öneriyorum.Bu sorun araç seyir halinde iken yani90-100 km.ile giderken aniden direksiyonun kitlenmesi şeklinde.Sonuç malum….

üstünden 1 yıl geçmiş fakat merak ediyorum sorunu nasıl hallettiniz acaba? :( bendede asla indirim yapılmıyor ve 2869tl isteniyor dava açmayı gerçekten düşnüyorum. ona vereceğim parayla türkiyeyi turlarım daha iyi. malum 1.3 mtj yakmıyor :)

• quote:

Orijinalden alıntı: akgnemre

quote:

Orijinalden alıntı: göztepe41

18.08.2011 tarihinde fiat punto 2004 dizel arabamı izmir birmot servise götürdüm.Direksiyon milinin arızalı olduğunu söylediler ve 2400.TL.masrafın %20 sini kendilerinin karşılayacağını kalanını ise benim ödemem gerektiğini belirttiler.Kabul etmeyerek Fiat Müşteri ilişkilerini aradım.Onlar da aynı şeyi söylediler.Bunun üzerine internette yaptığım araştırmalarda bu arızanın puntoların büyük çoğunluğunda görüldüğünü yani bunun üretimden kaynaklanan kronik bir arıza olduğunu farkettim.Dava açmayı düşünüyorum.Bu sorunu yaşayan arkadaşların Facebook’ta Fiat’tan şikayetçi olanlar ve memurlar.nette fiat PUNTO şikayet var forumunda haberleşmelerini öneriyorum.Bu sorun araç seyir halinde iken yani90-100 km.ile giderken aniden direksiyonun kitlenmesi şeklinde.Sonuç malum….

üstünden 1 yıl geçmiş fakat merak ediyorum sorunu nasıl hallettiniz acaba? :( bendede asla indirim yapılmıyor ve 2869tl isteniyor dava açmayı gerçekten düşnüyorum. ona vereceğim parayla türkiyeyi turlarım daha iyi. malum 1.3 mtj yakmıyor :)

http://forum.donanimhaber.com/m_23574677/tm.htm

2003-2006 punto formunun 64. sayfasından itibaran okuyabilirseniz
    sorunun 500 tl ye kıyarak cözdük

• Bende de 2010 punto var. Garantisi bitmiş olmasına rağmen YETKİLİ SERVİS ÜCRETSİZ değişim yaptı :) önce Servise gidip bi deneyin arkadaşlar... servis % 30 % 40 ücret istedi diyen arkadaşlar servisin böyle bi hakkı yok bu kronik sorunmuş...bilginize
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.