Şimdi Ara

Pug nasıl bir köpektir ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
2
Favori
56.531
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: inan_ed

pug soruyorsan.pekinez al derim

Alıntıları Göster
    Bana göre pug çok iyi bir köpek tabiki biraz çirkin ama bir o kadarda şirin dediğini dinler çabuk yorulur ama hareketi sever (gerçi başka bir pug görmüştüm o sevmiyoda benimkisi seviyor) dışkısını eve yapmaz tabiki gün boyu evde tutmadıkça ben gel diyorum hemen geliyor fazla havlamaz biraz horultulu ses çıkartabilir ama yinede çok iyi bir köpek kısacası yine bir köpek alsam pug alırım bence pug her ev çeşidinde yetiştirilebilir çünkü fazla büyümüyor kesin pug alın pişman olmazsınız

• quote:

Orijinalden alıntı: akanor

Bana göre pug çok iyi bir köpek tabiki biraz çirkin ama bir o kadarda şirin dediğini dinler çabuk yorulur ama hareketi sever (gerçi başka bir pug görmüştüm o sevmiyoda benimkisi seviyor) dışkısını eve yapmaz tabiki gün boyu evde tutmadıkça ben gel diyorum hemen geliyor fazla havlamaz biraz horultulu ses çıkartabilir ama yinede çok iyi bir köpek kısacası yine bir köpek alsam pug alırım bence pug her ev çeşidinde yetiştirilebilir çünkü fazla büyümüyor kesin pug alın pişman olmazsınız

Alıntıları Göster
    küçük ırk alacaksan tüy dökmeyen poodle al, ev için uygun

Ben şuanda golden besliyorum ama o olmasaydı ingiliz bulldog alırdım eminim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bucephalas

küçük ırk alacaksan tüy dökmeyen poodle al, ev için uygun

Ben şuanda golden besliyorum ama o olmasaydı ingiliz bulldog alırdım eminim.

Alıntıları Göster
    golden ın kokmasının nedeni cildinin parazite,mantar vs. karşı zayıf bir ırk olmasından dolayıdır veterine götürmenizi öneririm koku fazlaysa.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NovariX

Golden beslemek zordur arkadaşlar..

Herşeyden önce çok hareketli bir ırk. Sürekli oyun oynamak istiyor. Siz yoruluyorsunuz, o ise "daha yeni başlıyoruz" diyerek eğlenmeye koşturmaya devam ediyor! Ayrıca ebatları hiçte küçümsenecek bir ırk değil. Evde hareket ederken onlarca vazo, biblo, mum vs.'mi kırdı sağolsun..
    Tüylerini muntazam taramak gerekli yoksa çirkinleşiyor hayvancık! Birde çok obur oluyorlar, acaip yiyorlar!..

Evde yani dairede besleyecekseniz Golden uygun bir ırk değil.

Pug ise kökeni dövüş köpeği olan bir ırk. Evet, şaka yapmıyorum; bu ırk dövüş kanından geliyor. Dolayısıyla oldukça agresif. Ama yinede ev için en uygun ırklardan biri. Çokta zeki oluyorlarmış!

Onun her şeyine her sorununa sıkıtısız katlanırım ama annem aynı görüşte değil bir çok insan tanıyorum evde köpek beslemekten haz etmeyip 3-4 gün sonra köpekle birlikte yatmaya başlayan ama annemi genede pek zorlamak istemiyorum seneye kendi evime yerleşince ilk işim golden edinmek.

• quote:

Orijinalden alıntı: Selfroot

quote:

Orijinalden alıntı: NovariX

Golden beslemek zordur arkadaşlar..

Herşeyden önce çok hareketli bir ırk. Sürekli oyun oynamak istiyor. Siz yoruluyorsunuz, o ise "daha yeni başlıyoruz" diyerek eğlenmeye koşturmaya devam ediyor! Ayrıca ebatları hiçte küçümsenecek bir ırk değil. Evde hareket ederken onlarca vazo, biblo, mum vs.'mi kırdı sağolsun..
    Tüylerini muntazam taramak gerekli yoksa çirkinleşiyor hayvancık! Birde çok obur oluyorlar, acaip yiyorlar!..

Evde yani dairede besleyecekseniz Golden uygun bir ırk değil.

Pug ise kökeni dövüş köpeği olan bir ırk. Evet, şaka yapmıyorum; bu ırk dövüş kanından geliyor. Dolayısıyla oldukça agresif. Ama yinede ev için en uygun ırklardan biri. Çokta zeki oluyorlarmış!

Onun her şeyine her sorununa sıkıtısız katlanırım ama annem aynı görüşte değil bir çok insan tanıyorum evde köpek beslemekten haz etmeyip 3-4 gün sonra köpekle birlikte yatmaya başlayan ama annemi genede pek zorlamak istemiyorum seneye kendi evime yerleşince ilk işim golden edinmek.

