Şimdi Ara

PTTCELL [Ana Konu] (335. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
9.908
Cevap
121
Favori
485.470
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 333334335336337
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ayrıca siz yeni taşımadınız mı zaten yeniden mi döneceksiniz..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: boyka06

Ayrıca siz yeni taşımadınız mı zaten yeniden mi döneceksiniz..

Bosta bi hattim var, onu gecirmeyi dusunuyorum ucuz tarife bulursam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beklenen tarifede olanlara yıl sonuna kadar taahhüt vermelerinde indirim var. Site üzerinde kampanya detayı var. 14 tl + vergi

• iz789 kullanıcısına yanıt
    Aman onların olsun hocam yetti 3 senedir o tarife şu 10gb lığı alabilirsek ne ala yoksa taahhüt bittiği an pır...

• quote:

Aman onların olsun hocam yetti 3 senedir o tarife şu 10gb lığı alabilirsek ne ala yoksa taahhüt bittiği an pır...

hocam 3 yıl 128 kullana kullana iyi sabır etme yeteneği kazanmışsınızdır :D

Geçen paketi bilerek bitirdim 1 gün kala 128'e düştüm o yetti,şimdi 3GB'i gündüz idareli kullanıyorum ay boyu yetsin diye :)
    Yinede sevdim PTTcell'i 1 ay oldu.Gece sınırsız olması çok süper birşey yine olduda 3GB bitti vodafone'da 5 lira direk çekiyor 250 MB tanımlıyor bunda öyle birşey yok biterse 128 sınırsız fatura net 28 lira.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marrusia -- 9 Mart 2018; 21:28:42 >
  • Marrusia kullanıcısına yanıt
    Yok 128 den yılalı çok oldu,kota bitti mi trcelle geçiyom şimdi,eskisi kadar sabırlı değilim artık:)

gecesini de geçtim inan 2 den sonra insanı pilot ediyor uyku vs....birde gıcık olmaya başladım pttcelle iyice,telekom kendi müşterisine tanıdığı hakkı bize tanımıyor ulan sanki bedava kullanıyoz biz pttcelli

• Paket iptal olunca bende kacacam pttcell den

• 10 tl tarife iptal mi şuan ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ContEmpor4ry

10 tl tarife iptal mi şuan ?

Iptal falan yok ?

• Bu 14 tlye sinirsiz internet hala gecerlimi?

• quote:

Orijinalden alıntı: yerdavader

Bu 14 tlye sinirsiz internet hala gecerlimi?

Degil sinirsiz icin min 28 lira vermen gerekir

• quote:

Orijinalden alıntı: Marrusia

quote:

hocam bu 28 liralık pakette sınırsız diyor ya yani hızı düşük bir şekilde 100 gb kullanabiliyorum mesela değil mi yoksa 1 gb dan sonra girilmiyor mu hiç
  • quote:

Orijinalden alıntı: gomla51

quote:

Orijinalden alıntı: Marrusia

quote:

hocam bu 28 liralık pakette sınırsız diyor ya yani hızı düşük bir şekilde 100 gb kullanabiliyorum mesela değil mi yoksa 1 gb dan sonra girilmiyor mu hiç

Hocam en düşük tarife olan Mini 1GB alacaksın.(500 dk,500 sms,1GB 12 ay tahahhüt verirsen +1 GB daha veriyor toplamda 2GB oluyor)

Bu tarifenin yanına SUPER 1GB Akn'li alıyorsun.

3GB netin oluyor toplamda.Gece 02-08 sınırsız şekilde kullanabilirsin.3GB internetinden ayrıca bu saatlerde hiçbir şekilde yemez komple sınırsız.Yani gündüz için 3GB netin oluyor.Bu 3GB bitti diyelim internet kesilmiyor 128 kbps ile devam ediyor.Gece 02-08 yine hızın yükseliyor şebekeden alabildiğin kadar hız alıyorsun.Yani 100 GB'da harca sorun yok.Ben PC formatladım şuanda 415 GB oldu

• ptcell taahhütüm nisan 27'de doluyor beyler, bugün arayıp 1500/1500/10gb için 49tl teklif ettiler, makul mantıklı olmadığını söyledim başka bir teklifte bulunamadılar.

bilgisi olanlardan ricam, 20 Nisan gibi vodafone'a hattı mı taşımak ve sonra Türk telekom 1000/1000/8gb 28tl tarifesine geçmek derdindeyim. bunların ptt nin yani ekstra fatura kitlemesi olası mı? yada prosedür nedir bu durumlarda?

ayrıca 30tl altı interneti bol tarife arıyorum önerisi olan varsa lütfen yeşillendirsin.
  • grimser G kullanıcısına yanıt
    Son fatura dönemi girdiğinde taahhüt bedeli iptal oluyor. Yani taahhüt bedeli çıkmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: dEs_

Son fatura dönemi girdiğinde taahhüt bedeli iptal oluyor. Yani taahhüt bedeli çıkmaz.

Benim taahhütte 27 nisan da doluyor,yalnız mobil uygulamada düne kadar taahhüt gözükürken bugün gözükmüyor artık..yani 27 nisanı beklemeyip şimdi taşıyabilir miyiz acaba,ceza vs ödemeden,öyleyse haybeye pttyi beklemeyelim bir ay daha,onun olsun 128 kb de,gece interneti de,

• Aynen. Dediğim gibi son ay taahhüt bozma ücreti kalkıyor. Ben tt kullanıyorum ve iki defa yaptım. Zaten sorgulama yapıldığında ceza ücreti söyleniyor.

• Ok,öyleyse beklemem hiç boşa..peki faturasıza taşıyınca bide 20 tl alıyolarmış doğru mudur bu?

Pttcell için soruyom...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bella Ciao -- 27 Mart 2018; 10:3:53 >
  • Işte onu bilemiyorum. Başıma gelmediği için ne söylesem boş ama mh alıyoruz diyor.

• quote:

Ok,öyleyse beklemem hiç boşa..peki faturasıza taşıyınca bide 20 tl alıyolarmış doğru mudur bu?

Pttcell için soruyom...

Normalde boyle birsey yok vodafone'da falan ama ptt'de bilemiyorum var mı yok mu

• 
Sayfa: önceki 333334335336337
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.