Şimdi Ara

Pttcell Kapandı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
3
Favori
9.222
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İleride teknosacell de pttcell gibi kapanabilir bence. Çünkü hiçbir cazibesi yok. Farkı yok. Üstelik pahalı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BilgeceYaşam

İleride teknosacell de pttcell gibi kapanabilir bence. Çünkü hiçbir cazibesi yok. Farkı yok. Üstelik pahalı.

Katılıyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben şuan yeni dünya mini kullanıyorum türk telekoma tarifemle beraber taşıdılar diyelim pttcell deki ekstra paketleri kullanamıyacakmıyım yani muhteşem 1gb ve 10tl ye sınırsız 1gb paketleri zaten pttcell'i cazip yapan şeyler?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mustafa Dmrl

Ben şuan yeni dünya mini kullanıyorum türk telekoma tarifemle beraber taşıdılar diyelim pttcell deki ekstra paketleri kullanamıyacakmıyım yani muhteşem 1gb ve 10tl ye sınırsız 1gb paketleri zaten pttcell'i cazip yapan şeyler?

haklar aynen korunmak zorunda öyle yağma yok. ben tahahhüt vermişim
  • O paketlerle beraber türk telekoma geçirirlerse işime gelir selfy operatör adı değiştirme ve yemek indirimlerini falan kullanırım :)
  • Bir BimCell olmayacağı belliydi. Allah BimCell'i korusun

• plusnettr P kullanıcısına yanıt
    Amin :)

• bimcell kapanmaz inşallah

• Yandı gülüm keten helva geçmeye çalışıyordum tamda

• Gece gündüz paketleri gayet uygun bence 128 kbps veya 96 kbps kullanmayi anlamsızlaştırdı bu paketler. O yüzden artık aramıyorum 128 kbps interneti. Yere batsın verecekleri 128 kbps internet. Taş devrindeyiz sanki.

• Evet fiyatlari cok pahali ama onun maksadi taksitli telefon satmak

• quote:

Orijinalden alıntı: djcool

quote:

Orijinalden alıntı: SoftRock

Gece gündüz paketleri gayet uygun bence 128 kbps veya 96 kbps kullanmayi anlamsızlaştırdı bu paketler. O yüzden artık aramıyorum 128 kbps interneti. Yere batsın verecekleri 128 kbps internet. Taş devrindeyiz sanki.

17:00-23:00 arası ne yapacaksınız? 12 saat gündüz 12 saat gece olsa 30 lira verilir 20 gb internet için. Ama yokuş yapmasalar olmaz millete, hep şart şurt.

35tl'ye 10gb wifi cihazı aldım hocam. Diğer hattıma da sadece gündüz paketi alacağım. Pahalı biraz ama internet ihtiyacım var. Yurtta kaldığım için yurdun interneti çok yavaş. 128 kbps değil de 512 verseler ölecekler sanki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SoftRock -- 1 Şubat 2017; 10:27:59 >

• Allah'ın izni ile mübarek hattır o bir şey olmaz

• İyi bilirdik

• quote:

Orijinalden alıntı: djcool

Link verebilir misin? Taahhüt var mı? Teşekkürler.

Tahhüt bulunmakta 24 ay eğer 24 ay tahhüt veremem derseniz 12 ay 5gb 35 o da pek uygun değil gibi . Cihaz çok kaliteli 30 ping aliyorum online oyunda telefonla 100den aşağı almıyordu.

https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/internet/Sayfalar/turk-telekom-mobil-wifi-tarifeleri.aspx

• Benim hattım pttcel şuan ne olucak hattım türk telekom mu olucak arkadaşlar?
  • Yeni aldığım telefona uyumlu 4gli microsim kart almak için ptt ye gittim, kapandı dediler türk telekoma yönlendirdiler, oraya gittim haberleri yok. Sınırsız interneti yavaşda olsa işimi görüyordu. Şimdi elimdeki 3g sim kartı kestircem, yanlış olursa kart alabileceğim muhatap yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: seknyr

Yeni aldığım telefona uyumlu 4gli microsim kart almak için ptt ye gittim, kapandı dediler türk telekoma yönlendirdiler, oraya gittim haberleri yok. Sınırsız interneti yavaşda olsa işimi görüyordu. Şimdi elimdeki 3g sim kartı kestircem, yanlış olursa kart alabileceğim muhatap yok.

bu ne ya, sim kart bozulsa hattı kullanamayacağız acil şekilde telekoma devir yapılması gerekiyor.
  • Faturalı beklenen tarifeyede zam yapmışlar...15tl olan tarife 18tl olmuş...Yuhhh, %20 zam...Bırakın gidinde adam gibi kapatalım diyorlar yani...
  • Kapandı konusuna bu cevap, güzel olmuş...
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.