Şimdi Ara

PUBG Mobile [ANA KONU] (65. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.555
Cevap
43
Favori
236.010
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Herkese selam. İphone 11 pro max kullanıyorum. Kulaklık girişinde çözülemeyen bir problemden dolayı kablosuz kulaklık alacağım. Ses gecikme sorunu olmayan, mikrofonla diğer seslerin sorunsuz çalıştığı bir kulaklık öneriniz var mı.

AirPods pro inceledim gereksiz pahalı deniyor. Bir kaç model daha inceledim airdots vs net yorum bulamadım. Kullanan yada bilenlerden destek istiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erdogan3333 -- 9 Temmuz 2020; 21:19:47 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lirik haritasında grafiksel çok fazla hata var be. Bugün 4x ile baktığım yer kutu gibi gözükürken birden orada ki düşman beni düşürdü ve sonra takım arkadaşım onu öldürmüştü, lootuna bakmaya gittiğimde kutu değil bildiğin incecik ağaç olduğunu görüp şok oldum. Zaten ölüşümün şaibeli oluşundan bir şeylerin ters olduğunu anlamıştım.
  • Oyun çok fena hileci dolu yeni harita hele hele, hilesi güçlü olan kazanıyor. Bide bu tetik tuşları olayı varmış benim zamanımda yoktu tekrardan indirmiştim 1 ay falandır yeni yeni gördüm bunları.
    Hatta gamesir X1 diye aletle herifler klavye mouse bağlantısı yapıyormuş, bir ara yasaklamışlar sonra tekrardan serbest etmişler galiba ürünün fiyatı da artmış belli ki antlaşma yapmışlar oyunun yapımcıları ile, bu tarz yasak kalktı videosu çekenler olmuş ben net bişey bulamadım ama milletin emeğine yazık cidden.

Taç kademsine kadar 2 parmakla rahat oyun oynuyordum. Taça çıkınca oldu ne olduysa her oyun hile denk geliyor mutlaka 3 parmak oynamaya başladım ama banamasın demiyor. Hile olmasa bile şu tetik ve klavye mouse işi bile hile sayılır bu şekilde oynayan kişi sayısı da az değilmiş. İyiki para yatırmamışım bu oyuna.

• quote:

Orijinalden alıntı: acura07

pek garip birşey göremedim

takımlı giriyor. kör topal ortalama ınsanlarla takımı varsa bıle normal yani.

kişisel veriler değil bunlar. kendisi ölse bile takımı kazanınca kazandı yada ılk 10 a girince girdi oluyor.

ben genelde solo girerim bunlarda benımkiler.

Forumda bile hileci hileciyi koruyor resmen. 170 maç oynamışsınız 1042 kişiyi öldürmüşsnüz kd 6.13 ve isabet 14. Üstelik solo oynuyorum deyip takımlı istatistik atmışsınız. Soloda ne istatistik vardır Allah bilir. Diğer arkadaşın attığı profili incelediğimizde görüyoruz zaten adam 2 sezondur nasıl deli gibi kastığını ilk sezonlarıyla arasında dağlar var. Verin nickinizi sizin sezon geçmişinize de bakalım. İzleyelim nasıl oynuyorsunuız, madem bu kadar iyi eliniz var çekinmezsiniz herhalde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sirinle Beni Sirin Baba -- 10 Temmuz 2020; 2:49:20 >

• Sirinle Beni Sirin Baba kullanıcısına yanıt
    dybbuktv

Solo oynuyorum demedim aslında squada takımsız giriyorum dedim

Solo da gold 2 yim. İnceleyebilirsiniz. Diğer sezonlarda zaman ayırıp oynayamadım ama k/d oranım hep benzerdir.

İstatistik kassam k/d oranım 10 un üzerinde olurdu. Çok maçta ilk dakikada ölüyorum silah bulamayıp....

https://www.youtube.com/channel/UCOfDhKQsra31n_uYplnwiqg?view_as=subscriber

Buda arada video yüklediğim kanalım. Zamanım olsa 40 civarı video var onlarıda yüklerim. Bu sezona ait.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acura07 -- 10 Temmuz 2020; 9:10:19 >

• quote:

Orijinalden alıntı: acura07

dybbuktv

Solo oynuyorum demedim aslında squada takımsız giriyorum dedim

Solo da gold 2 yim. İnceleyebilirsiniz. Diğer sezonlarda zaman ayırıp oynayamadım ama k/d oranım hep benzerdir.

