Şimdi Ara

punkbuster iLe iLqiLi sorun!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
814
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • beyLer böyLe bir hata war anLayamadım...bu hata yuzunden oyuna qiremiyorum.yardımLarınızı bekLiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gFbMaTT -- 5 Şubat 2008; 18:34:53 >

• beyLer yardım edecek kımse yokmu yaw
  • CD keyini Değiştir girersin
  • kusura bakMa kardeş az yeniyim de cod 4 te.nasıL deqiştireceqim?biraz açıkLarmısın.weya herhanqi biri açıkLayabiLirmi?
  • beyLer bi yardım etseniz ne oLur...oyunu oynayamıyorum bu hata yuzunden.cd key i kafama qöre deqiştirmeye kaLktım bu sefer başka bir hata çıktı.qeri kendi cd keyimi yazdım bu sefer eski hata çıkıo kaLdım öle cod 4 oynayamıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gFbMaTT -- 5 Şubat 2008; 21:41:31 >
  • oyunu sil yeniden yükle yüklerken cd key degiştirirsin en basiti bu gerçi oyunu silmeden çözenlerde var ama benim başıma gelmedigi için hiç denemedim
  • cd-key imi deqiştirdim ancak şimdide başka bir sorunLa karşıLaşıyorum.resim koyamadım çünkü şu anda konuLmuyo anLamadım ama böyLe bir hata:An error occurred while reading the stats data.Your stats have been reset yazıo.
  • dostum üzgünüm ingilizcem tarzancadan öteye gidemedigi için bişey anlamadım ama ilk resimde ban landıgından bahsediyor yani hile filan kullanmışsın veya o cd key kullanan birileri ban yimiş
  • yok kardeş hiLe kuLLanmadım ztn daha yeniyim de hmm.pki saqoL qenede
  • pm
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.