Alıntıları Göster
    Pug en sevmediğim ırk. Çok gıcık bir şey mesela beni ısırıyor arkadaşımın köpeği benim husky var onu da ısırıyor sonra dövüyor benimki ağlıyo çok gıcık bir şey bir tekmelik işi var

• quote:

Orijinalden alıntı: unimenam

Pug en sevmediğim ırk. Çok gıcık bir şey mesela beni ısırıyor arkadaşımın köpeği benim husky var onu da ısırıyor sonra dövüyor benimki ağlıyo çok gıcık bir şey bir tekmelik işi var

Alıntıları Göster
    Ben bu köpeğin videolarını izlerken çok gülüyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: xcaylakx

Ben bu köpeğin videolarını izlerken çok gülüyorum

Alıntıları Göster
    Pug , zeki , saldırgan , horlayan , çirkinmi çirkin , ya hep koşar yada hep durur , suratına kamyon çarpmış gibidir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlvarezBravo

Pug , zeki , saldırgan , horlayan , çirkinmi çirkin , ya hep koşar yada hep durur , suratına kamyon çarpmış gibidir.

Alıntıları Göster
    Bakalım köpek çiftliğine gidince görecez nası bi köpek
  • quote:

Orijinalden alıntı: xcaylakx

Bakalım köpek çiftliğine gidince görecez nası bi köpek

Alıntıları Göster
    antalyada oturan varsa elinde yavrusu olan pug arıyorum vermek isteyen varsa iletişime geçebiliriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: baracuda10

antalyada oturan varsa elinde yavrusu olan pug arıyorum vermek isteyen varsa iletişime geçebiliriz.

Alıntıları Göster
    Pug uysal ve çok enerjik olmayan bir köpektir. Ev için idealdir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: buxus

Pug uysal ve çok enerjik olmayan bir köpektir. Ev için idealdir.

Alıntıları Göster
    Bursa'da Pug sahibi olan varsa benimle iletişime geçebilir mi? Eşimle beraber bir Pug sahibi olmak istiyoruz ancak ne gibi zorlukları var bilmek istiyorum. Özellikle tüy dökmesi, havlaması vs. gibi konularda bilgiye ihtiyacım var. İnternette her yerde farklı yazıyor.
  • Pug almak istiyorum antalyada bana yardimci olabilecek arkadaş varmı birde fiyatları nekadar kaziklanmayalim
  • quote:

Orijinalden alıntı: baracuda10

Pug almak istiyorum antalyada bana yardimci olabilecek arkadaş varmı birde fiyatları nekadar kaziklanmayalim
    Size tavsiyem barınaklara bakmanız.. ben 7 ay önce barınaktan jack russel aldım inanılmaz bir hayvan ve çok iyi. çok şey yaşadıkları için huyları da muhteşem oluyor hemde onu ordan kurtarmış oluyorsunuz.. belki şansınız olur bulursunuz istediğinizi veya daha iyisini
  • quote:

Orijinalden alıntı: ardabobo

Size tavsiyem barınaklara bakmanız.. ben 7 ay önce barınaktan jack russel aldım inanılmaz bir hayvan ve çok iyi. çok şey yaşadıkları için huyları da muhteşem oluyor hemde onu ordan kurtarmış oluyorsunuz.. belki şansınız olur bulursunuz istediğinizi veya daha iyisini

Arkadaşıma katılıyorum.Barınaklardan alın arkadaşlar pet shoplara para vermeyin!Barınaklarda bir sürü evsiz yavrucak var onlara sıcak yuva açın.
    Ayrıca gerçektende çok güzel köpekler oluyor.Arkadaşım gerçekten çok güzel bir davranış tebrikler.....
  • quote:

Orijinalden alıntı: gökhantürk

quote:

Arkadaşıma katılıyorum.Barınaklardan alın arkadaşlar pet shoplara para vermeyin!Barınaklarda bir sürü evsiz yavrucak var onlara sıcak yuva açın.
    Ayrıca gerçektende çok güzel köpekler oluyor.Arkadaşım gerçekten çok güzel bir davranış tebrikler.....

100% katılıyorum. kesinlikle köpeklerin ticari bir meta olarak kullanılmasına karşıyım.

Barınaklar bu konuda en doğru yer. İnternette ayrıca sahiplendiren siteler var ancak dolandırıcılık almış başını gidiyor.
    Dikkat etmek gerekir.

• quote:

Orijinalden alıntı: ariaven

quote:

quote:

100% katılıyorum. kesinlikle köpeklerin ticari bir meta olarak kullanılmasına karşıyım.

Barınaklar bu konuda en doğru yer. İnternette ayrıca sahiplendiren siteler var ancak dolandırıcılık almış başını gidiyor.
    Dikkat etmek gerekir.

Barınaklarda Pug cinsi bi köpek bulabilirmiyim peki?

• quote:

Orijinalden alıntı: womanZ

quote:

Orijinalden alıntı: ariaven

quote:

quote:

Dikkat etmek gerekir.

Barınaklarda Pug cinsi bi köpek bulabilirmiyim peki?

Bulabileceğinizi zannetmiyorum .Barınak görevlileri ile görüşmeniz lazım.
    Biz çok aradık ama bulamadık.

• Geniş terası olan evime bir tane alayım diye düşünmüştüm ama yazılanları okudum vazgeçtim. Böyle çocuklarla oynayan ısırmayan tüyü dökülmeyen küçük ırk köpek var mı.
  • hayır bence para vermeye değer benim var ve yarışmalarda birinciliği var hemde bir sürü birde çok tatlı
    @dark_Frr3STylE
  • Bluedevil86 kullanıcısına yanıt
    tek tekmelik derken onunda canı yokmu var sana tekme atsalar naparsın bende dogo arjantinde var hemde 5-10 tane hadi onada bir tekmelik işi var desene
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.