İstatistik kassam k/d oranım 10 un üzerinde olurdu. Çok maçta ilk dakikada ölüyorum silah bulamayıp....

https://www.youtube.com/channel/UCOfDhKQsra31n_uYplnwiqg?view_as=subscriber

Buda arada video yüklediğim kanalım. Zamanım olsa 40 civarı video var onlarıda yüklerim. Bu sezona ait.
    Hocam videolarınızı izledim aiminiz güzel ancak ben izleyici olduğunu düşünüyorum oyununuzda. Her dürbün açtığınız, döndüğünüz, koştuğunuz yerde leşiniz var.
    Ben mobilden oynuyorum emu deneyimim yok bu yüzden videolarınızı özellikle kulaklık ile izledim ayak sesi yokken bile koştuğunuz baktığınız yerde adam çıkıyor. Bu kadarının fazla olduğunu düşünüyorum.
    Bu kendi görüşüm belki gerçekten yoktur ancak bugün çoğu YouTube ile emu videosu yayınlayan kişiler bile bu taktiği kullanıyor. Bu kişilerde oyun kastı birileri var diyerek 500-600m ötedeki insanlara aim alan tipler

videolarda sesın fazla cıkmaması ıcın oyun sesı bı tık kısık kulaklık sesı fazla oynadıgım ıcın oluyor o :)

baktığım yerde adam cıkmıyor adamı goruyorum gorurken mouse u cevırıp aynı zamanda scope acıyorum yorgun değılsemde sprey attıgımda adam ölür :=) ..videolar editlendiği için o sekılde de goruyor olabılırsın.

atılmayı bekleyen cok video var

PUBG Mobile [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acura07 -- 10 Temmuz 2020; 13:7:19 >

• yeni güncelleme ile acayıp hile olmus oyun.

yeni haritada adım atılmıyor

adam teee ebesının nıkahından tarıyor ve mermıs sesını duymadan ölüyorum
  • Arkadaşlar merhaba yardımınıza ihtiyacım. hesabım 10 yıl süreli banlandı...

Pubg nin kendi emülatörü tencenti kullanıyorum pc de . herhangi bir 3. parti yazılım , hile ne biliyim küfür illegal en ufak bir şey yok sebepsiz banlandım.

Engelleme sebebi kullanıcı anlaşmasının ihlali diyor... Bazı seçenekler var şunlardan olabilir diye hiçbirini de yapmadım.

Banı kaldırma imkanımız varmı varsa nasıl yapacağım konusunda yardımcı olursanız sevinirim ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: tamyak

Arkadaşlar merhaba yardımınıza ihtiyacım. hesabım 10 yıl süreli banlandı...

Pubg nin kendi emülatörü tencenti kullanıyorum pc de . herhangi bir 3. parti yazılım , hile ne biliyim küfür illegal en ufak bir şey yok sebepsiz banlandım.

Engelleme sebebi kullanıcı anlaşmasının ihlali diyor... Bazı seçenekler var şunlardan olabilir diye hiçbirini de yapmadım.

Banı kaldırma imkanımız varmı varsa nasıl yapacağım konusunda yardımcı olursanız sevinirim ...
    Ünlü bir yayıncı, pubgm partner değilseniz ya da oralarda bir tanıdığınız yoksa ban açtırmanız imkansız. Yeni bir hesap açıp devam etmenizi tavsiye ederim.
  • damn2u kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler. :(

hile yapsaydık bari :)
  • sonunda görevler bitti. ambar ne ugrastırdı bePUBG Mobile [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acura07 -- 13 Temmuz 2020; 15:18:32 >
  • Arkadaşlar 65 lvl hesabım var satmayı düşünüyorum, hali hazırda kullanmıyorum şuan. Pc de call of duty oynuyorum. Kaçtan gider acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: rockerroll

Arkadaşlar 65 lvl hesabım var satmayı düşünüyorum, hali hazırda kullanmıyorum şuan. Pc de call of duty oynuyorum. Kaçtan gider acaba
    Maskara buz m4 varmı

• quote:

Orijinalden alıntı: musty578

Maskara buz m4 varmı

Alıntıları Göster
    Bu sezonda ise oynamadım

Oyunda recoil yokki neden bu kadar şaşırıyorsun
    6x sprayi steamde gör sen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Patren -- 14 Temmuz 2020; 12:1:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Patren

Oyunda recoil var, hatta warzone, apex vs oyunlara göre gözle görülür bir recoil var. Steam oynadıktan sonra hissedilmiyor olması normal.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Patren

Ben mobilden oynuyorum hocam gayet sekiyor 4 parmak kullanıyorum. Jireskop kullanamıyorum belki ondandır ama her silah illaki seker hocam ya ağır makineli ile sektirmeden nokta gibi sıkıyorlar bu adamlarda spray atıyorum demesin ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sirinle Beni Sirin Baba -- 14 Temmuz 2020; 22:20:6 >
  • 65 lvl hesabımı bir süredir oynamadığım için satışa çıkardım ilgilenen arkadaşların bilgisine

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-oyun-konsol-online-oyun-pubg-mobile-65-level-hesap-841138363/detay

PUBG Mobile [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: rockerroll

65 lvl hesabımı bir süredir oynamadığım için satışa çıkardım ilgilenen arkadaşların bilgisine

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-oyun-konsol-online-oyun-pubg-mobile-65-level-hesap-841138363/detay

Seviyeli silahların olmadığı için beş para etmez kardeşim. Level bu oyunda bir önem teşkil etmiyor.

• 
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.