Şimdi Ara

PUBG İÇİN İDEAL BİLGİSAYAR VE OYUN İÇİN FPS AYARLARI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
2.119
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

● (İşletim Sistemi) : Windows 10 64 Bit
    ● (İşlemci) : İ5-2500K 3.30GHz
    ● (Bellek) : 12 GB Kingston Hyprex
    ● (Anakart) : ECS H61H2-MV PCİ-E
    ● (Ekran Kartı) : MSI 2GB GTX 750 Tİ OC

Tabiki Bu Sistem Biraz Eski Nesil Sistem Olmaktadır.Ama Oyunlara Göre ORTA-ULTRA Ayarlarda Oynayabiliyorsunuz Bir Çok Kez Araştırmıştım Sistemi Toplamadan Önce Çoğu Arkadaşımız Darboğaz Yapar Vs. Diyordu Ama ALLAH'a Şükürler Olsun Öyle Birşey Olmadı Şuanda Sistem Ortalaması 1500-2000 TL Cİvarı Toplanabiliyor Sanırım Sevdiğiniz Oyunları Orta Düzey Bütçeyle Bu Sistemi Toplamayı Unutmayın Dostlar <3

• 2000 tl'ye daha iyi bir sistem toplanabilir. Bu ekran kartı yeni nesil oyunları ultrada açmaz. Açsa bile fps yerlerde olur. İşlemci o.c olması güzel ama eski nesil bir işlemci.
  • Olan kullansın ama olmayanda bu sisteme 2.000 TL gömmesin bi zahmet.

Ayrıca;
    işlemci ; 300 TL
    Ram (12 GB): 250 TL
    Anakart : 150 TL
    Ekran kartı: 350 TL

Bu parçalar ortalama 1.000 TL yapıyor. HDD Kasa vs varsa belki alınabilir.. Ama ben olsam yinede almam. Ki almadım. yakın zamanda ryzen sisteme geçtim. anakart işlemci ram (imzamda) 1650 TL ye hallettim.
  • The Loner kullanıcısına yanıt
    Tabiki Bende Ondan Bahsediyorum İşlemci 2.Nesil Çok Eski Bir İşlemci Ama Dediğim Gibi Sistemde Darboğaz Yapmadığı İçin Kaliteli Ve Akıcı FPS 'de Oyun Oynanabiliyor
  • HuRGeNeR@L kullanıcısına yanıt
    Herşey Hoş Güzelde Ben Asla 2.El Ekran Kartı Alımına Uygun Olunması Tarzında Değilim Her Parçayı Alırım Ama Ekran Kartlarında OC Yapıldıysa Uzun Bir Süre Performans Düşümü Olacağından 0 Ekran Kartı Tercih Ediyorum Ve "MSİ GTX 750 Tİ 2 GB OC" Ekran Kartıda Şuanda 350 TL Değil ve Sıfır Bulunması Biraz Güç Farklı Modellerde'de 550-600 TL'den Başlamakta Power Supply - Kasa Derken Tamanı Şuanki Kura Göre 1500-1600 TL'yi Bulmakta Ama Tabiki Ryzen Sistem Her Zaman Daha Güzel Bende Yakın Bir Zamanda "Ryzen 7 1800x - GTX 1080'li " Bir Sistem Toplamayı Planlıyorum Yorumun İçin Teşekkürler Dostum..
  • 1-Oyun ve Windows SSD ye kurulmalı.
    2-Ram en az 12GB olmalı ve sanal bellek kapatılmalı.

Sonra işlemcinin mi ekran kartının mı yetmediğini MSI Afterburner programıyla oyun sırasında görebilirsiniz.

Benim ekran kartı GTX 960 OC, işlemcim FX 8120 (4.1GHz).
    Ram 12GB, sanal bellek kapalı. Oyun SSD ye kurulu. Ancak fps in 30a düştüğü oluyor.

Bu da oyundaki değerlerim. İsteyen varsa bilgisayarımı satarım 1700TL ye.
    PUBG İÇİN İDEAL BİLGİSAYAR VE OYUN İÇİN FPS AYARLARI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 8MB AGP -- 15 Aralık 2017; 18:47:54 >

• 8MB AGP 8 kullanıcısına yanıt
    :D Ben Bile Bu Sistem'de Orta Ayarlarda Video'daki Gibi 45-50 FPS Alabiliyorum
  • 8MB AGP 8 kullanıcısına yanıt
    Kasayı boşver kartı sat bana
  • Satmayı Düşünüyorum'da Şuan'da Değil Dostum Bi Miktar Birikim Yapmam Lazım
  • @Ankaragucu1910
    @msthikmet

Almak istediğiniz parçaları söyleyin satayım.

Bilgisayarımın sonuçları. Gelin kapışalım. 5 dakikalık test.
    http://www.userbenchmark.com/UserRun/6318966

Siz de aşağıdan indirin, test edin bilgisayarınızı.
    http://www.userbenchmark.com/resources/download/UserBenchMark.exe

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 8MB AGP -- 6 Ocak 2018; 20:48:59 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.