Şimdi Ara

puk kodumu nasıl öğrenirim? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
1
Favori
221.078
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Sinem4058

arkadaşlar avea online işlemlere nasl üye olunuo ? ? . .
    puk kodumu kaybttm..
    hattın da kmn üzerine kaytlı olduğunu bilmiorm..
    ufff çok kadersizimmmm !
    yardmcı olur musnz?

Arkadaşım online işlemlere girebilmen için hattının acık olması gerekiyor. Telefonuna mesajla şifre geliyor.
    Eğer ki teleffon hattı senin üzerine değilse 2 işlem tavsiye edeceğim.
    1-Müşteri hizmetlerini ara ve hattını açık hat olarak aldıysan bunu belirt ve simkartının yanında olduğunu söyleyip, üzerindeki numaralardan hattı sizin kullandığınızı müşteri temsilcisine aktarmanızdır. Kurallar dahilinde Mh temsilcisi bunu söyler mi bilemem. Ama siz yine de deneyin.

2-Yukardaki söylediklerimi avea bayisine ileterekte halledebilirsiniz. Eğer sorunu Mh ile çözemezseniz, avea bayii ile çözeceğiniz kanaatindeyim. Bu ikinci işlemi yaparsanız simkartınız yanınızda olmalıdır.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sinem4058

arkadaşlar avea online işlemlere nasl üye olunuo ? ? . .
    puk kodumu kaybttm..
    hattın da kmn üzerine kaytlı olduğunu bilmiorm..
    ufff çok kadersizimmmm !
    yardmcı olur musnz?

üye olmak için hattının şu anda açık olması lazım şifre geliyor cebine
  • avea puk kodumu öğrenmek istiyorum 444 1 500 ü aradım ama kapanıyor yardım edin lütfen
  • vodafone shoptan öğren
  • avea olanlar, telefonu açamayanlar, başka telden eğer o tel avea ise 500 ü, değilse 444 1 550 arasın, puk derseniz çıkan kişiye, mecburen birkaç bilgide verdikten sonra iş hallolacaktır.
  • Arkadaşlar vodafone hattınızın pin yada puk kodunu bilmiyor iseniz o zaman yapılacak hareketler aşağıda yazılıdır.

444 0542 ara
    başına sıfır koymadan hattını 541 xxx xx xx
    menüden PİN ve PUK öğrenme bölümüne gir!
    Simkart üzerinde yazılı olan 18 haneni başı 899 ile başlayan rakamı telefonda tuşla..
    Kağıdı kalemi hazırla olay bitmiştir.

Başka sıkıntı varsa yazın...değerli kardeşlerim benim..
  • Nette bulma imkanınız var.www.vodafone.com.tr adresine girip oradan vodafone self servise girip daha sonra telefon işlemlerine girince karşınıza pin puk öğrenme çıkacak oraya tıkladığınızda öğrenebilirsiniz. Eğer self servis üyeliğiniz yoksa hemen üye olabilirsiniz, self servise giriş şifreniz hemen cep telefonunuza gelir. Ayrıca self servis üyeliği ücretsiz ve hattınızla ilgili bütün bilgilere ulaşma imkanınız var.
  • (başına sıfır koymadan hattını 541 xxx xx xx ) burasını anlayamadım acıklarmısınız
  • abiler hangi siteden öğrenirim puk kodunu
  • Her sene up oluyor konu ilginç
  • turkcell online işlemler merkezinden öğrenilebiliyor tabiki web şifresi diye bir şey var onu bilip sisteme giriş yapabilmek lazım
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.