Şimdi Ara

PTTCELL [Ana Konu] (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.908
Cevap
121
Favori
485.482
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: TOROS RÜZGARI

5tl'ye hy 100 dak. kat kat paketi alınabiliyor mu.
    Ona göre geçebilirim.

Hocam bende cok merak ediyorum. eger kimse cvp vermezse yaklasik bi ay sonra ben gecicem cvp yazacam sana

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cerberus82

quote:

Orijinalden alıntı: SonSadrazam

Arkadaşlar pttcell e vodafone hat sahibi olanlar geçemiyor mu ? PTT cell deki görevli öyle dedi.

Görevlinin devreleri yanmis. kafasi guzel herhalde

Turkcellden geçilebiliyor, ben geçtim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turkattack -- 20 Temmuz 2013; 0:32:51 >
  • Turkcell hattimi kendi adima yeni aldigim icin pttcelle tasiyamadim ancak yeni hat cikarttim. Simdi merak ettigim soru ben bu hatti 1 hafta icinde miydi cayma hakkimi kullanarak iptal edebilir miyim?

• Turkcell hattimi kendi adima yeni aldigim icin pttcelle tasiyamadim ancak yeni hat cikarttim. Simdi merak ettigim soru ben bu hatti 1 hafta icinde miydi cayma hakkimi kullanarak iptal edebilir miyim?

• quote:

Orijinalden alıntı: Ctrlshft

Turkcell hattimi kendi adima yeni aldigim icin pttcelle tasiyamadim ancak yeni hat cikarttim. Simdi merak ettigim soru ben bu hatti 1 hafta icinde miydi cayma hakkimi kullanarak iptal edebilir miyim?

turkcell hattını 90 gün sonra başka operatöre taşıyabilirsin.
    pttcell hattını iptal edersen yeni hat vergilerini ödemek durumunda kalabilirsin.
    elinde sözleşme varsa cayma hakkına dair bir ibare olup olmadığına bak derim
  • Sozlesme yok elimde. Sozlesmede yazmasa bile ki yazmasi lazim boyle bir hak var diye biliyorum. M.h yi arasam soylerler mi? Evde hic cekmiyor diyip iptal ettirmek istesem.

• quote:

Sozlesme yok elimde. Sozlesmede yazmasa bile ki yazmasi lazim boyle bir hak var diye biliyorum. M.h yi arasam soylerler mi? Evde hic cekmiyor diyip iptal ettirmek istesem.

imza attığınız kağıdın bir kopyasını vermeleri lazımdı. yeni mevzuatı bilmediğimden araştırmanızda fayda var hocam. yoksa 60 lira heba olur.
  • pazartesi gider alirim.. Nette arasirdim 7 gun icinde cayma hakki sadece kapidan ve internetten mesafeli satislarda gecerliymis galiba.

• quote:

Turkcell hattimi kendi adima yeni aldigim icin pttcelle tasiyamadim ancak yeni hat cikarttim. Simdi merak ettigim soru ben bu hatti 1 hafta icinde miydi cayma hakkimi kullanarak iptal edebilir miyim?

hat kapama yap o belge ile vergisiz yeni hat al. bu olayı tam bilmiyorum yalnız

• O nasil oluyor ki? Fatura isi canimi sıktı. Suan keske hic bulasmasaydim diye dusunuyorum. İptal ettirme hakkim varsa iyi.

• tecrübeli arkadaşlar açıklayabilir ben bilmiyorum detaylarını

• fatura sadece pttden mi ödeniyor?

• vodafone kamu tarifesindeyim taahhüt bu ay bitiyor ay sonu yani ayın son günü fatura kesiliyor ikinci bir fatura ödemeden nasıl pttcell e taşıyabilirim hatlarımı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cerberus82

quote:

Orijinalden alıntı: TOROS RÜZGARI

5tl'ye hy 100 dak. kat kat paketi alınabiliyor mu.
    Ona göre geçebilirim.

Hocam bende cok merak ediyorum. eger kimse cvp vermezse yaklasik bi ay sonra ben gecicem cvp yazacam sana

teşekkürler bekliyorum.

• fatura kesim tarihi 26 sı imiş Peki 6 gün için 14 tl fatura mı ödeyeceğiz? Yoksa (14/30)*6 mı?
  • quote:

fatura kesim tarihi 26 sı imiş Peki 6 gün için 14 tl fatura mı ödeyeceğiz? Yoksa (14/30)*6 mı?

günlük fatura ama tarife yı tam kullanırsınız avea da öyle oluyor ptt de öyledir

• quote:

Orijinalden alıntı: inexo

quote:

fatura kesim tarihi 26 sı imiş Peki 6 gün için 14 tl fatura mı ödeyeceğiz? Yoksa (14/30)*6 mı?

günlük fatura ama tarife yı tam kullanırsınız avea da öyle oluyor ptt de öyledir

fatura sürprizi olmasında...
  • bimcell den geçmeyi düşünüyorum, nasıl memnunmusunuz? Gerçi ikiside aynı alt yapı ama , 14 liralık olana geçmeyi planlıyorum, tam benlik tarife yapmışlar, konuşma ve mesajlaşma az internet sınızsız, tam aradığım gibi.

14 liralık paketteki her yöne 200 dk. herzaman mı geçerli ? Yukarda 3 ay filan yazılmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sherlock Domates -- 20 Temmuz 2013; 20:08:15 >
  • "Faturalandırılmamış kullanım tutarları GUNCEL yazılarak 6000’e SMS gönderilerek sorgulanabilir. Sorgulama ücreti 0,99TL’dir(Aynı fatura dönemindeki 2 sorgulama sonrası servis kullanımı ücretsizdir)."

"Kalan kullanım miktarları 9333 ücretsiz olarak aranarak öğrenilebilir."

Bu iki maddeyi anlayamadım. Mesaj atmayın, arayın mı demek istiyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sherlock Domates

"Faturalandırılmamış kullanım tutarları GUNCEL yazılarak 6000’e SMS gönderilerek sorgulanabilir. Sorgulama ücreti 0,99TL’dir(Aynı fatura dönemindeki 2 sorgulama sonrası servis kullanımı ücretsizdir)."

"Kalan kullanım miktarları 9333 ücretsiz olarak aranarak öğrenilebilir."

Bu iki maddeyi anlayamadım. Mesaj atmayın, arayın mı demek istiyorlar

oim den sorgulamak artık beleş

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.