Şimdi Ara

PUBG Mobile Emulator Anlık Donmalar

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
7
Cevap
0
Favori
332
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Gameloop üzerinden pubgm oynuyorum fakat aşırı anlamsız donmalar oluyor. Normalde 55-59 fps arası ama tam savaş esnasında düşüyor, scope açıp spray atarken 30lara düşüyor. Ölürken donuyor 1 fps oluyor 15-20 saniye sonra kendine geliyor, evo arena'da 40 fps... Youtube üzerinde çekilmiş BÜTÜN videoları denedim. Oyun içi ayarlar akıcı ve fps limiti 60, GFX tool indirip 1920x1080 yap 60fps yap vesaire ayarlarını denedim. Emulator ayarlarından opengl directx akıllı mod her şeyi denedim. Hatta yok regedit oluştur şunu yap bunu yapları hiç inanmadığım şeyleri bile denedim belki işe yarar diye... BIOS ayarlarından işlemci sanallaştırma aktif. Bunun başka bir yolu varsa çok minnettar olurum yoksa bırakıcam galiba...
    Bilgisayar özelliklerim:
    AMD FX-8370 4.3 ghz 8 çekirdek
    MSI GTX 1050ti 4gb
    Msi gaming 970 anakart
    16 gb ram
    Oyun 500 okuma/500 yazma hızına sahip sandisk ssd'de kurulu.
    Windows 10 2004 güncel sürüm (daha yeni güncelledim 1909'da da böyleydi)
    Ekran çözünürlüğü 1920x1080

Yani ben bu bilgisayarla ne oyunlar oynuyorum 60fps, pubg mobile oynayamıyorum. Çok garibime gidiyor bu yüzden çok takıldım. Şimdiden yardımcı olanlara teşekkür ederim.

• up
  • Emülatör çok yoruyor hocam.
    BIOS ayarlarından sanallastirmayi acmani tavsiye ederim.

Eşit: Sanallastirmayi açmışsın yani bilemedim. Emulatorler çok yoruyor diyebileceğim bu maalesef.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RiskYT -- 27 Ağustos 2020; 13:21:3 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dün 2 el atayım dedim. Yemim ederim kanser olacaktım. Sistemim i5 gtx1050 ve 16gb ram.
    O kadar felaket kasma oluyor ki beni vuran adamı göremiyorum. Bu akşam tekrar deneyeceğim olmazsa sileceğim artık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sonunda... Bu sorundan müzdarip olanlar için çözüm:https://www.youtube.com/watch?v=msQhK10mLmA

Konu kilitlenebilir, teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lina Ickalsa -- 28 Ağustos 2020; 15:1:16 >
  • Lina Ickalsa L kullanıcısına yanıt
    işe yarıyo mu
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.