Şimdi Ara

Pttcell'i nasıl bilirsiniz ve hat değişim süresi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
705
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba herkese. Avea prime klasik tarifesindeyim 6gb lık olan paketten. Ve online işlemlerden baktığımda taahhüt bitiş tarihim 22.08.2016 olarak görünüyor. Vodafone ve turkcellde fiyat/performans olarak güzel bir tarife bulamadım. Pttcelli nasıl bilirsiniz, bildiğim kadarıyla avea altyapısını kullanıyordu, şimdiki hattımda avea, aynı performansı verirmi acaba?

Birde Pttcell de Büyük gurur kampanyası adı altında bir kampanya var +4gb ek internetli paketi 1250 dk 1250 sms ve toplamda 8gb lık internetle beraber taahhütlü 29 TL yani fiyatı çok uygun. Açıkcası buradan da olumlu yorum alırsam geçmeyi düşünüyorum. Yukarıda bahsettiğim gibi taahhüt 22.08.2016 da bitiyor, Avea ya fazladan para ödememek için pttcell e başvuruyu ne zaman yapmalıyım taahhüt bitiş tarihinde mi, yoksa internette okudum 3 gün önce başvurmak gerekiyor diye doğrumudur..

Şimdiden cevaplarınız içn çok teşekkür ederim.

• Zaten daha önce Türk Telekom kullanıyordunuz,o yüzden Pttcell ile pek bir sıkıntınız olmaz.
    Ama pttcell o kampanyayı hattı taşıyanlar için veriyor.
    Siz pttcell e gecince hat taşınmış olmuyor,yani o fiyttan vermezşer biliorum,
    Bi sorun siz.
    Taahhütün son ayının içinde istediğiniz gün taşıyabilirsiniz,fazladan para ödemezsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • konyaaslani K kullanıcısına yanıt
    Once turkcell yada vodoya nonu tasi sonra pttye gec yoksa hediye alamazsin internet felan baska opereysinlarda hattin acildigi gun pttcelle basvurman yeterli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pttcell bir operatör değil Türk Telekom'un bir tarifesidir bu sebeple siz Türk Telekom hattından Pttcell'e geçtiğinizde sadece tarife değiştirmiş olursunuz ve yeni abone sayılmazsınız. Bu sebeple yeni abone kampanyalarından yararlanamazsınız. İstediğiniz tarife mevcut aboneler içinde geçerli mi bunu iyi araştırın sonra mağdur olmayın.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.