Şimdi Ara

PUBG Lite DX11 Sorunu?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
2.656
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar.Pubg lite thailand sunucularına çıktı fakat ben dayanamadım vpn falan herşey tamam bağlandım ettim. oyunu açmak istediğimde böyle bir sorunla karşılaşıyorum.

Ekran Kartım Nvidia GT220. Sorunu nasıl çözebiliriz yardımcı olur musunuz?

PUBG Lite  DX11 Sorunu?
    https://i.hizliresim.com/4jGdAQ.png (hizliresim linki)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi S4.League. -- 27 Ocak 2019; 19:45:17 >

• direct x yüklü mü pc nizde orda yazan sürümü yükleyin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi requaizen -- 29 Ocak 2019; 0:22:0 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: requaizen

direct x yüklü mü pc nizde orda yazan sürümü yükleyin
    Evet.Yapılabilecek herşeyi denedim 2 gün bu sorunla uğraştım ümidim kalmadı artık
    Çünkü aklımda ekran kartım desteklemiyor gibi bi düşünce vardı ona rağmen denedim.Ekran kartım DirectX 10.1 destekliyor bu oyun en az DirectX11 istiyor diğer arkadaşlar için de yazayım boşuna uğraşmasınlar .
    https://www.youtube.com/watch?v=g-dnIbnVBG4

Bunu deneyin sorunu alan diğer arkadaşlar olmazsa ekran kartınız Dx11 desteklemiyordur.

İyi forumlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi S4.League. -- 29 Ocak 2019; 20:0:35 >

• S4.League. S kullanıcısına yanıt
    çok oynamak istiyorsanız ikinci elden bi gt 7xx serisi bakın ucuza
  • Merhaba bendede nvidia gt 220 herşeyi yapdım aynı sizdeki sorun var bendede
  • Ben VPN'i beceremedim. Nasıl yaptınız ?
  • ThePscho Proxifier programiyla yapabilirsin yapamazsan maile mesaj at yardim edelim nodding86@gmail.com
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mystery86

ThePscho Proxifier programiyla yapabilirsin yapamazsan maile mesaj at yardim edelim nodding86@gmail.com
    Mail yolluyorum hocam.
  • tamam kardeşim gördüm yazdım sana
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mystery86

tamam kardeşim gördüm yazdım sana
    Maille TW yolladım
  • dxcpl diye bir program var onunla açabiliyorsun
  • Merhaba. DX11 ile başlayan hatayı alıyorum ama benim bilgisayarım directx12'ye sahip zaten. Pubg'nin sitesinde uyumlu ekran kartları listelenmiş ve benim ekran kartım listede var. Buna rağmen açamıyorum. Ne yapabilirim?PUBG Lite  DX11 Sorunu?PUBG Lite  DX11 Sorunu?PUBG Lite  DX11 Sorunu?

• S4.League. S kullanıcısına yanıt
    Reis Video Kullanılmıyor Dio ? Lazım Banada Ya Atarmısın Bida
  • quote:

Orijinalden alıntı: S4.League.

Evet.Yapılabilecek herşeyi denedim 2 gün bu sorunla uğraştım ümidim kalmadı artık
    Çünkü aklımda ekran kartım desteklemiyor gibi bi düşünce vardı ona rağmen denedim.Ekran kartım DirectX 10.1 destekliyor bu oyun en az DirectX11 istiyor diğer arkadaşlar için de yazayım boşuna uğraşmasınlar .
    https://www.youtube.com/watch?v=g-dnIbnVBG4

Bunu deneyin sorunu alan diğer arkadaşlar olmazsa ekran kartınız Dx11 desteklemiyordur.

İyi forumlar.

Alıntıları Göster
    Video Kullanılamıyor Reis Banada Lazım Atarmısın Bida ?

• quote:

Orijinalden alıntı: ThePsiphon61

Video Kullanılamıyor Reis Banada Lazım Atarmısın Bida ?

Alıntıları Göster

Hocam üstünden geçmiş ama sorunu olanlar görsün. YouTube'da resimdeki hatayı aratın oluyorsa tamam da oomuyorsa büyük ihtimal desteklemiyordur. Resmi sitesinden de ekran kartınızı destekliyor mu öğrenebilirsiniz.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.