Şimdi Ara

Pubg Mobile İzleme Sorunu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
6.184
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 ay
  • Cevaplayan Üyeler 6
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 5
  • Ortalama Mesaj Aralığı 73 gün 23 saat 49 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Zikuvikuzi (5 mesaj) saqnier (3 mesaj) bu--rak (2 mesaj) Enes6172 (1 mesaj) tt.us (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (5 mesaj) Mobil (8 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Free to Play - MMO >> PUBG >> Pubg Mobile İzleme Sorunu
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    990 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Arkadaşlar uzun süredir öldükten sonra takım arkadaşı izleyememe sorunu yaşıyorum. Ne yaptıysam düzeltemedim. Sildim, sıfırladım va düzelmedi. Sorunu birkaç kişi daha yaşıyor oynadıklarım arasından. Yaşamayanlar da var tabi. Bu sorunu yaşayıp çözem var mı? Cihaz 8 plus. Ne yapsak düzelir?

|
    |
  • Yüzbaşı
    990 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Yok mu sorunu çözen yaw
    |
    |
  • Er
    14 Mesaj
    Kardeş aynı sorun bende de var vodafone veya türktelekom sağlayıcıları ile oyuna girdiğimde sıkıntı yok fakat evim de türkneti kullanıyorum onunla oyuna girdiğimde öldükten sonra takım arkadaşlarımı seyredemiyorum sen hangi sağlayıcı ile oyuna bağlanıyorsun.
  • Yüzbaşı
    990 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Türknet hocam nasıl çözebiliriz acaba bunu
    |
    |
    bu--rak kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    14 Mesaj
    😀 bende o kadarına ulaşabildim hala araştırıyorum neden olabilir diye ilk aklıma gelen türknetin yurt dışı çıkış portları yetersiz olma ihtimali ama bu var sayım kurcalamaya devam edeceğim.
  • Yüzbaşı
    990 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Ben dns falan denedimde yapamadım hocam bir çözüm bulalım haberleşelim :D
    |
    |
    bu--rak kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1970 Mesaj
    evde türknet var aynı sorun bende de var.

Hatta bi arkadaşım geldi, beraber oynamak için, normalde vınn ile bağlanır "3mbps ile bile böyle sorun olamadığını ama benim evde oynarken sorun yaşadığını" söyledi.

Ekleme: bu pc den emülatör ile olan durumdu. telefondan oynarken dahi aynı durum var. hatta öldükten sonra izlemek için wifi ı kapatıp mobil veriden izliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tt.us -- 26 Mayıs 2019; 11:25:2 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    919 Mesaj
    ben de turknet kullanıyorum ve bende de sorun var. :(
    |
    |
  • Yüzbaşı
    990 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Forumdan desteğe sorunu yazdım çözmüşler gibi dünden beri izleyebiliyorum ben sizlerde durum ne?
    |
    |
  • Er
    4 Mesaj

Merhabalar, Bu konuya benzer bi sorunu sizin platformda tartışmışlar , En son yorum yazan arkadaş forum destege yazıp sorunu çözdügünü söylemiş.. Ama nasıl Çözmüş ne yollarla çözmüş onu yazmamış... Umarım sizde bana yardımcı olursunuz tek çarem siz olabilirsiniz belki,

Problem : Yaklaşıp 2 aydır internet Nakil işlemi yaptırıp Yeni eve geçtik , yeni evde Fiberalt yapı var ve Bina tesisat hepsi yepyeni.. Daha önce Vdsl modem vardı fiber yoktu ama sıkıntı yaşamadım hiç bi zaman bu yeni eve geldigim günden beridir. Aynı cihaz Herşey aynı ama Oyun oynarken Sıkıntı yaşıyorum.. Mesela araba yanımdan geçiyor yada ben arabayla bi yerden bi yere giderken takılmalar oluşuyor.. Onun dışında sabit olan bir problem daha ; Maçtayken öldüm diyelim arkadaşımı izlemeye geçiyorum.. Görüntü yok sabit bi yerde takılı kalmışş ama seslerde problem yok .. 1 dakika filan geçince düzeliyor sonra.... Arıza kaydı olusturdum defalarca yardımcı olamadılar.. modemi değiştirdiler .. gene düzelmedi.. Problem benim kasa da mı diye Telefon internetini modem yapıp bağlandığımda oyunda hiç bir sıkıntı yok.. kaldı ki internet sağlayımcla ilgili.. 100 mbpts üzerinden 94 download ve 8.3 uploadım var.. 170 tl fatura ödüyorum .. Herşey normal iken bu problemden nasıl kurtulacagım.. 

https://forum.donanimhaber.com/pubg-mobile-izleme-sorunu--138316115 

Bu linkte tartışmışlar arkadaşlar aynı sorunları bire bir ben yaşıyorum.. sadece onlar türknetmiş benimki ttnet.... LÜTFEN YARDIM HOCAM BUNALDIM ARTIK.. Kimse destek vermiyor.

|
    |

• Er
    4 Mesaj

Bu sorunu çözen arkadaş , Nasıl çözdügünü söyleseydi cok güzel olurdu.. ?? Dört gözle msj gelmesini bekliycem sizlerden.

|
    |
  • Çavuş
    87 Mesaj

Düzeldi.O sorunu çözdüler.

|
    |
  • Er
    4 Mesaj

Sorun çözülmedi çözülseydi burda yazmazdım... Bu forumda belli ki sahipsiz.. kimse bi bilgi desteginde bulunmuyor.

|
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
vp satın al
valorant points
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,156
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.