Şimdi Ara

Ptt Kargo Kitap Gönderim Kampanyası (1 Kitap 3 tl, Çoklu Kitap %50 İndirimli) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
203
Cevap
13
Favori
62.572
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kampanya devam etmekte arkadaşlar bilginiz olsun.
  • Dün 6 tane kitap gönderdim 1,5 kg falan tutuyordu,%50 indirimli 3,70 e gitti.
  • ptt ye helal olsun
  • Geçenlerde 3,5 kg falan kitap gönderdim 4,25 tL :))Sistem gitti geldi kodu görmedi falan derken 1 saatlik uğraşımızın ardından nihayet indirimli gönderdik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ikaya_219

Geçenlerde 3,5 kg falan kitap gönderdim 4,25 tL :))Sistem gitti geldi kodu görmedi falan derken 1 saatlik uğraşımızın ardından nihayet indirimli gönderdik.

Ptt olunca o sistem genelde sıkıntı çıkartıyor ama pes etmeyin
  • quote:

Orijinalden alıntı: ankaraharun

quote:

Orijinalden alıntı: ikaya_219

Geçenlerde 3,5 kg falan kitap gönderdim 4,25 tL :))Sistem gitti geldi kodu görmedi falan derken 1 saatlik uğraşımızın ardından nihayet indirimli gönderdik.

Ptt olunca o sistem genelde sıkıntı çıkartıyor ama pes etmeyin

Hocam adam baya uğraştı hatta kodları falan da önüne not almış,kampanya bitti galiba dedi bana ben de 2 hafta önce başka şubeden gönderdim kampanyalı biçimde diyince orayı aradı sordu soruşturdu.Ordaki adamla aynı işlemleri yapmasına rağmen bizde kampanya gözükmedi karşıda gözüküyor olmasına rağmen.Sonra neyse dedim hadi normal fiyatıyla gönderelim o zaman da sistem kapişşş.Biraz daha bekledik en sonunda indirimi gördü gönderdik.1 saate yakın uğraştım:D

• 3 gündür İstanbul içi kargoyu teslim edemediler. Bi daha üzerine para verseler ptt kargo olan sokaktan bile geçmem. Adamlar yürüyerek getirselerdi şimdiye 50 kere kargo elime ulaşmıştı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Quike

3 gündür İstanbul içi kargoyu teslim edemediler. Bi daha üzerine para verseler ptt kargo olan sokaktan bile geçmem. Adamlar yürüyerek getirselerdi şimdiye 50 kere kargo elime ulaşmıştı.

Bazen böyle sorunlar olabiliyor doğrudur. İstanbul' dan bana çoğunlukla bir günde geliyor ama dört beş günde de geldiği olmuştu. Yurtiçi, Aras kadar kaliteli değiller ama özellikle kitap kampanyası için tercih edilir. Ucuz et yahni olayı
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Quike

3 gündür İstanbul içi kargoyu teslim edemediler. Bi daha üzerine para verseler ptt kargo olan sokaktan bile geçmem. Adamlar yürüyerek getirselerdi şimdiye 50 kere kargo elime ulaşmıştı.

Bazen böyle sorunlar olabiliyor doğrudur. İstanbul' dan bana çoğunlukla bir günde geliyor ama dört beş günde de geldiği olmuştu. Yurtiçi, Aras kadar kaliteli değiller ama özellikle kitap kampanyası için tercih edilir. Ucuz et yahni olayı

Ben bu kadar sinir sitres içinde olduktan sonra bedava getirse neye yarar.

• iyimiş haberimiz yoktu sağol
  • Arkadaşlar bu kodları muhakkak not edip ptt ye gidin. Bazı memurlar koddan falan haberi olmadığı için sorun çıkartabiliyorlar. Birde bu kodları ptt memuru müşteri no kısmına girecek eğer olmuyor falan derse bu şekilde uyarın.
  • Rica ederim. Kitap aşkı için az bile
  • ptt yeni eleman alımı yaptı birçok şubede çiçeği burnunda çalışan bulacaksınız zaten eski çalışanların bile nadiren bildiği bu kampanyayı yeniler hepten bilmez o yüzden arkadaşın dediği gibi kodu not alıp gidin bizim çalışan epey önce değişmişti biliyor kampanyayı ama eskisi beni tanıyordu kontrol etmiyordu bu kız kontrol ediyor dergiyi kitaptan saymıyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynı fiyata ders kitabı da yollayabiliyor muyuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: netada

Aynı fiyata ders kitabı da yollayabiliyor muyuz?

Tabiki gönderebilirsiniz
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: netada

Aynı fiyata ders kitabı da yollayabiliyor muyuz?

Tabiki gönderebilirsiniz

Ben yolladım sıkıntı olmadı. Dergileri kabul etmiyorlar yalnız

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Üste taşıyalım belki işine yarayan olur
  • Ygs denemeleri kitap sayılır mı ,yoksa dergi gibi sayılmaz mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: bozuyuk32

Ygs denemeleri kitap sayılır mı ,yoksa dergi gibi sayılmaz mı

Ders kitabı ben göndermedim fakat gönderen arkadaşlar olmuştu. Denemenizde fayda var
  • Arkadaşlar kampanya 2014 de son demişlerdi fakat devam etme kararı almışlar. Birkaç gönderim yaptım sıkıntı yok ve çok hızlandı ptt
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.